Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Accidente (https://forum.4tuning.ro/451-accidente.html)
-   -   ACCIDENTE (https://forum.4tuning.ro/451-accidente/271-accidente.html)

Dimitris 12-12-09 00:57

Re: ACCIDENTE
 
Eu zic sa il impuscam in cap. Toti stam si salivam dupa r8uri pe strada, dar ii injuram pe cei care le conduc pentru ca ei sunt prea prosti sa le conduca. Noi SIGUUR suntem capabili sa le conducem fara sa ne fuga de spate, evident, doar cei de pe 4tuning sunt piloti de performanta...

Hai sa mai iesim si pe afara, sa mai schimbam ceva la masina, sa mai stam pe net sa ne cautam piese, sa lasam la o parte capra vecinului...

animalutz 12-12-09 01:03

Re: ACCIDENTE
 
Realitatea e ca majoritatea masinilor scumpe si potente apartin unei clase sociale ai caror membrii au probleme cu scrisul si cititul, daramite cu manevratul covrigului.

Heaven^ 12-12-09 03:45

Re: ACCIDENTE
 
Quote:

Originally Posted by animalutz (Post 2883624)
Realitatea e ca majoritatea masinilor scumpe si potente apartin unei clase sociale ai caror membrii au probleme cu scrisul si cititul, daramite cu manevratul covrigului.

In sfarsit cineva cu picioarele pe pamant! Tot respectul pt ce ai scris!

julaikos 12-12-09 12:28

Re: ACCIDENTE
 
Quote:

Originally Posted by Marian20 (Post 2883552)
realitatea este exact cea de mai sus... toti o facem... nimeni nu recunoaste... daca unu greseste e tampit nebun si-n toate felurile... ideea e ca i se poate intampla oricui...

mariane,toti gresesc,dar nu de 3 ori cu aceeasi masina in oras...nu ti se pare ceva suspect?

Marian20 12-12-09 17:41

Re: ACCIDENTE
 
Ai dreptate ca toti mai gresesc... dar sa tinem cont ca niciodata nu a fost cu victime... toate accidentele au fost seara/noaptea si nimeni nu a patit nimic... ii da si el pe unde e mai liber sau vede ca e mai liber la ora aia... asa ca nu e chiar o cauza pierduta... nu?

animalutz 12-12-09 17:47

Re: ACCIDENTE
 
Da de ce sa ii dea? Are un complex de inferioritate sau vreu-n deficit corporal? Poate sa nu ii dea, ca nu si-a luat masina ca sa poata sa ii dea. Daca vrea sa ii dea, sa fuga in Germania ( ca daca are bani de masina aia, are bani de-o plimbare) si sa ii dea acolo pana ii sar pistoanele ca nu e limita de viteza ( pe anumite portiuni).

julaikos 12-12-09 17:51

Re: ACCIDENTE
 
n-a omorat pe nimeni inca , asta e important,nu faptul ca ii da noaptea si unde prinde liber...gata,nu mai comentez nimic,cine are bani se pare ca are voie sa ii dea la masina unde vrea cand vrea,mai ales in oras,si mai ales viteze mult prea mari pentru abilitatile lui de sofer,pentru ca piloti sunt doar aia care se dau in circuit inchis,cu echipament omologat...

Alex30 12-12-09 21:32

Re: ACCIDENTE
 
Quote:

Originally Posted by Marian20 (Post 2885326)
Ai dreptate ca toti mai gresesc... dar sa tinem cont ca niciodata nu a fost cu victime... toate accidentele au fost seara/noaptea si nimeni nu a patit nimic... ii da si el pe unde e mai liber sau vede ca e mai liber la ora aia... asa ca nu e chiar o cauza pierduta... nu?

Gandesti prost, chiar foarte prost si nu numai eu zic asta! Cum poti sa spui ca nu e cauza pierduta atunci cand mergi noaptea ca nebunu pe strazi si mai mult faci accident ? Ce conteaza ca e seara/noaptea ? Din ce ai spus tu reiese ca oricine poate sa faca accidente seara/noaptea ca nu conteaza...scapa ieftin ia taxiu si pleaca acasa.

Opportunity 13-12-09 20:02

Re: ACCIDENTE
 
CLaudia: cica e un accident pe podul grand , urat de tot , m-a anuntat mama mea ...si cica sunt de-ai nostri cu tuning .....WTF ?? stie careva ceva ?? mass

DTH 13-12-09 20:05

Re: ACCIDENTE
 
Pana mea ...sa vedem ....mama mi-a zis ca e full de politie acolo ...si ca sunt doua masini , una facuta zdrente ...:|

julaikos 13-12-09 20:09

Re: ACCIDENTE
 
asta seara venind din bucuresti(pe la orele 19 ) am vazut un bmw in fata la stadionul ghencea(mergea spre prelungirea ghencea) cu botul "umflat" iar pe podul grant pe sensul spre arcul de triumf un suv alb(ceva vw) cred cocotat pe un parapet,nu parea nimeni ranit...

Bogyciu 13-12-09 20:31

Re: ACCIDENTE
 
Quote:

Originally Posted by Marian20 (Post 2885326)
Ai dreptate ca toti mai gresesc... dar sa tinem cont ca niciodata nu a fost cu victime... toate accidentele au fost seara/noaptea si nimeni nu a patit nimic... ii da si el pe unde e mai liber sau vede ca e mai liber la ora aia... asa ca nu e chiar o cauza pierduta... nu?

Gandeste-te doar ca lasi masina parcata in fata scarii si dimineata o gasesti lipita de un perete de un "tatic" care conduce nush ce masina din bani nush cum "facuti", doar atat... sa nu zic ca te ia unu d-asta in bot si te plimba 50m ca a vrut el sa treaca prin intersectie, noaptea la 2-3, desi era rosu, cu 200 la ora...

Cu tot respectul fata de tine (cred ca avem si niste cunostinte comune), si pt masina ta (nu multe van-uri aranjate se plimba pe strazi) nu cred ca ar trebui sa le iei partea celor ca asta... Daca tie nu iti pasa catusi de putin de viata ta, daca iti permiti sa distrugi un lucru f scump fara sa ai minim de remuscari, eu zic ca ai ceva probleme in gandire...

Pacat de masina, pacat ca unii dintre noi viseaza doar sa poata conduce una ca asta, macar si pt 5 min, si altii nu dau doi bani pe ele si dau cu ele de toti peretii... pacat...

Alex30 13-12-09 20:56

Re: ACCIDENTE
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2888461)
Pana mea ...sa vedem ....mama mi-a zis ca e full de politie acolo ...si ca sunt doua masini , una facuta zdrente ...:|

Nu stie nimeni mai multe detalii ?

DTH 13-12-09 21:01

Re: ACCIDENTE
 
A zis julaikos ....poate despre accidentul ala era vorba....

Alex30 13-12-09 21:03

Re: ACCIDENTE
 
Speram sa nu fie dintre ai nostri


All times are GMT +2. The time now is 04:04.

- Copyright 2024 4Tuning