![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
daffy maine sa aduci un stiker cu motor sport ca ala cu inferno a rams la mn OK?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu vrei sa pu parasolar cu banda???
k am o banda acas care trebuia sa fie pt EVO dar e prea mica poate merge la tine |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=)))))))))))))))))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Nu mănâncă domne nimeni muştar,şi când l-a pus pe capac,au sărit ca lupiii băăăăăăăăăăăăă 20 de insi deodată să bage "micu" în muştar =)), şi la final a venit si GXZ mai e mă de mâncare...:)):lol::lol::lol: a rămas cu buza friptăăăa :lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
mai ales ca lumea de pe margine striga uite ma evo evo ..pac pac daca ma dadeam la b ma faceam de ras rau =)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ai si tu dreptate.....mai bine ca nu te-ai dat:):):):)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
cine a venit aseara cu baiatu' cu leonu' portocaliu????
l-am gasit pe un alt topic.... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Să fie omul sigur că intră în unul din ele :lol: ...
@:Clar nu se face aşa ceva,să îi fie ruşine !Eu zic să stea liniştit cu INFERNO;) !ROIU>>>FAST>>>;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
se mai intampla si mai fie si persoane dastea:)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
4 Attachment(s)
si acum din seria spectaculoasa CARNATU BUCLUCAS+cine este cel mai frumos
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
baaaaaaaaa ce e aici bar de negrii si femei in .... goala???
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ms mult robinet pt clip esti un scump... te pupa fratele tau..
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:) sper ca e clar.. leonul portocaliu nu mai are ce cauta in inferno.
Cat despre carnatu lu` tataie.. toata lumea stie ca e vorba de un ciot de oltenesc afumat si zbarcit LE: Mercy Gopo! |
| All times are GMT +2. The time now is 13:52. |
- Copyright 2026 4Tuning