![]() |
Re: Diverse discutii
Voi aveti o pista privata unde vedeti care e mai bun ? :rolleyes2
La multi ani nesomn ! Bass-ule - serios acum , prea o iei in serios cu cine e mai rapid etc etc .... ei fac asta din pasiune , dar bag de seama ca la tine e ceva de viata sa fii cat mai in fata! Trebuie sa te obisnuiesti cu ideea ca atat poate masina ta , nu mai aspira la masini care ai sanse de 0.1% sa le faci (si asta cand rateaza startul si 2-3 trepte). Daca continui ori fac un topic - Bass si kadettul sau,full story !!! ori te bannez :lol: |
Re: Diverse discutii
Quote:
Bah BASULE ti-am zis , nu te supara , dar sa mor io prea esti nebun. Las-o mai moale , nu e mai frumos cand nu zici nimik si faci surprize???? Bafta |
Re: Diverse discutii
Quote:
si va la spe voi sa discutati intre voi...k vad k deranjez numai bine |
Re: Diverse discutii
Quote:
aberati copilasi,aberati..... nu e nici unul in stare de nimic,aveti niste cacaturi de masini stoc cu pretentii de masini sport....parca am fii in filme ...mai treziti-va!!!! da nebunu are o masina smechera si anume pt ca e o masina de 200 cp si a dus-o la aproape 400 cp!tot respectul si atit...in rest omul e un ghiolban! bv lui ce a reusit dar nu merita! altii???? spaga are un 2,8 pe un amarit de urs de ii pioca tablele...asta nu e o problema...dar bv si lui! afacut o alegere desteapta cu motorul ala...rupe tot pina pe la 200cp!!!!(si 211cp candva in trecut...eheeeeeee) laur???nu ai nimic de luat in considerare....mai fa ceva memorabil ca acu ceva timp(uite iar zic de 211 cp..... eheeeeeee) droopy taci in plm!maninci cacasi cred ca ti-ai tatuat opel la acelasi salon ca si nebunu` nimeni nu zice nimic de cristi cu cielo...aia da masina.e cel mai reusit sfi din oras din pct meu de vedere eu tac ca nu am cu ce.... restul va umflati degeaba!!!!! toti sunteti raceri...:))))))))) tuneri...:)))))) si apropo ...anul inca nu s-a incheiat..... |
Re: Diverse discutii
Quote:
balosule!!!da-i drumu` la grupa mica |
Re: Diverse discutii
daca am doar 65 de cai pot sa ma bag cu voi in seama?
sau ma duc langa balosu'?;) |
Re: Diverse discutii
Gata frate, m-am bagat si eu in seama...cont de hi5 mai imi trebuie sa intru si eu in lulea buna...ma primitzi si pe mine p-acilishea, da?:lol:
|
Re: Diverse discutii
Bobi te plictisesti ma ? :)
|
Re: Diverse discutii
hahaha..ia uite cine a aparut.... bine ati venit...:))
|
Re: Diverse discutii
Welcome biatch ......bine zis adrianu tziganu ....cu o singura exceptie si anume masina lu nebunu e o masina de 400 de cai crescuti in curtea blocului si aproape 400 de metrii cu conditia sa nu rateze vreo viteza:lol:buna masina dar trebuie sa ai grija pe unde calci prin garaj ca nu cumva sa calci pe motoru' lui
|
Re: Diverse discutii
ascona 78 zis "cacicea":lol: ideea este alta degeaba are nebunu tau 4200 cp daca masina lui este la remat in curte noi de bine de rau ne mai facem danblaua mai in fie care seara si sa sti ca nu sa unflat nimeni doar glumeam dar astia din lumea buna sunt cam botanisti:cry: shi toate la tmpul lor prietene:lol::lol::lol:
|
Re: Diverse discutii
sau pa spanu de la cutia de transfer import "greates britanes" 1500 para.boby ia auzi vere mai este mult pana vine turbatu ca nu mai este de trai cu rumani astia
|
Re: Diverse discutii
Quote:
bine ai venit printre raceri...:lol::lol::lol: sa moara sirena de la masina de carat morti daca mai pot de ras........:lol::lol: panarame mai sintem....si abia a inceput frigul, sa vezi ce activitate o sa fie acum pe forum,mai ales ca ne-am inmultit...... tazule nici chiar asa frate......pandar.....:D |
Re: Diverse discutii
Turbatu meu haleste multi bani! nush dc o sa fie gata anul asta....fac tot posibilul dar piesele vin greu si oamenii e neserioshi..:))
|
Re: Diverse discutii
nii mah la ei......ete si pe bobitza momu'.......intra mah si pa "hai faiv" k sa se inchida cercul vicios. sa-m bag poola ce au luat-o astia razna !!!! mai ales proprietarii de SoFuckingIdiot...ce dracu avetzi mai nene de va umflatzi asa? o sa-l batetzi pe paga dak mai punetzi un sfi pe puntea de spate.si k sa stiti o chestie : un baiat de la bucuresti , nu dau nume, care chiar cunoshte motoarele de bmw, a zis clar "motoru' de 2.8 (se referea la cel pus de paga) trage k m3 pe a 1-a, a 2-a si a 3-a....e pushcarie de motor.asha k respectati valoarea si obishnuiti-va cu ideea de a fi tot timpul pe locul secund.
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:26. |
- Copyright 2026 4Tuning