Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

johnny325 21-03-09 19:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by just2sol (Post 2170323)
ms mult robinet pt clip esti un scump... te pupa fratele tau..

dunga tu esti tati?
deci aveam un del sol 1.4 125cp cu toba japan in pasaj la marasesti:)))))))))

just2sol 21-03-09 19:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
merci johnny....asa asa adu-mi aminte.....
lasa k o sa am io iar un del sol 1.6 125cp tot cu toba japan >:P

BGY_Bogdy 21-03-09 19:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dunga stai potol :D

just2sol 21-03-09 19:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
i-ta mah al draq....:P mai traieshti si tu?

BGY_Bogdy 21-03-09 19:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
traiesc la maxim

just2sol 21-03-09 19:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
robinet esti p-aci?

Hyena 22-03-09 15:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bine ca m ai chemat si pe mine aseara ;) poate nu imi mai spargeam baia de ulei plimbandu-ma ca prostu prin cartier cu masina.

PS. Azi dim am ajuns acasa sa deschid pc sa vad mass-u ca pe mass se dau intalnirile. sa va trag la cioc.

DRK*DeSiGn 22-03-09 17:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci sa intzeleg k Dunga are o noua porecla???km lunga dar merge "deci aveam un delsol" =))))

BGY_Bogdy 22-03-09 18:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deja e plictisitoare faza cu Aveam un del sol aveam o masina aveam un abonament la metrou aveam o bicicleta

GopPo 22-03-09 19:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
;)
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2172550)
Bine ca m ai chemat si pe mine aseara ;) poate nu imi mai spargeam baia de ulei plimbandu-ma ca prostu prin cartier cu masina.

PS. Azi dim am ajuns acasa sa deschid pc sa vad mass-u ca pe mass se dau intalnirile. sa va trag la cioc.

f tare faza cu intalnirile prin mass :lol::lol::lol:
macar un sms...daca nu un telefon.....
eu aseara am venit la nimereala.....ca nu stiam nimic de intalnire.

BGY_Bogdy 22-03-09 19:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
data viitoare o sa te anunt personal GOP :D ti-a dat daffy alea de am vb aseara si trebuie sa ai un palasolar ca te bate soarele in ochiane daca nu ai

GopPo 22-03-09 20:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multumesc preventiv!
nu mi-a dat nimic :lol:.....adevaru' e ca nici nu avea cand....sa-mi trimita pe mail ;)

BGY_Bogdy 22-03-09 20:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
se rezolva acuma am vb cu Daffy balosul de bucuresti si iti trimite

daffy duck™ 22-03-09 21:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@ GopPo: maine ai alea...merge greu acum netu si stau mult
@ Bogdy: radem , glumim dar nu parasim incinta:lol:

BGY_Bogdy 22-03-09 21:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
o sa am o lopata cu mine de acuma si o folosesc fara oprire cand ne int


All times are GMT +2. The time now is 13:52.

- Copyright 2026 4Tuning