Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

Alex30 15-01-11 22:17

Re: DreamWorks
 
Daaaa te asteptam vineri. Cica o sa fie prezent si zuz :D

NXdev 15-01-11 22:17

Re: DreamWorks
 
14 Attachment(s)
Reactualizare lista membri :
- Alex DEV : Opel Tigra.
- Tweety : Vw Golf mk3.
- Florin Free : Vw Golf mk2 G60.
- PDV : Bmw e34.
- Kamikze : Vw Golf Mk1.
- Marius : Dacia 1300-Renault Clio.
- Adi RAM : Dacia Logan.
- Tyfu : Citroen Xsara.
- Zeta : Vw Golf mk2.
- George : Bmw e30.
- Micutu : Dacia SuperNova.
- Cretu : Peugeot 206 (flower power :D).
- Zuzu : Dacia Logan.
- Andrei : Saab 9000 turbo.
- Bufu : Bmw e30.

Sper ca n-am omis pe nimeni, vineri vor mai aparea cateva surprize.

promiseland 15-01-11 22:21

Re: DreamWorks
 
Multumesc pentru ospitalitate baieti.Zuz felicitari pentru masina,e o splendoare.Spuneti-mi va rog vineri unde si la ce ora?

NXdev 15-01-11 22:24

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by promiseland (Post 3989176)
Multumesc pentru ospitalitate baieti.Zuz felicitari pentru masina,e o splendoare.Spuneti-mi va rog vineri unde si la ce ora?

Cu placere Razvan.
Vineri, orele 20:00 in parcarea subterana GrandArena ( Carrefour Berceni ).

Alex30 15-01-11 22:27

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by promiseland (Post 3989176)
Multumesc pentru ospitalitate baieti.Zuz felicitari pentru masina,e o splendoare.Spuneti-mi va rog vineri unde si la ce ora?

Mersi frumos...si a ta este o splendoare abia astept sa o vad live. Ti-a raspuns Alex in legatura cu locul si ora. Te asteptam

Zeta 15-01-11 23:58

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3989154)
Reactualizare lista membri :
- Alex DEV : Opel Tigra.
- Tweety : Vw Golf mk3.
- Florin Free : Vw Golf mk2 G60.
- PDV : Bmw e34.
- Kamikze : Vw Golf Mk1.
- Marius : Dacia 1300-Renault Clio.
- Adi RAM : Dacia Logan.
- Tyfu : Citroen Xsara.
- Zeta : Vw Golf mk2.
- George : Bmw e30.
- Micutu : Dacia SuperNova.
- Cretu : Peugeot 206 (flower power :D).
- Zuzu : Dacia Logan.
- Andrei : Saab 9000 turbo.
- Bufu : Bmw e30.

Sper ca n-am omis pe nimeni, vineri vor mai aparea cateva surprize.



e bine ca nu ai uitat sa pui poza cu supernova lui micutu:-P

NXdev 16-01-11 00:06

Re: DreamWorks
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Zeta (Post 3989435)
e bine ca nu ai uitat sa pui poza cu supernova lui micutu:-P

Cineva care a fost atent...mersi Zeta.Poza am urcat-o, dar nu stiu de ce nu se vede...o sa pun alta.

Pana vineri fac cateva stickere cu site-ul clubului, pentru mine si Micutu, mai doreste cineva ?

micutu11 16-01-11 00:29

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Zeta (Post 3989435)
e bine ca nu ai uitat sa pui poza cu supernova lui micutu:-P

nu-i panica, cine stie masina numai are nevoie de poze :P

Zeta 16-01-11 00:33

Re: DreamWorks
 
e indragostit... merita iertat:lol:

micutu11 16-01-11 00:35

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Zeta (Post 3989527)
e indragostit... merita iertat:lol:

a 2 oara se taxeaza :)))

Zeta 16-01-11 00:40

Re: DreamWorks
 
te sustin..facem jumate jumate:twisted:

PDV_1989 16-01-11 01:35

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3989457)
Pana vineri fac cateva stickere cu site-ul clubului, pentru mine si Micutu, mai doreste cineva ?

Vreau si eu una bucata :D

Alex30 16-01-11 09:42

Re: DreamWorks
 
Si eu o bucataaaaaaaaaaaaaaaaa!:-)

NXdev 16-01-11 15:10

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Zeta (Post 3989527)
e indragostit... merita iertat:lol:

Quote:

Originally Posted by micutu11 (Post 3989537)
a 2 oara se taxeaza :)))

Quote:

Originally Posted by Zeta (Post 3989550)
te sustin..facem jumate jumate:twisted:

M-ati vazut mai mic si mai firav :))...a 2-a oara numai fac :oops:.
Quote:

Originally Posted by PDV_1989 (Post 3989638)
Vreau si eu una bucata :D

Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3989979)
Si eu o bucataaaaaaaaaaaaaaaaa!:-)

Ok, poate mai sunt doritori, diseara va spun pretul.

Andrei9000 16-01-11 17:05

Re: DreamWorks
 
4 Attachment(s)
Salut baieti!Andrei sunt si va prezint si eu turbaciunea mea!Inca astept un amarat de senzor fara de care nu prea merge...dar in curand sper sa vina si poate ma alatur si eu voua daca ma primiti!!! :D Despre masina ce sa zic,este un SAAB 9000,motor 2.3 turbo,cutie automata 200 de caluti!Cate ceva in plus....o toba finala BORLA,niste xenoane pe faza scurta,ceva muzica,,etc! Deocamdata am aripa dreapta si capota verzi..dar sa vina caldura si se remediaza problema!Mai am si un racord flexibil un pic ciupit,ceea ce ii da masinii un parait sportiv :)) !Se face si asta!Multa bafta!


All times are GMT +2. The time now is 13:53.

- Copyright 2026 4Tuning