Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

Babutz 02-12-10 10:04

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
bag o paine cu vinete si ma joc yams

Yackone 02-12-10 10:56

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
imping o atza...adica ma plictisex;)

DTH 02-12-10 13:43

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
14.43 : Am scăpat de nişte dosărele şi mă apuc de altele :rolleyes2 Mă duc să-mi fac o cafea :rolleyes2

midnight_rider 02-12-10 16:32

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
imi demontez stetoscopul

FED express 02-12-10 16:37

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
belesc cepele:wink:

cangri 02-12-10 16:40

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
astept sa plec de la servici

Babutz 02-12-10 19:45

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma uit la meci...si steaua joaca ca o cizma

midnight_rider 02-12-10 20:10

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau ceai in cantitati industriale, ascult muzica, documentare proiecte si referate:rolleyes2

DTH 02-12-10 20:17

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
21.17 : Editez poze ...fumez ....şi ascult muzică 8)

RoByNeT 02-12-10 20:24

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
21:23 ma inchin cat sufera duduia de deasupra :lol:

DTH 02-12-10 20:31

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3864749)
21:23 ma inchin cat sufera duduia de deasupra :lol:

Iar comentezi ? E bineee....nu mă face să-ţi fac maşina roz :weee:

on topic : 21.31 : sunt stresată de domnul de deasupra :rolleyes2

Babutz 03-12-10 07:48

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma duc sa imi fac un ceai minton..

DrifterGT 03-12-10 12:10

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
11:09 Servesc breakfast-ul putin cam tarziu, beau ceva... si stau prin casa ca afara e al drea** de frig... :lol:

Babutz 04-12-10 10:42

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma bag la un heroes

midnight_rider 04-12-10 19:21

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
After 8 plus portocala si multa plictiseala...


All times are GMT +2. The time now is 00:47.

- Copyright 2026 4Tuning