Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

KrYpToN 10-11-11 23:12

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
frumoasa dary ;) n-ai mai avut vopsea asai?? pentru oglinda

Robicutz 10-11-11 23:57

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by bobi_racers (Post 4705907)
munca mea pe ziua de azi cam astea sunt masinile asteptam comentarii , critici , discutii , etc .

Sincer decat sa faci 10 masini k astea la repezeala numa sa le postezi mai bine puneai numa una ...

Dms628 10-11-11 23:58

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by KrYpToN (Post 4705969)
frumoasa dary ;) n-ai mai avut vopsea asai?? pentru oglinda

frumoasa kryp doar ca i se potrivea alte jante ;) frumoase toate masinile...

Plesa 11-11-11 11:16

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Lotus Elise

rAdU87 11-11-11 17:06

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4704987)
Ai aici un Link cu jocul http://www.girlshare.ro/2278622.5 ...iar pentru mai multe lucruri pentru joc intra pe acest site

http://www.streetlegalmods.com/list.php?c=dlsl

iti multumesc!!!

rAdU87 11-11-11 17:32

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
se poate sa imi dati si mie cateva ??

Skoda Fabia
Renault Megane / Robicutz
porshe cayenne / Dms628
audi R8 / tm_kata
Subaru sti / danny125
audi S8 /radu_cainamisir
volvo c30 / radu_cainamisir
Fiat GP / radu_cainamisir
Dacia 1310 / bobi_racers
Porsche Panamera /
Mitsubishi Lancer Evolution X / ebone
Dacia sport / R.Equinox
Camaro SS. / R.Equinox
suzuky / radu_cainamisir

va rog din suflet!

Radu A.K.A. G.R.M. 11-11-11 18:16

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
:arrow:

quick_silver2 11-11-11 19:07

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by rAdU87 (Post 4707425)
se poate sa imi dati si mie cateva ??

Skoda Fabia
Renault Megane / Robicutz
porshe cayenne / Dms628
audi R8 / tm_kata
Subaru sti / danny125
audi S8 /radu_cainamisir
volvo c30 / radu_cainamisir
Fiat GP / radu_cainamisir
Dacia 1310 / bobi_racers
Porsche Panamera /
Mitsubishi Lancer Evolution X / ebone
Dacia sport / R.Equinox
Camaro SS. / R.Equinox
suzuky / radu_cainamisir

va rog din suflet!

Da-mi PM cu id-ul tau si ti le dau toate pe net! (Sa nu se supere Dary,ca am facut offtopic!)

DrifterGT 11-11-11 21:13

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
7 Attachment(s)
Plesa - Frumoase pozițiile īn care ai prins-o !
Radu - Arată bine pe alb cu stopurile negre, īmi place poza cu reflexia.
KrYpToN - Perfecta culoarea !


Pentru astăzi avem un Lambo de circuit și un M3 E46 8) , ceva păreri ?

R.Equinox 11-11-11 21:37

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
KrYpToN-Masina e superba..dar rotile spate nu imi plac deloc cum stau...

Plesa-Cum ai facuto tu arata bine...dar masina nu imi place deloc:))

Radu A.K.A. G.R.M.-Daca tot ai umblat In ps...Puteai sa stergi si gaurelele alea de pe spoiler spate.....Masina arata crima curata:X

DrifterGT-De cand rotiforom sunt jante de racing?:shock::shock:..Bmw arata bine..bravo

Pun si eu un Lambo...restul maine:))

DrifterGT 11-11-11 21:54

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4707933)
DrifterGT-De cand rotiforom sunt jante de racing?:shock::shock:

Am căutat niște roți de Superleggera sau niște Oz Racing dar nu am găsit și astea mi s-au părut mai ok...

ebone 11-11-11 21:55

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
BMW Alpina E36

Ce parere aveti?

radu_cainamisir 11-11-11 22:17

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
DriftDrift

pareri?

DrifterGT 11-11-11 22:42

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Urāt eleron ai ales, īn rest e ok :).

quick_silver2 11-11-11 22:52

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by DrifterGT (Post 4708073)
Urāt eleron ai ales, īn rest e ok :).

Tu vorbesti,pe Lambo ce ai? :lol:
E46-le e smecher.


All times are GMT +2. The time now is 02:55.

- Copyright 2026 4Tuning