Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/46976-poze-amuzante-hi5-facebook-fotografii-print-screen-linkuri.html)

cruizer11 07-02-11 20:42

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by vacaroz (Post 4063490)
haus haus haus

Gemenele bomba:lol::lol:

vacaroz 07-02-11 21:16

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
sunt bomba rau. gemene nu prea seamana....

cruizer11 07-02-11 21:18

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by vacaroz (Post 4063692)
sunt bomba rau. gemene nu prea seamana....

La imbracaminte ziceam:D

Snapy_xxl 07-02-11 21:24

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
"este gemene vitrege" :D

22VIN 08-02-11 13:04

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by vacaroz (Post 4063692)
sunt bomba rau. gemene nu prea seamana....

Stii ca nu-i obligatoriu ca fratii gemeni sa semene intre ei...

speed_csn 08-02-11 13:58

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Daca e prea fidela nevastuica si amesteca seva de la tot blocul prin ea, te miri ce mai iese :lol:

BeetleJuice 09-02-11 22:14

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
trening-ul ala cred ca a fost la promotie:))

Strainger 11-02-11 09:25

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
2 Attachment(s)
Ochelaristu e "Baiatu_talentat_2010"
ala cu ciocu visiniu e "tarascuemi"

du0n 11-02-11 13:56

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Uitasem unde imi pusesem matura visinie :))

RacerJunior 12-02-11 19:35

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by Strainger (Post 4074125)
Ochelaristu e "Baiatu_talentat_2010"
ala cu ciocu visiniu e "tarascuemi"

In prima poza e Coca-Cola la sticla de sticla ? ( ce maneleste suna :lol: )
In a doua poza ... saracu' :lol:.

eMH 12-02-11 19:44

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by RacerJunior (Post 4078682)
In prima poza e Coca-Cola la sticla de sticla ? ( ce maneleste suna :lol: )
In a doua poza ... saracu' :lol:.

Asta vroiam eu sa intreb...

Eu nu am mai vazut sticle din alea de cola, la 1.5 litri parca, de vreo 10 ani :rolleyes2

22VIN 12-02-11 19:57

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 4078701)
Asta vroiam eu sa intreb...

Eu nu am mai vazut sticle din alea de cola, la 1.5 litri parca, de vreo 10 ani :rolleyes2

Am mai gasit eu prin alte tari, ca de exemplu Malta. Nici nu se compara la gust cu aia la 2l plastic:-)

Tzzantaru 12-02-11 20:21

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
dupa cum e aranjata camera aia(nu ca dezordine) tare mi-e ca nu-i prin romania

Iuli_90 14-02-11 12:13

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
1 Attachment(s)
Na ma, ce a ajuns facebook-ul :)))
Attachment 1872979

cruizer11 14-02-11 12:50

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by Iuli_90 (Post 4083662)
Na ma, ce a ajuns facebook-ul :)))
Attachment 1872979

Ii femeie sau barbat?:?:


All times are GMT +2. The time now is 23:19.

- Copyright 2026 4Tuning