![]() |
Re:
Quote:
ERA UN APROPO LA UNE DIN REGULI :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: |
ah si am uitat apropo de ultima poza, este HONDA/ACURA NSX
|
Cum draqu esti tu sigur ca ati vazut-o cu totii pe strazile romaniei mah ??? De asta ziceam ca vb prostii, ca nu stiu daca vezi Cadillac din ala in fiecare zi... In fine, hai sa o lasam asea... :wink:
Nu cred ca masina asta sa fie vreun NSX, ca NSX nu are nici o linie laterala pe mijlocul usii, are geamurile laterale de alta forma si nu are clantza normala, ci o are vertical, langa cheder. Mitshubishi 3000 gt ???? |
eclipse/3000gt nush.. intre astea 2 ...
|
Sunt cam obosit la ora asta.Cred ca Hondarul a zis primul mitsubishi 3000 gt.Sa bage Hondarul poza!Da Hondarul baga pentru ca xxdadixx a zis doar mitsubishi.
Masina este mitsubishi 3000 gt! |
Da da una-i Honda si una-i mitsubishi din prima :lalala: :bunch: Astept poza! Eu la alea gen ASTA DA POZA nici nu mai postez ca-s pre usoare :lol:
|
Baga tu Dadi ca nu caut acuma... :wink: Baga una tare !!! :lol:
|
2 Attachment(s)
:oops: OK! Tare de tot si simpla in acelasi timp :chuckel:
|
nush de ce imi vine sa zic shelby
da ceva nu merge....o fi vro lancia? |
lamborghini :wink: :?
|
Alfa Romeo Carletto ???
|
alfa romeo sprint? sau gtv kam tot una e nush sigur dar seamana f mult...
|
:paper: Nu credeti totce cititi! Cel putin nu aici :shock: Atentzie maxima!
|
ford capri?
|
sigur nu e ALFA GTV?? ar putea fi OPEL MONZA dar arata altfel , nu are farurile la fel, la monza sunt patrate, nustu sigur.......SIGUR nu e GTV??
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:56. |
- Copyright 2026 4Tuning