Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

alexutzu 05-01-05 14:48

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Quote:

Originally Posted by \"alexutzu\"
daca aia nu este OPEL OMEGA si ar fi vauxhal, tre luat in considerare ptr ca e acelasi lucru, IAR DACA AIA NU E OPEL sunt sigur ca am vazut-o toti pe strazile din ROmania, vorba unuia de mai sus: s-a dus drq tot topicu asta

Nepoate, de ce vb aiurea daca habar nu ai ce masina este ??? Cadillac Catera este americana, sau am eu impresia ??? Ai vazut-o tu pe strazile romaniei... Esti baiat de baiat mah !!! :evil:
@Nos@ trebuie sa bage poza !!!

HONDARE VORBESTI PROSTII IMENSE, era un apropo la una din regulile jocului, care nimeni nu o respecta inclusiv eu! nu mai arunca vorbe daca nu e cazu
ERA UN APROPO LA UNE DIN REGULI :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

alexutzu 05-01-05 14:51

ah si am uitat apropo de ultima poza, este HONDA/ACURA NSX

Hondarul 05-01-05 15:26

Cum draqu esti tu sigur ca ati vazut-o cu totii pe strazile romaniei mah ??? De asta ziceam ca vb prostii, ca nu stiu daca vezi Cadillac din ala in fiecare zi... In fine, hai sa o lasam asea... :wink:

Nu cred ca masina asta sa fie vreun NSX, ca NSX nu are nici o linie laterala pe mijlocul usii, are geamurile laterale de alta forma si nu are clantza normala, ci o are vertical, langa cheder.

Mitshubishi 3000 gt ????

EvLSant0S 05-01-05 16:06

eclipse/3000gt nush.. intre astea 2 ...

@Nos@ 05-01-05 18:02

Sunt cam obosit la ora asta.Cred ca Hondarul a zis primul mitsubishi 3000 gt.Sa bage Hondarul poza!Da Hondarul baga pentru ca xxdadixx a zis doar mitsubishi.

Masina este mitsubishi 3000 gt!

xxdadixx 05-01-05 18:11

Da da una-i Honda si una-i mitsubishi din prima :lalala: :bunch: Astept poza! Eu la alea gen ASTA DA POZA nici nu mai postez ca-s pre usoare :lol:

Hondarul 05-01-05 18:27

Baga tu Dadi ca nu caut acuma... :wink: Baga una tare !!! :lol:

xxdadixx 05-01-05 19:05

2 Attachment(s)
:oops: OK! Tare de tot si simpla in acelasi timp :chuckel:

COObra 05-01-05 20:43

nush de ce imi vine sa zic shelby
da ceva nu merge....o fi vro lancia?

catalin rs4 05-01-05 20:53

lamborghini :wink: :?

Hondarul 05-01-05 20:53

Alfa Romeo Carletto ???

driver 05-01-05 21:31

alfa romeo sprint? sau gtv kam tot una e nush sigur dar seamana f mult...

xxdadixx 05-01-05 21:47

:paper: Nu credeti totce cititi! Cel putin nu aici :shock: Atentzie maxima!

ESPinoza 05-01-05 22:26

ford capri?

alexutzu 06-01-05 00:05

sigur nu e ALFA GTV?? ar putea fi OPEL MONZA dar arata altfel , nu are farurile la fel, la monza sunt patrate, nustu sigur.......SIGUR nu e GTV??


All times are GMT +2. The time now is 15:56.

- Copyright 2026 4Tuning