Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

quze 04-08-11 09:16

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Next time, sa nu uiti tricoul :P

http://www.teesforall.com/images/GT0...5lb6dr7e6v05o5

by_edu 04-08-11 21:31

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Am vazut-o si eu azi LIVE :shock::shock::shock: masina arata fenomenal !!!

24MRS 05-08-11 11:15

Re: E46 - TM 77 EEE
 
nu am vazut un 3-ar mai frumos,FELICITARI CAIUS!!!

JusT_SaY_BoBo 05-08-11 17:06

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by 24MRS (Post 4508584)
nu am vazut un 3-ar mai frumos,FELICITARI CAIUS!!!

logoul pe capota cand apare?:lol:
..masina arata intr-un MARE fel:rolleyes2

Caius TM 06-08-11 09:37

Re: E46 - TM 77 EEE
 
quze ... foarte tare tricou .. ms :D ideea e grozava.. :lol:

by_edu ... mersi :D

24MRS .. apreciez .. dar sunt si altele frumoase... nu e chiar asa :rolleyes2


JusT_SaY_BoBo ... a venit si aia ...

mai tre sa fac niste socoteli si sa vina si pretul de vanzare :lol: :lol:

quze 06-08-11 09:42

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4510269)

mai tre sa fac niste socoteli si sa vina si pretul de vanzare :lol: :lol:

tipic :D

Caius TM 07-08-11 06:32

Re: E46 - TM 77 EEE
 
SAX1987 .. evacuarea e de la mijloc in spate.. facută la criss (Arad) tox-customs . ro
m-a ajuns cam 300 - 350e cu tot cu tobe, manoperă... defapt, ca la 5 stele.. all inclusive :D
recomand! şti că nu te împing la prostii .. :lol: :lol:

Ursan2.5 07-08-11 13:08

Re: E46 - TM 77 EEE
 
nu sunt fan E46, dar trebuie sa recunosc: Jos palaria pt aceasta masina si pt cel care a "creato".

foarte frumos "M3-ul";))
sa ai noroc de ea!

SAX1987 07-08-11 17:42

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4511625)
SAX1987 .. evacuarea e de la mijloc in spate.. facută la criss (Arad) tox-customs . ro
m-a ajuns cam 300 - 350e cu tot cu tobe, manoperă... defapt, ca la 5 stele.. all inclusive :D
recomand! şti că nu te împing la prostii .. :lol: :lol:

E bun asa ... all inclusive :D La prostii nu dar m-ai dat peste cap cu vopseaua si iar am inceput sa ma gandesc ce culoare fac masina :lol:

Asa ceva vreau sa fac si eu , de la mijloc in spate ..

P.S. Chiar sterge cineva posturile aici :shock:

Nosfer 07-08-11 19:23

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Merita fiecare cent la cum se aude evacuarea aia :D sa nu-mi zici ca vrei sa pui si tu masina la vanzare :(

Caius TM 11-08-11 18:41

Re: E46 - TM 77 EEE
 
2 Attachment(s)
s'a pus putin prafu pe cabrio de cand a venit surioara... :lol:

quze 11-08-11 18:44

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Caius magnatu` :D

sprinter 11-08-11 18:49

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Mondialuuuuuuuuu :dribble::dribble::dribble:

Sa o stapanesti sanatos ma, ai grija sa nu te zgarii...

dr_pricop 11-08-11 18:59

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Fara numar,fara numar pt caius se stie:D

radu_bmwe36 11-08-11 19:29

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4521339)
s'a pus putin prafu pe cabrio de cand a venit surioara... :lol:

ESTI BOSS SA MOR !!!!!! :peace:


All times are GMT +2. The time now is 09:39.

- Copyright 2026 4Tuning