Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

DTH 22-11-10 08:26

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
9:26 : M-am trezit şi mie somn ....mă gāndesc dacă să plec sau nu cu moto ....e frig afară ....brrrrrrrr ! :lol:

Babutz 24-11-10 05:17

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mananc un sandwich:o

DrifterGT 24-11-10 11:50

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma uit la tv/net mai stau putin in pat si plec la o plimbare...

DTH 26-11-10 01:48

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
02.48 : Mi-am făcut un platou cu fructe ...am aruncat puţin liquor pe ele :lol: stau pe forum ...mai " arunc " un ochi la seriale ...mai ascult muzică şi aştept să se facă dimineaţă că am multe de rezolvat şi multă muncă şi dacă mă culc ...nu mă mai trezesc :lol:

Babutz 26-11-10 05:33

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am venit ninsa! mi-am facut un ceai si rasfoiesc forumul!

dony ddc 27-11-10 14:37

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma uit pe forum si ascult muzica la maxim :twisted:

cangri 27-11-10 14:42

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
tocmai am spalat masina si am intrat pe forum sa vad ce mai se intampla

Babutz 27-11-10 15:17

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma bag la niste table

dony ddc 27-11-10 21:59

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma uit pe diferite topicuri...:-)

Babutz 01-12-10 08:09

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau un ceai ca-s racita cobza:sad::sad::sad:

DTH 01-12-10 08:40

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
9.40 : Ăăă....mă plictisesc :lol:

cmdbass 01-12-10 09:29

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3859735)
9.40 : Ăăă....mă plictisesc :lol:

asta faceam si eu la 9:40
e 10:30 si ghici ce ..tot aia fac :lol:

DTH 01-12-10 09:31

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by cmdbass (Post 3859829)
asta faceam si eu la 9:40
e 10:30 si ghici ce ..tot aia fac :lol:

10.31 : daaaaamn , same thing :))))

cangri 01-12-10 09:35

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
10:35 la munca :|

DTH 01-12-10 23:55

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
00.55 : Ascult muzică , fumez ....postez pe forum şi caut filme :rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 00:47.

- Copyright 2026 4Tuning