![]() |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Nu am mai pus la numarat cele doua "corse opc" ca s-a zis mai sus de ele :)
Oricum stam bine cu opc-urile :)) Mai lipeste insignia opc si zafira opc in Iasi. |
Re: Masini tari din Iasi
Sa trecem de la Opel, la Subaru.
Stie cineva ceva de posesorul subarului negru (cu numere de neamt) ? un email, telefon, ceva?:D |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Daca il contactez si e de acord, e posibil. :-)
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
la tcm nu cred..ca acolo sunt eu:) el sigur e la mecanica ca parcheaza prin zona:)
tuningboy daca il vad sa-i transmit ceva? |
Re: Masini tari din Iasi
Sa-i zici ca sunt interesat sa vorbesc cu el si daca poate sa iti dea un email / id de mess / nr de telefon si il contactez eu...:-)
mersi! |
Re: Masini tari din Iasi
Salutare baieti !! :) apropo de "Masini tari din Iasi" am o intrebare la noi in iasi chiar nu se mai face nici un Show Tuning ?:>
|
Re: Masini tari din Iasi
Cand o sa mai organizeze cineva:D
|
Re: Masini tari din Iasi
Pai si nu vb'im si noi cu cineva...pana mea :-?? de obicei astea cu cluburile organizeaza :) adica pana mea...un club gen HPracing...sau DROtuning...:-?? dau exemplu...voi stiti mai bine
|
Re: Masini tari din Iasi
d3mon stai linistit ca deja e in discutie asa ceva numai sa termine oameni astea ai legi actele mai rapid:D la club si eu iti promit ca in august o sa aiba lok asa ceva:lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:47. |
- Copyright 2026 4Tuning