Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini Tari & Concept Cars (https://forum.4tuning.ro/659-masini-tari-and-concept-cars.html)
-   -   Masini tari vazute la noi !!! (https://forum.4tuning.ro/659-masini-tari-and-concept-cars/5781-masini-tari-vazute.html)

-LEXION- 29-07-10 09:22

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
Quote:

Originally Posted by vgroza (Post 3547185)
In seara asta am vazut in Cluj pe Eroilor un 458 italia rosu iar la nici 5 minute altul dar alb, posibil ca cel alb sa-l fi confundat cu Dyno dar slabe sanse. E criza :))


hmmm, eu am vazut doua California, unul rosu si altul alb cu numere straine...sa fie aceleasi? Fara poze...inca.

e30_eVG3n 29-07-10 12:07

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
3 Attachment(s)
125. Mercedes-Benz ML63 AMG

cristi street 29-07-10 19:04

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
1 Attachment(s)
un mercedes vechi in cj
nush sigur ce model e
in poza nui nush ce
dar real ma cam impresionat

Cozmescu-Alin 29-07-10 20:21

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
Dupa cate imi dau seama e un SL cu hardtop:lol:

e30_eVG3n 29-07-10 21:30

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
Quote:

Originally Posted by cristi street (Post 3551300)
un mercedes vechi in cj
nush sigur ce model e
in poza nui nush ce
dar real ma cam impresionat

Mercedes-Benz W111 cabriolet, posibil 280 SE ;)

catalin266 29-07-10 22:49

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
vazut astazi in sec 4 sls amg fara poze, sunet extraordinar

e30_eVG3n 30-07-10 13:42

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
3 Attachment(s)
Inca unul:
126. Mercedes-Benz ML63 AMG

pilula20 31-07-10 22:01

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
2 Attachment(s)
si de la mine un maserati !

Ali_ump 01-08-10 15:31

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
3 Attachment(s)
:arrow: la Piatra Neamt

Champion 01-08-10 20:30

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
Quote:

Originally Posted by boy_wonder (Post 3548248)
nu e chiar o masina, dar e cea mai tare chestie de pe strazile Bucurestiului la ora actuala.

Attachment 1586213 Attachment 1586214

Ar trebui amendat, uite pe cate locuri a parcat :))) (joking)

Ce e cu el acolo?Ceva eveniment?

DUB-R 02-08-10 11:18

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 3556847)
:arrow: la Piatra Neamt

Unde era Firebird-ul ? :-)

BiG SmOkE 02-08-10 13:01

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
Pozele realizate in fata hotelului Rex din Mamaia cu CL 63-ul AMG pus cu cateva pagini in urma de boy wonder sunt poze cu o masina sport scumpa. Ok pana aici totul e la fel dar pozele au fost luate de pe Autogespot iar autorul original al pozelor spunea in mesajul scris de el ca: citez:"in conformitate cu spusele unui paznic de acolo noi am ajuns cu o zii in intarziere, asa ca am ratat un Veyron!":shock:.Acum ramane la latitudine noastra sa dezlegam misterul.

Ali_ump 02-08-10 13:13

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
Quote:

Originally Posted by DUB-R (Post 3558589)
Unde era Firebird-ul ? :-)

In parcarea de la Kaufland ...il scoate des in oras la plimbareala

TFK 02-08-10 19:41

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
VW Golf 4 R32, no pictures ..

sergini0 03-08-10 10:47

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
5 Attachment(s)
Si de la mine ceva MARE :D. un Hummer H1. Ultima poza e nereusita din cauza prafului de pe luneta, dar am pus-o ca sa-l vedeti cum arata langa un Logan. Scuzati incadrarea masinii in pozele cu masina vazuta din fata, 3/4 dar nu aveam loc sa merg mai in spate si era prea mare ca sa o pot incadra.:lol:
Attachment 1594390Attachment 1594391
Attachment 1594392Attachment 1594393
Attachment 1594394


All times are GMT +2. The time now is 22:17.

- Copyright 2026 4Tuning