![]() |
Re: E46 - TM 77 EEE
la fix ti-ai facut useru ma pe 4t .... bebe no1 , mult adevar ! te pup
DariusAlexandru ... mersi :D b31rmy ... ce a fost asta frate? :lol: nu inteleg... |
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
=)))) BasCa!
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
bcoupe.. :lol: ms de poza... ce sa zic...
ADF .. n'am tras frate la masa pe nas plicu ala de zahar vanilat? :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Super arata masina completa :shock: I
Multe masini frumoase la intlnire dar asta iese in evidenta repede :shock::shock: P.S. interesanta "basca":lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
SAX1987 ... ms
sapca am pierduto pe drum.. cand am ridicat capu deasupra de parbriz.. :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
:lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
doaaaamnelor si domniloooooor, alesi ai forumului, dupa atatia ani de 4tuning il puteti vedea in persoana pe maEEEstrul Casiiiiiiiii! pardon,Caiuuuuuuuus!!!! 8) omu' e nebun! ups...stance! :lol::lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
n-ai cum! =))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
tre sa mai dau si eu pe la pepe jeans,vad ca au maieuri cu muschi.
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
3 Attachment(s)
pt dl Caius ...de la Nfseee
|
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
wow....
|
Re: E46 - TM 77 EEE
ce fatza de retard am in poza aia... doamne... :lol:
rzt_ro .. ms pt. poze.. pacat ca nu te-am prins si eu pe contrasens cu ceva.. :lol: coka ... :lol: m'ati prins la mijloc.. ce oameni... da_joint ... nu aveam ma alte haine la mine.. ca m'am grabit :rolleyes2 bcoupe .. ii fac o copie xerox la al meu daca vrei :lol: 66NFS .. bucatareeeeeeee... ms pt poze :D |
| All times are GMT +2. The time now is 09:39. |
- Copyright 2026 4Tuning