![]() |
Re: Roman
Eu nu cred k s-a rasturnat,am trecut dupa vreun minut pe acolo si nu tragea nimeni de masina,masina lui bodea are numar ceva cu y nu mai stiu exact,app. 630i decapotabil-evelin nou in roman
|
Re: Roman
Ba Da Ma ... zicea si toma .. ca s-a rasturnat ...
asa .. si ce 630i decapotabil in roman ?!? 1. Nu'i a lu' evelin .. ii a lu unchisu' 2. Nu o sa tina mai mult de 2-3 sapt ca il vinde ... 3. Toate masinile care le-a avut .. nu erau ale lui ... le cumpara ... si le vindea imediat in maxim 1-2 saptamani :) |
Re: Roman
salut,
primiti si useri cu masini stock? :lol: am vazut si eu aseara 630-ul. frumos. :) a mai avut si un maserati quattroporte, nu? ne mai citim. :) |
Re: Roman
:lol::lol: ... user stock :lol:
Da ... a mai avut un quattroporte ... 4.7 , 440 de cai .. parca .. totusi ... hai sa nu vorbim de drogati :lol: |
Re: Roman
Si tu ... cristig ... ce conduci ? :) ... ce numere de inmatriculare ai ? :)
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Sunt foarte multi useri cu masini stock din diferite motive ... nu pentru ca nu vor .. toti vor sa-si faca masina mai buna ... dar .. nu tot timpul se poate ...
tuningul nu inseamna neaparat sa ai p masina "racheta" ... tuning it's a lifestyle :) |
Re: Roman
@scturoag, este si de 4.7? stiam de quattroporte ca are 4.2 si 400 cai. irelevant, oricum. :)
eu am un opel vectra c, 2003, 1.8 benzina. + un renault 21 din 88, dar nu am RCA deocamdata la el. dupa ce o conduc pe asta, orice masina pare ca merge singura. a fost o perioada cand avea franele destul de slabe, dar asta intr-un post viitor. bine v-am gasit! :) |
Re: Roman
Bine ai venit :))
|
Re: Roman
Quote:
p.s: ce numar de inmatriculare ai la masina .. mai multe detalii ... poate te cunoastem deja .. dupa cum vezi .. si eu sunt din roman :) |
Re: Roman
stati asa sa ma dumiresc si eu cum sta treaba pe forum.
1. de unde opresc notificarile pe mail? ca-mi umplu inbox-ul. :D 2. cum modific varsta? am gresit anul, de oboseala/neatentie/dracu stie. pe 2 dintre voi va stiu din vedere, pe vladm de pe aprilia aia mov cu alb si pe scturoag dupa jaguar. :P masina o sa-si schimbe numarul de inmatriculare saptamana viitoare, de asta nu l-am dat. inca ma gandesc ce numar sa-i pun. :) |
Re: Roman
Pai .. ce ziceam .. stii cum e in roman .. toata lumea se cunoaste cu toata lumea :lol: ... deci ... intrebarile mele :
1. ce numere de inmatriculare ai ... 2. unde inveti/lucrezi ? :D eventual o poza. .. sa ne cunoastem toti intre noi :D |
Re: Roman
La motorul de 4.7 V8 are 431 de cai :) Inseamna ca tre sa te stiu si eu cristig nu ?
|
Re: Roman
deci am zis bine .. 440 de cai .. aproape ..
@cristig: am primit pm-ul ... nu cunosc nici numerele .. si nici numele :) .. poate o poza cu u .. sau cu masina m-ar ajuta mai mult :) |
Re: Roman
herghelie mare nenicule... l-ati intrebat careva de consum? :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:27. |
- Copyright 2026 4Tuning