![]() |
Re: DreamWorks
Am o propunere pentru vineri :))
Facem rost de mult marunt 1-5-10 bani in valoare de 20-30 ron si ne ducem la cateva benzinarii pentru a alimenta de 5-10 lei k oricum ne ducem sa ne plimbam. Macar sa fim 6 masini sa putem bloca pompele. Poate va ganditi si se mai strang masini ;) |
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
Un bun prieten doreste sa intre in club, detine un e30 3.5 preparat pentru drift, e baiat de treaba...o sa vina la intalnire vineri, ce parere aveti? Apropo...mai postati si voi pe forum cand e vorba de un nou membru, sau de o actiune precum cea spusa de PDV ;). |
Re: DreamWorks
Well done NXdev,faceti progrese baieti felicitari sper sa va vad la treaba cat de curand....:-)
|
Re: DreamWorks
Quote:
Pai...bun "venit" noului membru, il asteptam vineri :-) Ieri seara am stat 11 minute la peco sa numere 48 lei :D |
Re: DreamWorks
Vreau si eu un stiker cu adresa clubului..:d
P.S - nu va cer bani ca va fac reclama :-" |
Re: DreamWorks
2 Attachment(s)
Quote:
Quote:
Pana acuma suntem 2...mai asteptam doritori...;) Quote:
Astazi Bufu a pornit motorul...mai are de montat radiatorul si masina este gata sa iasa pe strazi 8). |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
vad ca va miscati repede si frumos,bravo...imi place |
Re: DreamWorks
sal Fetele :D ... 1 - Felicitari pt totzi membri din club ... incet incet ne ridicam si noi pe cele 2 picioare ... si 2 - vreau si eu ID-ul concurentei mele :)) :lol: adik ZETA :D .... DEVU-ule sunt pe mess :D
|
Re: DreamWorks
se rezolva...:D...ce dai la schimb:-P?
|
Re: DreamWorks
Quote:
inteleg , iti e drag , dar totusi ! |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
2 Attachment(s)
Din nefericire, Florin are probleme mari cu masina...piston topit si bloc fisurat ... acum sa trecem si la lucrurile OARECUM bune ... A luat alt bloc + alte pistone + garnituri + segmentzi + cuzinetzi + filtre + ulei + curele ... mai trebuiesc piesele platite...
|
Re: DreamWorks
din pistonul ala imi fac scrumiera :D il tin amintire :)))))
|
Re: DreamWorks
Quote:
P.S: Daca esti diseara pe mess, vreau sa vorbim pentru cateva parasolare. |
| All times are GMT +2. The time now is 13:53. |
- Copyright 2026 4Tuning