![]() |
Chrysler???
|
1 Attachment(s)
OK cadilac catera, sau sa-i zicem GM catera. Sa inteleg ca opel e american? In fine uite poza! Special pt Hondaru :lol: si gasca!
|
Pontiac GTO sau Holden HSV
nu stiu exact care ca de la spate sunt aproape identice |
Corect. Pontiac GTO!!!
|
prima holden ( volan pe dreapta, a 2a gto baga poza
|
1 Attachment(s)
iata poza
|
probabil ferrari enzo!nu sunt sigur
|
probabil sigur Enzo :) nu ? oricum , asta DA POZA , respect ..
|
Re:
Quote:
|
Re:
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re:
Quote:
@Nos@ trebuie sa bage poza !!! |
1 Attachment(s)
:lol:
|
Acura
PEACE :peace: |
Nu este Acura NSX... Dar ce draqu sa fie ??? :roll: :?:
|
Cu BLUR-ul ala vrei sa ghicesc? Mitsubishi?
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:57. |
- Copyright 2026 4Tuning