![]() |
Re: E46 - TM 77 EEE
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Am vazut-o si eu azi LIVE :shock::shock::shock: masina arata fenomenal !!!
|
Re: E46 - TM 77 EEE
nu am vazut un 3-ar mai frumos,FELICITARI CAIUS!!!
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
..masina arata intr-un MARE fel:rolleyes2 |
Re: E46 - TM 77 EEE
quze ... foarte tare tricou .. ms :D ideea e grozava.. :lol:
by_edu ... mersi :D 24MRS .. apreciez .. dar sunt si altele frumoase... nu e chiar asa :rolleyes2 JusT_SaY_BoBo ... a venit si aia ... mai tre sa fac niste socoteli si sa vina si pretul de vanzare :lol: :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
SAX1987 .. evacuarea e de la mijloc in spate.. facută la criss (Arad) tox-customs . ro
m-a ajuns cam 300 - 350e cu tot cu tobe, manoperă... defapt, ca la 5 stele.. all inclusive :D recomand! şti că nu te împing la prostii .. :lol: :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
nu sunt fan E46, dar trebuie sa recunosc: Jos palaria pt aceasta masina si pt cel care a "creato".
foarte frumos "M3-ul";)) sa ai noroc de ea! |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Asa ceva vreau sa fac si eu , de la mijloc in spate .. P.S. Chiar sterge cineva posturile aici :shock: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Merita fiecare cent la cum se aude evacuarea aia :D sa nu-mi zici ca vrei sa pui si tu masina la vanzare :(
|
Re: E46 - TM 77 EEE
2 Attachment(s)
s'a pus putin prafu pe cabrio de cand a venit surioara... :lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Caius magnatu` :D
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Mondialuuuuuuuuu :dribble::dribble::dribble:
Sa o stapanesti sanatos ma, ai grija sa nu te zgarii... |
Re: E46 - TM 77 EEE
Fara numar,fara numar pt caius se stie:D
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:39. |
- Copyright 2026 4Tuning