Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

o`neal 21-05-10 13:32

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by 03ZLR (Post 3378007)
Nu ma refeream la Insignia Opc,ma refeream la Insignia simpla.Am vazut ieri un Chrysler galben in 2 usi ceva gen 350z nu am apucat sa vad ce scrie si la spate.Poza am zis ca ii fac cand ma intorc dar nu mai era.Era parcata pe Stefan pe unde a fost Leonardo!
Corsa Opc am vazut si eu,Albastra nu?Am vazut-o in parcare la chimie pe la inceputul anului.

da, albastra... culoare tipic OPC`ului ... :P

2slow4u 21-05-10 18:56

Re: Masini tari din Iasi
 
Nu am mai pus la numarat cele doua "corse opc" ca s-a zis mai sus de ele :)
Oricum stam bine cu opc-urile :)) Mai lipeste insignia opc si zafira opc in Iasi.

TuningBoy 21-05-10 23:49

Re: Masini tari din Iasi
 
Sa trecem de la Opel, la Subaru.
Stie cineva ceva de posesorul subarului negru (cu numere de neamt) ? un email, telefon, ceva?:D

o`neal 21-05-10 23:59

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 3379738)
Sa trecem de la Opel, la Subaru.
Stie cineva ceva de posesorul subarului negru (cu numere de neamt) ? un email, telefon, ceva?:D

se anunta o noua sesiune foto ? :D

TuningBoy 22-05-10 00:14

Re: Masini tari din Iasi
 
Daca il contactez si e de acord, e posibil. :-)

D3m0N 22-05-10 09:16

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 3379772)
Daca il contactez si e de acord, e posibil. :-)

Tuning Boy ... da cu un 206 nu te intereseaza o sedinta foto? lasa subaru e panarama =)))

TuningBoy 22-05-10 10:22

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 3380066)
Tuning Boy ... da cu un 206 nu te intereseaza o sedinta foto? lasa subaru e panarama =)))

:lol: Da-mi add si vorbim.

o n i x 22-05-10 23:49

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 3379738)
Sa trecem de la Opel, la Subaru.
Stie cineva ceva de posesorul subarului negru (cu numere de neamt) ? un email, telefon, ceva?:D

daca este vorba despre cel care il stiu eu iti pot spune ca proprietarul e din Roman,anul4 la facultatea de Mecanica.cam atat stiu...

03ZLR 25-05-10 00:33

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by o n i x (Post 3381881)
daca este vorba despre cel care il stiu eu iti pot spune ca proprietarul e din Roman,anul4 la facultatea de Mecanica.cam atat stiu...

Asta stiu si eu ca e student pe la Tcm sau Mecanica ii vad masina parcata pe acolo!

alex_maf2007 25-05-10 08:13

Re: Masini tari din Iasi
 
la tcm nu cred..ca acolo sunt eu:) el sigur e la mecanica ca parcheaza prin zona:)
tuningboy daca il vad sa-i transmit ceva?

TuningBoy 25-05-10 13:05

Re: Masini tari din Iasi
 
Sa-i zici ca sunt interesat sa vorbesc cu el si daca poate sa iti dea un email / id de mess / nr de telefon si il contactez eu...:-)



mersi!

DeMoN94 25-05-10 21:03

Re: Masini tari din Iasi
 
Salutare baieti !! :) apropo de "Masini tari din Iasi" am o intrebare la noi in iasi chiar nu se mai face nici un Show Tuning ?:>

TuningBoy 26-05-10 13:12

Re: Masini tari din Iasi
 
Cand o sa mai organizeze cineva:D

DeMoN94 26-05-10 14:32

Re: Masini tari din Iasi
 
Pai si nu vb'im si noi cu cineva...pana mea :-?? de obicei astea cu cluburile organizeaza :) adica pana mea...un club gen HPracing...sau DROtuning...:-?? dau exemplu...voi stiti mai bine

drobet@ 27-05-10 15:13

Re: Masini tari din Iasi
 
d3mon stai linistit ca deja e in discutie asa ceva numai sa termine oameni astea ai legi actele mai rapid:D la club si eu iti promit ca in august o sa aiba lok asa ceva:lol:


All times are GMT +2. The time now is 19:47.

- Copyright 2026 4Tuning