Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

shantzu 12-11-08 20:48

Re: Diverse discutii
 
Voi aveti o pista privata unde vedeti care e mai bun ? :rolleyes2

La multi ani nesomn !

Bass-ule - serios acum , prea o iei in serios cu cine e mai rapid etc etc .... ei fac asta din pasiune , dar bag de seama ca la tine e ceva de viata sa fii cat mai in fata! Trebuie sa te obisnuiesti cu ideea ca atat poate masina ta , nu mai aspira la masini care ai sanse de 0.1% sa le faci (si asta cand rateaza startul si 2-3 trepte).
Daca continui ori fac un topic - Bass si kadettul sau,full story !!! ori te bannez :lol:

Bengy_BLS 12-11-08 20:51

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 1860189)
Voi aveti o pista privata unde vedeti care e mai bun ? :rolleyes2

da mah , mi-a lasat bunicu mostenire 3 hectare de pamant si am transformat-o in pista de Drag , am chemat 2 boi si un plug , 2 escavatoare si am tasat pamantu si ne dam prin praf , ca am asfaltat decat 4 metri ca atat mi-au ajuns din alocatia pe 2007 :D:D:D:D

Bah BASULE ti-am zis , nu te supara , dar sa mor io prea esti nebun. Las-o mai moale , nu e mai frumos cand nu zici nimik si faci surprize????
Bafta

ph88bas 12-11-08 20:55

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by Bengy_BLS (Post 1860198)
da mah , mi-a lasat bunicu mostenire 3 hectare de pamant si am transformat-o in pista de Drag , am chemat 2 boi si un plug , 2 escavatoare si am tasat pamantu si ne dam prin praf , ca am asfaltat decat 4 metri ca atat mi-au ajuns din alocatia pe 2007 :D:D:D:D

Bah BASULE ti-am zis , nu te supara , dar sa mor io prea esti nebun. Las-o mai moale , nu e mai frumos cand nu zici nimik si faci surprize????
Bafta

surprize am facut....
si va la spe voi sa discutati intre voi...k vad k deranjez
numai bine

ascona78 13-11-08 00:40

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 1857514)
Crezi ca daca stii sa boxezi poti sa intri in ring si sa te batzi cu Tyson? :peace:
Daca ai impresia ca masina trage in anumite zile (ca e mai frig afara), asta nu inseamna ca o sa batzi ce e in frunte.
Pana si-o face Paga timoneria suntem doi pe podium la 200 CP maxim... Dupa ce face timoneria ramane sa vedem ce poate ursu'.
SFI-urile ar trebui sa aiba grupa lor...

iau o teava de jos si-i *** lu` tyson una in gura de vede stele verzi....
aberati copilasi,aberati.....
nu e nici unul in stare de nimic,aveti niste cacaturi de masini stoc cu pretentii de masini sport....parca am fii in filme ...mai treziti-va!!!!
da nebunu are o masina smechera si anume pt ca e o masina de 200 cp si a dus-o la aproape 400 cp!tot respectul si atit...in rest omul e un ghiolban! bv lui ce a reusit dar nu merita!
altii???? spaga are un 2,8 pe un amarit de urs de ii pioca tablele...asta nu e o problema...dar bv si lui! afacut o alegere desteapta cu motorul ala...rupe tot pina pe la 200cp!!!!(si 211cp candva in trecut...eheeeeeee)
laur???nu ai nimic de luat in considerare....mai fa ceva memorabil ca acu ceva timp(uite iar zic de 211 cp..... eheeeeeee)
droopy taci in plm!maninci cacasi cred ca ti-ai tatuat opel la acelasi salon ca si nebunu`
nimeni nu zice nimic de cristi cu cielo...aia da masina.e cel mai reusit sfi din oras din pct meu de vedere
eu tac ca nu am cu ce....
restul va umflati degeaba!!!!!
toti sunteti raceri...:))))))))) tuneri...:))))))
si apropo ...anul inca nu s-a incheiat.....

ascona78 13-11-08 00:46

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by ph88bas (Post 1860188)
balosule? eu nu stiu ce legatura ai cu cu treaba asta?
sau tiai facut daci turbo 4x4 si vrei sa iesi in fatza....
stai pe curul tau si vezi-ti de treaba ...sau stai pandar k stai bine...

bine spus bas-ule!
balosule!!!da-i drumu` la grupa mica

T@zMania 13-11-08 04:15

Re: Diverse discutii
 
daca am doar 65 de cai pot sa ma bag cu voi in seama?
sau ma duc langa balosu'?;)

bobiMOM 13-11-08 08:23

Re: Diverse discutii
 
Gata frate, m-am bagat si eu in seama...cont de hi5 mai imi trebuie sa intru si eu in lulea buna...ma primitzi si pe mine p-acilishea, da?:lol:

Vibe 13-11-08 08:25

Re: Diverse discutii
 
Bobi te plictisesti ma ? :)

bogdan_wrc 13-11-08 08:26

Re: Diverse discutii
 
hahaha..ia uite cine a aparut.... bine ati venit...:))

jakkal 13-11-08 08:41

Re: Diverse discutii
 
Welcome biatch ......bine zis adrianu tziganu ....cu o singura exceptie si anume masina lu nebunu e o masina de 400 de cai crescuti in curtea blocului si aproape 400 de metrii cu conditia sa nu rateze vreo viteza:lol:buna masina dar trebuie sa ai grija pe unde calci prin garaj ca nu cumva sa calci pe motoru' lui

humvee_mmw 13-11-08 08:45

Re: Diverse discutii
 
ascona 78 zis "cacicea":lol: ideea este alta degeaba are nebunu tau 4200 cp daca masina lui este la remat in curte noi de bine de rau ne mai facem danblaua mai in fie care seara si sa sti ca nu sa unflat nimeni doar glumeam dar astia din lumea buna sunt cam botanisti:cry: shi toate la tmpul lor prietene:lol::lol::lol:

humvee_mmw 13-11-08 08:51

Re: Diverse discutii
 
sau pa spanu de la cutia de transfer import "greates britanes" 1500 para.boby ia auzi vere mai este mult pana vine turbatu ca nu mai este de trai cu rumani astia

jakal 13-11-08 09:03

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 1860873)
Gata frate, m-am bagat si eu in seama...cont de hi5 mai imi trebuie sa intru si eu in lulea buna...ma primitzi si pe mine p-acilishea, da?:lol:

SA TRAIASCA BOSS-ul..........:lol::lol:

bine ai venit printre raceri...:lol::lol::lol:


sa moara sirena de la masina de carat morti daca mai pot de ras........:lol::lol:

panarame mai sintem....si abia a inceput frigul, sa vezi ce activitate o sa fie acum pe forum,mai ales ca ne-am inmultit......

tazule nici chiar asa frate......pandar.....:D

bobiMOM 13-11-08 09:34

Re: Diverse discutii
 
Turbatu meu haleste multi bani! nush dc o sa fie gata anul asta....fac tot posibilul dar piesele vin greu si oamenii e neserioshi..:))

blondu'DOG 13-11-08 11:19

Re: Diverse discutii
 
nii mah la ei......ete si pe bobitza momu'.......intra mah si pa "hai faiv" k sa se inchida cercul vicios. sa-m bag poola ce au luat-o astia razna !!!! mai ales proprietarii de SoFuckingIdiot...ce dracu avetzi mai nene de va umflatzi asa? o sa-l batetzi pe paga dak mai punetzi un sfi pe puntea de spate.si k sa stiti o chestie : un baiat de la bucuresti , nu dau nume, care chiar cunoshte motoarele de bmw, a zis clar "motoru' de 2.8 (se referea la cel pus de paga) trage k m3 pe a 1-a, a 2-a si a 3-a....e pushcarie de motor.asha k respectati valoarea si obishnuiti-va cu ideea de a fi tot timpul pe locul secund.


All times are GMT +2. The time now is 02:26.

- Copyright 2026 4Tuning