![]() |
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
Quote:
|
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
sunt bomba rau. gemene nu prea seamana....
|
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
Quote:
|
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
"este gemene vitrege" :D
|
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
Quote:
|
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
Daca e prea fidela nevastuica si amesteca seva de la tot blocul prin ea, te miri ce mai iese :lol:
|
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
trening-ul ala cred ca a fost la promotie:))
|
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
2 Attachment(s)
Ochelaristu e "Baiatu_talentat_2010"
ala cu ciocu visiniu e "tarascuemi" |
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
Uitasem unde imi pusesem matura visinie :))
|
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
Quote:
In a doua poza ... saracu' :lol:. |
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
Quote:
Eu nu am mai vazut sticle din alea de cola, la 1.5 litri parca, de vreo 10 ani :rolleyes2 |
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
Quote:
|
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
dupa cum e aranjata camera aia(nu ca dezordine) tare mi-e ca nu-i prin romania
|
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
1 Attachment(s)
Na ma, ce a ajuns facebook-ul :)))
Attachment 1872979 |
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:19. |
- Copyright 2026 4Tuning