Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

VladM 15-05-09 18:39

Re: Roman
 
Eu nu cred k s-a rasturnat,am trecut dupa vreun minut pe acolo si nu tragea nimeni de masina,masina lui bodea are numar ceva cu y nu mai stiu exact,app. 630i decapotabil-evelin nou in roman

scturoag 15-05-09 18:42

Re: Roman
 
Ba Da Ma ... zicea si toma .. ca s-a rasturnat ...
asa .. si ce 630i decapotabil in roman ?!?
1. Nu'i a lu' evelin .. ii a lu unchisu'
2. Nu o sa tina mai mult de 2-3 sapt ca il vinde ...
3. Toate masinile care le-a avut .. nu erau ale lui ... le cumpara ... si le vindea imediat in maxim 1-2 saptamani :)

cristig 15-05-09 22:36

Re: Roman
 
salut,

primiti si useri cu masini stock? :lol:

am vazut si eu aseara 630-ul. frumos. :) a mai avut si un maserati quattroporte, nu?

ne mai citim. :)

scturoag 15-05-09 23:03

Re: Roman
 
:lol::lol: ... user stock :lol:
Da ... a mai avut un quattroporte ... 4.7 , 440 de cai .. parca ..
totusi ... hai sa nu vorbim de drogati :lol:

scturoag 15-05-09 23:04

Re: Roman
 
Si tu ... cristig ... ce conduci ? :) ... ce numere de inmatriculare ai ? :)

buddy_lexx 15-05-09 23:05

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by cristig (Post 2323310)
salut,

primiti si useri cu masini stock? :lol:

am vazut si eu aseara 630-ul. frumos. :) a mai avut si un maserati quattroporte, nu?

ne mai citim. :)

nu conteaza ce masina ai... esti binevenit si printre cei de la pn! te asteptam la intalnirile saptamanale!

scturoag 15-05-09 23:09

Re: Roman
 
Sunt foarte multi useri cu masini stock din diferite motive ... nu pentru ca nu vor .. toti vor sa-si faca masina mai buna ... dar .. nu tot timpul se poate ...
tuningul nu inseamna neaparat sa ai p masina "racheta" ...
tuning it's a lifestyle :)

cristig 15-05-09 23:12

Re: Roman
 
@scturoag, este si de 4.7? stiam de quattroporte ca are 4.2 si 400 cai. irelevant, oricum. :)

eu am un opel vectra c, 2003, 1.8 benzina.
+ un renault 21 din 88, dar nu am RCA deocamdata la el. dupa ce o conduc pe asta, orice masina pare ca merge singura. a fost o perioada cand avea franele destul de slabe, dar asta intr-un post viitor.

bine v-am gasit! :)

VladM 15-05-09 23:13

Re: Roman
 
Bine ai venit :))

scturoag 15-05-09 23:15

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by cristig (Post 2323421)
@scturoag, este si de 4.7? stiam de quattroporte ca are 4.2 si 400 cai. irelevant, oricum. :)

eu am un opel vectra c, 2003, 1.8 benzina.
+ un renault 21 din 88, dar nu am RCA deocamdata la el. dupa ce o conduc pe asta, orice masina pare ca merge singura. a fost o perioada cand avea franele destul de slabe, dar asta intr-un post viitor.

bine v-am gasit! :)

Quattroporte are 2 motorizari , 4.0 , 400 de cai .. si 4.7 ,440 de cai sau 470 de cai .. nu mai stiu exact ... ala care l-a avut evelin era quattroporte S.. avea motor de 4.7.
p.s: ce numar de inmatriculare ai la masina .. mai multe detalii ... poate te cunoastem deja .. dupa cum vezi .. si eu sunt din roman :)

cristig 15-05-09 23:17

Re: Roman
 
stati asa sa ma dumiresc si eu cum sta treaba pe forum.
1. de unde opresc notificarile pe mail? ca-mi umplu inbox-ul. :D
2. cum modific varsta? am gresit anul, de oboseala/neatentie/dracu stie.

pe 2 dintre voi va stiu din vedere, pe vladm de pe aprilia aia mov cu alb si pe scturoag dupa jaguar. :P


masina o sa-si schimbe numarul de inmatriculare saptamana viitoare, de asta nu l-am dat. inca ma gandesc ce numar sa-i pun. :)

scturoag 15-05-09 23:19

Re: Roman
 
Pai .. ce ziceam .. stii cum e in roman .. toata lumea se cunoaste cu toata lumea :lol: ... deci ... intrebarile mele :
1. ce numere de inmatriculare ai ...
2. unde inveti/lucrezi ? :D

eventual o poza. .. sa ne cunoastem toti intre noi :D

VladM 15-05-09 23:19

Re: Roman
 
La motorul de 4.7 V8 are 431 de cai :) Inseamna ca tre sa te stiu si eu cristig nu ?

scturoag 15-05-09 23:20

Re: Roman
 
deci am zis bine .. 440 de cai .. aproape ..

@cristig: am primit pm-ul ... nu cunosc nici numerele .. si nici numele :) .. poate o poza cu u .. sau cu masina m-ar ajuta mai mult :)

cristig 15-05-09 23:24

Re: Roman
 
herghelie mare nenicule... l-ati intrebat careva de consum? :D


All times are GMT +2. The time now is 14:27.

- Copyright 2026 4Tuning