Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

PDV_1989 16-01-11 17:46

Re: DreamWorks
 
Am o propunere pentru vineri :))
Facem rost de mult marunt 1-5-10 bani in valoare de 20-30 ron si ne ducem la cateva benzinarii pentru a alimenta de 5-10 lei k oricum ne ducem sa ne plimbam.
Macar sa fim 6 masini sa putem bloca pompele. Poate va ganditi si se mai strang masini ;)

NXdev 16-01-11 22:05

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Andrei9000 (Post 3991242)
Salut baieti!Andrei sunt si va prezint si eu turbaciunea mea!Inca astept un amarat de senzor fara de care nu prea merge...dar in curand sper sa vina si poate ma alatur si eu voua daca ma primiti!!! :D Despre masina ce sa zic,este un SAAB 9000,motor 2.3 turbo,cutie automata 200 de caluti!Cate ceva in plus....o toba finala BORLA,niste xenoane pe faza scurta,ceva muzica,,etc! Deocamdata am aripa dreapta si capota verzi..dar sa vina caldura si se remediaza problema!Mai am si un racord flexibil un pic ciupit,ceea ce ii da masinii un parait sportiv :)) !Se face si asta!Multa bafta!

Salut Andrei, bine ai venit, in sfarsit avem si prezentarea oficiala :D.Hai ca poate luna asta ajunge si senzorul :(, sa o scoti in siguranta pe sosele si...sa faca haos :D.Succes cu proiectul, saptamana viitoare o sa ai si parasolar 8).
Quote:

Originally Posted by PDV_1989 (Post 3991361)
Am o propunere pentru vineri :))
Facem rost de mult marunt 1-5-10 bani in valoare de 20-30 ron si ne ducem la cateva benzinarii pentru a alimenta de 5-10 lei k oricum ne ducem sa ne plimbam.
Macar sa fim 6 masini sa putem bloca pompele. Poate va ganditi si se mai strang masini ;)

DEV-ul prezent, doar sa fim atenti...sa nu ne luam amenzi precum baietii din Craiova.

Un bun prieten doreste sa intre in club, detine un e30 3.5 preparat pentru drift, e baiat de treaba...o sa vina la intalnire vineri, ce parere aveti?
Apropo...mai postati si voi pe forum cand e vorba de un nou membru, sau de o actiune precum cea spusa de PDV ;).

dony ddc 16-01-11 22:17

Re: DreamWorks
 
Well done NXdev,faceti progrese baieti felicitari sper sa va vad la treaba cat de curand....:-)

PDV_1989 16-01-11 22:26

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3992305)
DEV-ul prezent, doar sa fim atenti...sa nu ne luam amenzi precum baietii din Craiova.

Un bun prieten doreste sa intre in club, detine un e30 3.5 preparat pentru drift, e baiat de treaba...o sa vina la intalnire vineri, ce parere aveti?
Apropo...mai postati si voi pe forum cand e vorba de un nou membru, sau de o actiune precum cea spusa de PDV ;).

Nu avem pentru ce sa ne luam amenda. Doar alimentam atata tot.
Pai...bun "venit" noului membru, il asteptam vineri :-)
Ieri seara am stat 11 minute la peco sa numere 48 lei :D

bib_andrey 16-01-11 23:08

Re: DreamWorks
 
Vreau si eu un stiker cu adresa clubului..:d
P.S - nu va cer bani ca va fac reclama :-"

NXdev 16-01-11 23:40

Re: DreamWorks
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by dony ddc (Post 3992361)
Well done NXdev,faceti progrese baieti felicitari sper sa va vad la treaba cat de curand....:-)

Multumesc Dony, ma bucur cand suntem apreciati (cam rar, dar mai bine decat deloc :D)...o sa ne vezi la treaba cand se va organiza primul event...
Quote:

Originally Posted by PDV_1989 (Post 3992407)
Nu avem pentru ce sa ne luam amenda. Doar alimentam atata tot.
Pai...bun "venit" noului membru, il asteptam vineri :-)
Ieri seara am stat 11 minute la peco sa numere 48 lei :D

Trebuia sa alimentezi vre-o jumatate de ora :twisted:.
Pana acuma suntem 2...mai asteptam doritori...;)
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3992546)
Vreau si eu un stiker cu adresa clubului..:d
P.S - nu va cer bani ca va fac reclama :-"

Desigur Andrei, il vei primi ;).


Astazi Bufu a pornit motorul...mai are de montat radiatorul si masina este gata sa iasa pe strazi 8).

aleXpeed 16-01-11 23:51

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3992305)
DEV-ul prezent, doar sa fim atenti...sa nu ne luam amenzi precum baietii din Craiova.

Si-au luat amenda pentru ca au claxonat, ala a fost pretextul de amenda, deranjarea linistii publice. Daca nu claxonau alandala nu ar fi avut gaborii motiv de amenda.

OpReA 17-01-11 05:49

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3989457)
Cineva care a fost atent...mersi Zeta.Poza am urcat-o, dar nu stiu de ce nu se vede...o sa pun alta.

Pana vineri fac cateva stickere cu site-ul clubului, pentru mine si Micutu, mai doreste cineva ?

man daca tot va apucati de stickere cu site-ul...incepeti sa puneti si voi la punct site-ul ... sa fie totul in regula...
vad ca va miscati repede si frumos,bravo...imi place

Fr33`e30 17-01-11 08:39

Re: DreamWorks
 
sal Fetele :D ... 1 - Felicitari pt totzi membri din club ... incet incet ne ridicam si noi pe cele 2 picioare ... si 2 - vreau si eu ID-ul concurentei mele :)) :lol: adik ZETA :D .... DEVU-ule sunt pe mess :D

Zeta 17-01-11 08:49

Re: DreamWorks
 
se rezolva...:D...ce dai la schimb:-P?

Tweety_rzw 17-01-11 12:32

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3992546)
Vreau si eu un stiker cu adresa clubului..:d
P.S - nu va cer bani ca va fac reclama :-"

Pe fiecare pagina este un post de al tau....ia;o mai usor

inteleg , iti e drag , dar totusi !

NXdev 17-01-11 12:35

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3993835)
Pe fiecare pagina este un post de al tau....ia;o mai usor

inteleg , iti e drag , dar totusi !

Macar el posteaza cand apare ceva nou ;).Nu ii interzice nimeni sa posteze...

NXdev 17-01-11 12:42

Re: DreamWorks
 
2 Attachment(s)
Din nefericire, Florin are probleme mari cu masina...piston topit si bloc fisurat ... acum sa trecem si la lucrurile OARECUM bune ... A luat alt bloc + alte pistone + garnituri + segmentzi + cuzinetzi + filtre + ulei + curele ... mai trebuiesc piesele platite...

Fr33`e30 17-01-11 12:57

Re: DreamWorks
 
din pistonul ala imi fac scrumiera :D il tin amintire :)))))

NXdev 17-01-11 15:41

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by OpReA (Post 3992941)
man daca tot va apucati de stickere cu site-ul...incepeti sa puneti si voi la punct site-ul ... sa fie totul in regula...
vad ca va miscati repede si frumos,bravo...imi place

Ai dreptate Ionut.Pana vineri sper sa fie gata...nu prea am timp sa ma ocup de el, de curand s-au oferit ZUZ si Razvan (baiatul cu Cielo) sa ma ajuteMultumesc frumos pentru aprecieri, mult succes si SNR.
P.S: Daca esti diseara pe mess, vreau sa vorbim pentru cateva parasolare.


All times are GMT +2. The time now is 13:53.

- Copyright 2026 4Tuning