Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

fitanu-vasi 12-11-11 20:24

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by 22K!ngzor (Post 4707677)
cred ca de unu alb zici ? e al lui Rasu cel cu tehnoinstal :D

Aha ala este.

costzik 12-11-11 20:56

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
BMW M6 cu nr TOL Germania.

Ruff_Ryders 12-11-11 21:18

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
mai e unu negru Evoque cu nr de bucuresti

fitanu-vasi 03-12-11 14:21

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Ford Focus RS cu numere de GJ ( al 2-lea, primu este ala cu numere de Germania), stiti ceva date despre el.

Ruff_Ryders 03-12-11 15:39

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
e a lu o gagica de prin 9 mai parca

Shortround 03-12-11 16:14

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Ruff_Ryders (Post 4756535)
e a lu o gagica de prin 9 mai parca

Gagica de fapt sta pe langa Casa Helios :)) si masina este de ceva timp in oras. Doar ca in septembrie si-a luat permis ea.

Cunosc ambii posesori si ambele masini sunt stock, daca tot ati intrebat despre detalii.

Shortround 04-12-11 20:21

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
EVO GRI B 69 WAS(WAZ) nu mai stiu sigur, prin oras. Ceva detalii? Sau doar passing by?

fitanu-vasi 25-01-12 13:28

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Mercedes Ml 350 2012 aparut recent prin Targu-Jiu zona la C A M.

aprilia_sr 07-03-12 17:58

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Pte cei care au postat pe acest thread si erau interesati de ursu gri GJ 25 WOP ....e la mine de 1 an.....daca vrea cineva poze,cu multa placere

CCCCOR 09-06-16 12:57

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
1 Attachment(s)
,,FER,,


All times are GMT +2. The time now is 13:22.

- Copyright 2026 4Tuning