![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
deci aveam un del sol 1.4 125cp cu toba japan in pasaj la marasesti:))))))))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
merci johnny....asa asa adu-mi aminte.....
lasa k o sa am io iar un del sol 1.6 125cp tot cu toba japan >:P |
Re: Diverse (topic de offtopic)
dunga stai potol :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
i-ta mah al draq....:P mai traieshti si tu?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
traiesc la maxim
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
robinet esti p-aci?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bine ca m ai chemat si pe mine aseara ;) poate nu imi mai spargeam baia de ulei plimbandu-ma ca prostu prin cartier cu masina.
PS. Azi dim am ajuns acasa sa deschid pc sa vad mass-u ca pe mass se dau intalnirile. sa va trag la cioc. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci sa intzeleg k Dunga are o noua porecla???km lunga dar merge "deci aveam un delsol" =))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deja e plictisitoare faza cu Aveam un del sol aveam o masina aveam un abonament la metrou aveam o bicicleta
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
;)
Quote:
macar un sms...daca nu un telefon..... eu aseara am venit la nimereala.....ca nu stiam nimic de intalnire. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
data viitoare o sa te anunt personal GOP :D ti-a dat daffy alea de am vb aseara si trebuie sa ai un palasolar ca te bate soarele in ochiane daca nu ai
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
multumesc preventiv!
nu mi-a dat nimic :lol:.....adevaru' e ca nici nu avea cand....sa-mi trimita pe mail ;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
se rezolva acuma am vb cu Daffy balosul de bucuresti si iti trimite
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@ GopPo: maine ai alea...merge greu acum netu si stau mult
@ Bogdy: radem , glumim dar nu parasim incinta:lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
o sa am o lopata cu mine de acuma si o folosesc fara oprire cand ne int
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:52. |
- Copyright 2026 4Tuning