![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
pana la urma iesim la o plimbare in seara asta?
domnu robynet ai ajuns moderator(hahalero)dai o bere |
Re: Diverse (topic de offtopic)
1. La multi ani!!!
2. bai robinet....c0@!3 este G@y???? la ce p!_!L@ mea ti-ai trecut toate alea la avatar??? participant curse??? cu ce??? cu bicicleta medicinala??? sa stii k la faza asta nu esti departe de vecinul tau sparly :lemon::censored: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
O sa iti raspund diplomatic la intrebarea ta printr`un "sms" :) La propriu si la figurat. Citeste regulile nu mai posta cu limbajul acesta de messenger :!: incep si eu ca daffy =))))
PS: vreau sa ader la SRR :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
cunosc regulile f bine...ideea e ca mi-am schimbat parerea despre tine
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
e clar cum zici tu ;) si eu puteam sa imi schimb parerea despre tine 90 de cai dar ... :cry:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
va reamintesc ca este topic de offtopic nu arena de box sau un loc unde ne certam... putem evita chestiile de genul asta pe forum? ms
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce a patit Lucian ii este frica ca il luam pe Robynet la Ghetto Cult?:))) nu stai linistit il lasam deocamdata
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
dc mi-ai sters postul??? era ceva gresit in el??? eu cred ca inafara de un "k" nu era nimic gresit in el....faci cumva abuz de "functie"???
sau am gresit cumva topicul in care am postat??? nu era cearta...era o parere... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
PS: o sa il sterg si pe asta maine :) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
:) Si asa s-a intalnit ofticosu cu suparaciosu si au iesit scantei.... si am incalicat pi o sha si v-am spus povea-sha.... pam-pam the end :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Aolo ce roboti
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Robynet (ofticosu`) si Goppo (suparaciosu`) ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:)) da!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Am pus poza asta sa nu uitam de tovarashi! daca va deranjeaza puteti sa-o stergeti.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
e foarte bine venita dar poti sa postezi si alte poze AICI enjoy :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
multumim frumos bogdy. chiar asteptam poza asta ..... va reamintesc sa facem pozele alea pentru album..... cat mai repede posibil. mai este putin timp pina pe 15 ianuarie......
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
vad cel mai posibil de realizat, sambata ce vine (09.01.'10)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
guess who's back
@ all : referitor la rubinet si za big gogu, nu o sa existe zi in care sa nu se supere sau sa se oftice unu din ei...asta e clar. legat de album...e cel mai ok sa ne auzim la telefon pentru locatie si alte alea, nu pe forum. @ Bogdy : si daca il iei pe robynet ce?....nu aveti ofticosi pe acolo sau cum???? ( joke, ca sa inteleaga robynet nu de alta) pana una alta....va pupa jean! :lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
duffy tie iti place cu 2 posturi
noua porecla duffy 2 posturi |
Re: Diverse (topic de offtopic)
o sa postez ce poze am in calculator acolo unde a zis Robynet...va pup
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu am fost atent...am postat si am plecat.....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Va rog sa nu ocoliti topicul:
https://forum.4tuning.ro/367-inferno-...4t-2010-a.html |
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa-mi trimita si mie careva un PM cu linkurile de la site-ul nostru unde sunt contactele si toate celalalte lucruri
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu se vor posta aici.. ti le voi da pe privat..
rog sucursalele sa vorbeasca urgent cu robinet. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
asta am si zis...sa-mi dea careva un pm cu ele...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ai pm :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ms ms :* cam goale randurile pe acolo ;))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
le vreau si io...care mi da si mie linkurile?:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
vreau sa-i multumesc lu` Robynet stie el pt ce! German Style!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
stai ma linistit cum ti`am zis ... ma bucur ca te bucuri :lol: sa le "invarti" sanatos :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Inferno cam liniste pe aici :) sper ca asta se intampla datorita orelor suplimentare/prelungite care trebuie sa le petreceti la masina :)
PS: asta nu e un anunt dar va rog sa veniti toti vineri seara ca sa stam de vorba mai intens in legatura cu primul eveniment, ca acum bate la usa. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
chiar ca...f multa linisite.....a murit careva de nu mai zice nimeni nimica?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu prea mai e timp sa stam la taclale pe forum. trebuie sa facem si noi treaba....poate terminam inainte de martie....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
2 poze cu daffy V.I.P.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
multumesc multumesc, vreau sa ii multumesc familiei mele pentru ca m-a sustinut, in special mamei mele care s-a chinuit sa ma scoata, vecinei de la 7, femeii de servici si nu in ultimul rand, papagalului meu care a decedat de prostata
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: P.S lucica, suna-ma sa vb de intalnire pls, sau da-mi PM |
Re: Diverse (topic de offtopic)
:)))) ce panarama esti duffy
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daffy te-au machiat astia ma inainte sa intri in emisie :D :)) Daffy ai legatura :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce fata de gay ai:D
ps:cred ca l-au dat cu rimel;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
inainte de a-l da cu rimel, i-am propus un masaj facial facut de Cosmina Pasarin. Dar a refuzat :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:15. |
- Copyright 2026 4Tuning