![]() |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
O sa incerc sa dau fetele usilor jos, fara sa rup vreo clema ceva. Dar sa se opreasca ploaia.
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
burdufurile sunt cele care iese din stalpul masini sin intra in usa si prin el trec firele cum deschizi usa |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Merci, pe spate oricum nu e de acolo, ca am verificat fir cu fir, de asta ma gandeam la fetele de usi.
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
la o masina care nu are geamuri electrice si cand deschid usa am un cablu care intra in fata de la usa de la ce poate fi..... pot sa fie firele ca legatura pt geamuri??? nu am boxe in usa
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
bzsa..... daca ajung prin cluj cum pot sa dau de tine sa ne vedem sa vad si eu ce minunatie ai??? daca e asa precum o lauda toti!
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
sal....am uitat sa te intreb cand ne-am intalnit sa te uiti la cablu ala care imi intra in usa... daca era de la boxe sau legatura pt geamuri electrice... ca mi-auspus uni ca ele erau cu cablajul facut si geamurile erau optionale
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
eu prin burduful de la usa am cel putin 10 fire:shock: nu stiu toate de la ce da cam asa ceva,probabil de la lumina din usi,boxe,geamuri electrice si inchidere |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
catalin-stefan facem noi sa ne intalnim;)
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Salut, am un vento din 93 1.8 benzina, si am probleme la pornire dimineata. Tre sa dau mult la cheie. stie cineva din ce cauza? Dupa ce porneste se ineaca oleaca chiar daca o las sa mearga pe liber putin. Doar vreo 2-3 km imi face probleme, dupa aia merge shnur.
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
+ |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
Multumesc, |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
am o intrebare.... sunt niste luminite la comutatoru de pozitie si faza scurta....cum se demonteaza sa schimb becurile am mult de desfacut???
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
10 Attachment(s)
sal noi poze cu masinuta mea cu interiorul modificat si rezistentele de inchalziri in scaune
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:41. |
- Copyright 2026 4Tuning