Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

BGY_Bogdy 19-03-09 19:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daffy maine sa aduci un stiker cu motor sport ca ala cu inferno a rams la mn OK?

daffy duck™ 19-03-09 20:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu vrei sa pu parasolar cu banda???
k am o banda acas care trebuia sa fie pt EVO dar e prea mica
poate merge la tine

cozo 20-03-09 12:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2159874)
data viitoare promit sa fiu si eu acolo, si ca sa sa vedeti ca nu sunt baiat rau... am sa va dau si carnatul meu!

din cite stiu eu.....un cirnat are muuulta carne, nu numai o pielita zbarcita . degeaba te lauzi cu cirnatul tau.... e vb aia: ti-a ajuns la c*r, te c**i pe el k nu mai e bun de nimik..... si l-a virsta ta.....a ajuns de mult!

johnny325 20-03-09 12:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=)))))))))))))))))))))

Tweety_rzw 20-03-09 12:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Nu mănâncă domne nimeni muştar,şi când l-a pus pe capac,au sărit ca lupiii băăăăăăăăăăăăă 20 de insi deodată să bage "micu" în muştar =)), şi la final a venit si GXZ mai e mă de mâncare...:)):lol::lol::lol: a rămas cu buza friptăăăa :lol::lol:

Evo-Jr 20-03-09 15:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2165009)
:) :) :) :)...ma mai gandesc sa vedem....una peste alta...am gasit o poza cu un membru care a venit si el la craiova si din pacate nu a putut sa le rupa norma la grupa lui....

da da...mai bn ca nu m am dat ca mi rupeau aia franele cu g1 si g2 gti :)))
mai ales ca lumea de pe margine striga uite ma evo evo ..pac pac
daca ma dadeam la b ma faceam de ras rau =))

daffy duck™ 20-03-09 17:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ai si tu dreptate.....mai bine ca nu te-ai dat:):):):)

GopPo 21-03-09 13:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
cine a venit aseara cu baiatu' cu leonu' portocaliu????
l-am gasit pe un alt topic....

Tweety_rzw 21-03-09 13:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Să fie omul sigur că intră în unul din ele :lol: ...
@:Clar nu se face aşa ceva,să îi fie ruşine !Eu zic să stea liniştit cu INFERNO;) !ROIU>>>FAST>>>;)

johnny325 21-03-09 13:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
se mai intampla si mai fie si persoane dastea:)))

Tweety_rzw 21-03-09 13:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 2169961)
se mai intampla si mai fie si persoane dastea:)))

Vrea să sugă de la două tzâ**e :lol: ;) ....păcat că nu am venit şi eu aseară şi îmi cer scuze lui LUCIAN pt absenţa mea !;) ;) ;)ims powah xD

johnny325 21-03-09 13:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
4 Attachment(s)
si acum din seria spectaculoasa CARNATU BUCLUCAS+cine este cel mai frumos

just2sol 21-03-09 16:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
baaaaaaaaa ce e aici bar de negrii si femei in .... goala???

just2sol 21-03-09 16:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ms mult robinet pt clip esti un scump... te pupa fratele tau..

Lucian_GXZ 21-03-09 18:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:) sper ca e clar.. leonul portocaliu nu mai are ce cauta in inferno.
Cat despre carnatu lu` tataie.. toata lumea stie ca e vorba de un ciot de oltenesc afumat si zbarcit

LE: Mercy Gopo!


All times are GMT +2. The time now is 13:52.

- Copyright 2026 4Tuning