Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 25-12-09 14:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai si tu ce cauti aici ma ? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol:

intruder_1k2 25-12-09 14:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Am un Mitsubishi Colt GLXi 4wd, si la un momentdat saptamana asta nu mai intra in viteze...am crezut ca mi-a pleznit placa de presiune de la ambreiaj, am chemat un mecanic si a zis ca nu mai are lichid de ambreiaj. Am cumparat lichid, am bagat in micul rezervor, am aerisit ambreiajul si era perfect.

Intre timp mecanicul a scos filtrul de aer (conducta) sia vazut ca e foarte murdat sub clapeta de care trage acceleratia, pe unde intra aer. A udat o carpa cu benzina si a sters pe acolo vreo 5 minute.
Cand i-am dat cheie nu a pornit...si nu a mai pornit nici pana in momentul de fata...
Ma gandesc ca a intrat benzina pe la vreun senzor si nu mai da benzina la motor...pentru ca am scos doua bujii si sunt uscate.

Ma...linisteste cineva..? Multumesc.

Lucian_GXZ 25-12-09 16:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Cred ca avem un candidat la cel mai mare offtopic din istoria forumului...

La multi ani si tie strainule, celui care cu nestiinta si necugetare ai postat neprihanit pe taramul forumului cel aflat intre cele doua lumi, cea trupeasca si cea virtuala si care spre nedrepratciune ai facut offtopic in ziua Craciunului intre urarile noastre de bine. Esti iertat spre bunaciunea noastra. Mergi neinduplecat calatorule caci calea ta este google.com si unde daca vei calca si vei tasta, vei afla curiozitati nemarginite si pline de draptaciune despre Mitshubisi-ul tau!

Lucian_GXZ 25-12-09 16:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
app: pune-i niste benzina...

Evo-Jr 25-12-09 18:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pe burta de ras sunt bai lucica :))) :)))

de unde le ai scos bai poetule!!??! :))

87MTX 25-12-09 20:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce poet avem printre noi...
Craciun fericit tutor si numai bine

intruder_1k2 26-12-09 00:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pai Lucian...citind titlul topicului m-am gandit ca e in regula plasat postul...mai ales ca... fiind foarte populat si des reactualizat, am sanse destul de mari ca cineva sa vada acest offtopic pe un topic..de..offtopic..nu? zic...frumos ar fi sa imi dai o sugestie despre..unde ar trebui sa postez sau daca vrei sa ma iei la misto intreaba-ma daca am bagat in ea diesel masina fiind pe benzina...oricum...lasand la o parte sarcasmul... vreo idee ceva...?

daffy duck™ 26-12-09 05:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nenea....aici este sectiunea de offtopic a CLUBULUI!!!!! nu a tot forumului 4tuning....vrei sa iti raspunda careva, intra frate la mitsubishi acolo si posteaza.....

bogdy.ghetto 26-12-09 11:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba luciane baga la semnatura si nova :))) si rover-ul :))) esti rasist :)))

jakal 27-12-09 14:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2918946)
matrix vezi ca vad ce iti stergi......fgm

@ GearHead: ne auzim la telefon zilele astea sa vedem ce si cum

zdreanta....vreau si eu un calendar daca mai sint....cat trebuie sa dau?

kimi 27-12-09 14:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2921843)
Cred ca avem un candidat la cel mai mare offtopic din istoria forumului...

La multi ani si tie strainule, celui care cu nestiinta si necugetare ai postat neprihanit pe taramul forumului cel aflat intre cele doua lumi, cea trupeasca si cea virtuala si care spre nedrepratciune ai facut offtopic in ziua Craciunului intre urarile noastre de bine. Esti iertat spre bunaciunea noastra. Mergi neinduplecat calatorule caci calea ta este google.com si unde daca vei calca si vei tasta, vei afla curiozitati nemarginite si pline de draptaciune despre Mitshubisi-ul tau!

Esti de groaza frate ce poti da din tine..
Cand te-am cunoscut citeai numai carti religioase..Preferata ta era Noul Testament :D

Offtopic: S-au gasit armele de la ciorogarla :lol:

daffy duck™ 27-12-09 15:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 2925936)
zdreanta....vreau si eu un calendar daca mai sint....cat trebuie sa dau?

15 lei .....dar nu esti in calendar.....oricum...te rezolva daffy

jakal 27-12-09 17:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2926189)
15 lei .....dar nu esti in calendar.....oricum...te rezolva daffy

stiam ca nu sint.....nu il ceream d-asta....pot sa imi fac singur cu taxiul daca vreau nu e pb.....:lol::lol:

daffy duck™ 27-12-09 17:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ok....

cand ajung la buc toate o sa te sun sa vii sa iti iei 1-2-....-1000

daffy duck™ 27-12-09 17:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ok....

cand ajung la buc toate o sa te sun sa vii sa iti iei 1-2-....-1000

Hyena 27-12-09 19:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Salut baietii mei am intrat mai intarziat .... sa ai parte johny de ursu meu, chiar daca e la tine tot ursu meu ai zic... sper sa il duci la evenimente acolo unde ai este locul si sa il faci cat mai renumit sa ne faci fericiti chiar daca o sa fiu fericit cu lacrimi in ochi. Un an nou fericit !

cozo 28-12-09 17:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2926853)
Salut baietii mei am intrat mai intarziat .... sa ai parte johny de ursu meu, chiar daca e la tine tot ursu meu ai zic... sper sa il duci la evenimente acolo unde ai este locul si sa il faci cat mai renumit sa ne faci fericiti chiar daca o sa fiu fericit cu lacrimi in ochi. Un an nou fericit !

asa esi tu mai intirziat.... dar mai bn mai tz decat niciodata

GearHead 30-12-09 13:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2926444)
ok....

cand ajung la buc toate o sa te sun sa vii sa iti iei 1-2-....-1000


daffy, eu o sa propun sa te facem agentul de vanzari/promovare gearhead :p

de calendare ne auzim la anu' :)
pana atunci, un an nou fericit pentru toata lumea. si petrecere frumoasa maine seara.

cozo 30-12-09 14:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GearHead (Post 2934181)
daffy, eu o sa propun sa te facem agentul de vanzari/promovare gearhead :p

de calendare ne auzim la anu' :)
pana atunci, un an nou fericit pentru toata lumea. si petrecere frumoasa maine seara.

multumim frumos pt urari!!! un an nou fericit si plin de evenimente minunate tuturor!!!!

cam liniste pe aici......a dat frigu in voi????????

b31rmy 31-12-09 00:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La Multi Ani INFERNO MOTORSPORT ROMANIA !
Un an nou cat mai bun plin de impliniri si bucurii pe toate planurile.
Toate cele bune,sa ne vedem cu bine in noul an si desigur in legalitate.
Va doresc distractie placuta de revelion si aveti grija cu ficatu':!:.
Numai bine!

87MTX 31-12-09 11:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
la multi ani baieti !!! un an nou cat mai bun si betie placuta diseara :*

Bengy_BLS 31-12-09 14:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La Multi Ani Tuturor !!!
Sa fiti sanatosi si iubiti in noul an !!!
La cat mai multi cai putere si la cat mai multe cauciucuri lasate pe asfalt !!!!
La cat mai multe realizari !!!
Sa nu uitam ca in ciuda celor intamplate , in primu rand suntem prieteni !!!
In incheiere doresc sa va spun : Sa INCEAPA PARANGHELIA SI BAHAOSU !!! FORTAAA MAAHHHHH
sunt sub influenta bauturilor alcoolice :D

P.S. : tataee ..... sti treaba cu "am **** mare ?" am alta noua acu : "pe cer exista trei grupari de stele : 1 caru mic, 2 caru mare , 3 caru meu :D
BAFTAAAAA MAHHHHHHH

ClaudyuNSL 31-12-09 15:42

Re: La multi ani !
 
No Speed Limit va ureaza .....

Sarbatori fericite, multa sanatate, noroc si bucurie alaturi de cei dragi si fie ca Noul An sa va indeplineasca toate dorintele.

*** La Multi Ani! 2010 ***

Neamtzu_e36 31-12-09 18:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
LA MULTI ANI va doresc tuturor un an nou plin de realizari si impliniri ,sanatate ,dragoste si nu in ultimul rand CAI MULTI SUB CAPOTA :D LA MULTI ANI ....

cozo 02-01-10 16:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Bengy_BLS (Post 2936663)
La Multi Ani Tuturor !!!
Sa fiti sanatosi si iubiti in noul an !!!
La cat mai multi cai putere si la cat mai multe cauciucuri lasate pe asfalt !!!!
La cat mai multe realizari !!!
Sa nu uitam ca in ciuda celor intamplate , in primu rand suntem prieteni !!!
In incheiere doresc sa va spun : Sa INCEAPA PARANGHELIA SI BAHAOSU !!! FORTAAA MAAHHHHH
sunt sub influenta bauturilor alcoolice :D

P.S. : tataee ..... sti treaba cu "am **** mare ?" am alta noua acu : "pe cer exista trei grupari de stele : 1 caru mic, 2 caru mare , 3 caru meu :D
BAFTAAAAA MAHHHHHHH

da da!!!! mi-a soptit mie o pasarica de acolo din ploiesti k ti-ai luat un car cu 2 boi.....:)) unu stiu k e la volan dar oare in dreapta care are curajul sa stea????
va salut, va respect si va iubesc pe toti!!!! sa aveti un an suuuuper si plin de bucurii!!!!

bogdy.ghetto 02-01-10 20:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
La Multi Ani! scuze de intarziere! dar acuma am prins si eu net :))) Va pop si las si o poza de la rev :D

johnny325 02-01-10 22:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
robynet sper ca nu ai fost dauna totala:D

johnny325 03-01-10 10:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asa brusc de dimineata mi-a venit un chef de balet avand in vedere ce frumos este afara
se baga cineva???

bogdy.ghetto 03-01-10 11:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Nu se merge la patinuar lumea doarme :)) In poza asta comunicam cu Lucian :))

RoByNeT 03-01-10 12:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
la multiiiii aniii baaaaaaaaaa :)) sa ne vedem sanatosi, cu mai multi baniiii si pofta de tuning mana`tzi maaaaaaa :)))))



bogdy ... :)) penal penal ... si`a luat soacra`mea caiiiiiiiiiiiiiiiiiii :))))

johnny325 03-01-10 12:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
robynet iesi diseara sa ne dam pe "patine" ca sa depus acu de sarbatori

RoByNeT 03-01-10 13:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
masina este la garaj la domnul ghetto :)) nu cred ca iese afara pana nu se topeste zapada :)) iese skoda :))

cozo 03-01-10 13:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ar merge johny dar sa mai asteptam un pic sa se puna si pe jos albeata de asta.....

johnny325 03-01-10 13:02

bun si asa
se mai baga cineva?

sa vedem ce zice timpu pana diseara


Foloseste functia edit domnul johnny :P

bogdy.ghetto 03-01-10 15:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
o scoate ghetto fortat daca nu iese de buna voie :)))

RoByNeT 03-01-10 17:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu e el chair atat de "jigodie" =))))))) stie el de la mima :)))) ca tu dormeai ca vaca in camera :))

bogdy.ghetto 03-01-10 17:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bahh rubinet da rpd pe prima tv sunt exercitii pt slabit dupa ce ai spart frigiderul de sarbatori!

RoByNeT 03-01-10 17:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu ma face ca vin sa iti fac o supa =))

bogdy.ghetto 03-01-10 17:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cu par sau fara?

RoByNeT 03-01-10 17:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stii tu :lol:


All times are GMT +2. The time now is 21:15.

- Copyright 2026 4Tuning