Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

RoByNeT 17-12-09 15:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ai dreaq ursari :))))

cozo 18-12-09 01:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ehe..... domnilor..... am revenit si eu pe acilea.....

johnny325 18-12-09 01:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
4 Attachment(s)
in seara asta i-am furat masina lui hyena si am adus-o la mine in parcare:lol::twisted:
acum brigada de ursi s-a mai marit:D

ps:hyena stai linistit ca o fac masina de familie:lol:

cozo 18-12-09 01:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 2901774)
in seara asta i-am furat masina lui hyena si am adus-o la mine in parcare:lol::twisted:
acum brigada de ursi s-a mai marit:D

ps:hyena stai linistit ca o fac masina de familie:lol:

f bn! sa ai parte de ea, si sa o tii in familie sperand k vei face la ea cel putin 50% din cat a facut hyena!
k un sfat pt cei care isi tot schimba masinile k pe ciorapi: ursul este o masina care inseamna istorie, iubire, pasiune, admiratie, respect.... haideti sa-l pastram asa nu sa-l transformam intr-un obiect de schimb! opritiva domnilor la o masina si aratati k stiti ce sa faceti cu o masina, k aveti gust, bun simt si respect pt un fier . aratati k puteti sa iubiti si un obiect nu numai un suflet. aratati k sunteti in stare sa continuati istoria e30 si in anul 2010 asa cum ne arata cei din germania pe care ii consider adevaratii pasionati de e30. nu noi cei din romania care schimbam ursii k pe sosete....
aratati k suntem si noi in stare sa readucem la viata un e30. imi pare extrem de rau k in momentul in care mi-am luat ursul meu nu am avut un aparat foto sau un tel cu camera k sa va arat cum arata MM-02-JAC in momentul in care l-am achizitionat. k sa va faceti o idee... canditi-va la o dacie 1300 de prin 1972-1973 care de 10 ani nu s-a mai miscat din parcare. cam asa arata masina mea.
aratati k aveti o pasiune aratati k aveti gust, aratati k sunteti in stare!!!!!!!!!

kimi 18-12-09 08:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 2901788)
f bn! sa ai parte de ea, si sa o tii in familie sperand k vei face la ea cel putin 50% din cat a facut hyena!
k un sfat pt cei care isi tot schimba masinile k pe ciorapi: ursul este o masina care inseamna istorie, iubire, pasiune, admiratie, respect.... haideti sa-l pastram asa nu sa-l transformam intr-un obiect de schimb! opritiva domnilor la o masina si aratati k stiti ce sa faceti cu o masina, k aveti gust, bun simt si respect pt un fier . aratati k puteti sa iubiti si un obiect nu numai un suflet. aratati k sunteti in stare sa continuati istoria e30 si in anul 2010 asa cum ne arata cei din germania pe care ii consider adevaratii pasionati de e30. nu noi cei din romania care schimbam ursii k pe sosete....
aratati k suntem si noi in stare sa readucem la viata un e30. imi pare extrem de rau k in momentul in care mi-am luat ursul meu nu am avut un aparat foto sau un tel cu camera k sa va arat cum arata MM-02-JAC in momentul in care l-am achizitionat. k sa va faceti o idee... canditi-va la o dacie 1300 de prin 1972-1973 care de 10 ani nu s-a mai miscat din parcare. cam asa arata masina mea.
aratati k aveti o pasiune aratati k aveti gust, aratati k sunteti in stare!!!!!!!!!

AMIN:rolleyes2

cozo 18-12-09 10:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2902018)
AMIN:rolleyes2

se putea sa nu se bage si parintele k musca-n .........mormanul de cauciucuri????:))

daffy duck™ 18-12-09 14:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
astept telefon de la conducere sa vedem ce facem diseara:D

P.S Kimi, vb cu Lucian sa ne vedem ca intre tovarasi ?

87MTX 18-12-09 14:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
este posibil ca in seara asta sa nu pot ajunge

RoByNeT 18-12-09 14:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu`i prob. e bine ca ai anuntat :)

Lucian_GXZ 18-12-09 14:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ursul...
Eu am o vorba.. ursul nu este pentru oricine.. acest model de masina trebuie inteles, nu poti avea un urs daca nu il poti intelege. Daca nu esti dispus sa-i acorzi atentie si respect. Ursul este facut sa ramana in liniile mari in care a fost creat, nu cu fibra, nu cu spoilere adapate de la alte modele, nu cu tot felul de tziganii . Niciodata nu va putea arata mai bine, indiferent cate gusturi consideri ca ai.
Asa ca Johnny nu te arunca sa pleci urechea la toti "cunoscatorii", mai bine intreaba de 10 ori pana sa crezi ceva... si nu te mai grabii sa-l scoti in seara in care nu e el pregatit... fa-o atunci cand esti tu pregatit cu toate piesele si tot ce este nevoie... "Lucreaza" in stil mare... nu ca la Giurgiu.....

Lucian_GXZ 18-12-09 14:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
....intre timp atasez o poza cu masina lu tataie de cand a cumparat-o....

johnny325 18-12-09 20:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stati linistiti ca masina ramane la mine pana se caseaza(doamne fereste),in seara am stat de vn cu el(ursu)si avem planuri mari impreuna pentru 2010.cred k mai m-am maturizat si am inteles mai multe lucruri in ultimul timp.
maine masina pleaca prin jilava unde va hiberna la caldurica aproximativ o saptamana si pentru a fi pus la punct asa cum trebuie

cozo 19-12-09 16:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2902930)
....intre timp atasez o poza cu masina lu tataie de cand a cumparat-o....

cum ai nimerit-o tu.....este vorba de noul meu cabrio primul model iesit pe poarta fabricii din salajan!!!!

johnny325 19-12-09 18:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://legalracing.ro/forum/viewtopi...55f21b9fa94df4

bogdy.ghetto 20-12-09 12:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
frumos ce am citit aici la voi \:D/

Evo-Jr 20-12-09 15:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
a fost careva la indemanarea facuta de seby?
eu n am apucat ca am avut treaba in snagov :((

RoByNeT 21-12-09 08:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu cred ca a fost cineva ca se anunta ... cred eu :)

Lucian_GXZ 21-12-09 10:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Din cate stiu, s-a dus marius, dar a ajuns dupa ce se terminase :)

Evo-Jr 21-12-09 10:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am vazut cateva poze.a iesit destul de misto..dar nu prea trebuia sa o scapi ca o dadeai direct de plopi :)
poate o sa mai faca si dupa anu nou ceva si mergem in gasca p acolo

GearHead 24-12-09 09:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@daffy: nu am stiut pe unde sa-ti scriu. mess nu am, ca sunt pe la familie, pe acas.
asadar, au venit calendarele. mai avem un pic si terminam si dvd-urile.
Noi o sa fim plecati vreo 2-3 zile in concediu, pe la munte. Dar, daca ai timp, vorbeste tu cu baietii si vezi cine/cati vor calendare, ca sa va punem deoparte. De asemena, poate facem un pret special pentru voi, mai ales daca sunteti mai multi.
We'll keep in touch.

Evo-Jr 24-12-09 09:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu vreau 2-3 sa ma laud si eu la fani sa moara de ciuda :))

GearHead 24-12-09 10:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@Evo-Jr: eu zic sa faci un concurs de streptease. iar premiul e un calendar cu tine :p
si acum serios: tu ai deja 1 gratis din partea noastra (pentru ca ai stat si ai stat si ai stat, si intr-un final ai pozat pentru noi).dar, o sa-ti mai punem deopate 2, e ok?

87MTX 24-12-09 10:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vreau si eu o bucata.......
si pe calea asta ii "multumesc" lu daffy ca m-a chemat si pe mine ptr poze.....

Evo-Jr 24-12-09 10:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da.merci frumos .nu e prob...pe alea le platesc :)

GearHead 24-12-09 10:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@87mtx: you are on the list ;)

daffy duck™ 24-12-09 11:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
matrix vezi ca vad ce iti stergi......fgm

@ GearHead: ne auzim la telefon zilele astea sa vedem ce si cum

GearHead 24-12-09 11:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@daffy: ok. pana atunci: Craciun fericit tuturor.

Fr33`e30 24-12-09 15:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
2 poze vechi dar raman acolo ... imi faceam curat prin calc si am dat de ele ... lucica le ai sigur dar am vrut sa ne aducem putzin aminte ...

jakal 24-12-09 23:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2902930)
....intre timp atasez o poza cu masina lu tataie de cand a cumparat-o....

:lol::lol:..ce panarama......:lol:

_wanted_cars_ 25-12-09 00:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
The Wanted Cars va ureaza....

LA MULTI ANI SI TOATE CELE BUNE , TUTUROR ! SA AVETI PARTE DE NOROC , FERICIRE , IMPLINIRI IN VIATA SI TOT CE VA DORITI ! SARBATORI FERICITE !

Beny

VaLeX 25-12-09 00:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
KATANA TEAM ureaza tuturor membrilor Inferno , sarbatori fericite , sanatate si sa ne vedem cu bine la evenimente.

VLX

johnny325 25-12-09 10:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sarbatori fericite tuturor

ice_wysss 25-12-09 10:45

Re: Site official infernomotorsport.ro
 
ShadowS Team Rm-Valcea ureaza membrilor din Inferno,Craciun Fericit!

daffy duck™ 25-12-09 12:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by _wanted_cars_ (Post 2920573)
The Wanted Cars va ureaza....

LA MULTI ANI SI TOATE CELE BUNE , TUTUROR ! SA AVETI PARTE DE NOROC , FERICIRE , IMPLINIRI IN VIATA SI TOT CE VA DORITI ! SARBATORI FERICITE !

Beny

Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 2920609)
KATANA TEAM ureaza tuturor membrilor Inferno , sarbatori fericite , sanatate si sa ne vedem cu bine la evenimente.

VLX

Quote:

Originally Posted by ice_wysss (Post 2921285)
ShadowS Team Rm-Valcea ureaza membrilor din Inferno,Craciun Fericit!


Craciun Fericit si un calduros La Multi Ani !!!!!!!!

TaZzY E30 25-12-09 12:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Clubul STREET RACING SQUAD va ureaza Sarbatori Fericite,si un Craciun minunat alaturi de cei dragi!!!

kos_YRC 25-12-09 14:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mos Craciun bate la usa scoate mana din manusa si va da din traista lui darile mosului langa brad si langa foc sa va umple de noroc. CRACIUN FERICIT

Cosmin- Yea Racing Club

Lucian_GXZ 25-12-09 14:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Multumim frumos pentru urari si un Craciun Fericit si plin de bucurii din partea mea, tuturor membrilor, prietenilor, asociatilor, sposorilor si partenerilor Inferno MotorSport cat si familiilor acestora. Sa ne auzim sanatosi si cu burtile pline de carnatzi, sarmale si alte bunatati si in 2010 :). va salut si va iubesc.
Lucian GXZ - Inferno MotorSport

cozo 25-12-09 14:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
LA MULTI ANI!!!
Craciun fericit, sarbatori fericite, sanatate, fericire si un an 2010 plin de impliniri si satisfactii tuturor membrilor inferno, familiilor lor, prtenerilor, sponsorilor, prietenilor nostri.
Mi-as dori pentru 2010 k fiecare membru sa aiba cu sa se mandreasca sa fie mai matur in gandure si as vrea mai multa seriozitate din partea voastra.
trebuie sa ne gandim k nu mai avem 18 ani si k trebuie sa trecem la etapa urmatoare din viata noastra.

LA MULTI ANI!!!
SORIN JAC

daffy duck™ 25-12-09 14:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2921511)
Multumim frumos pentru urari si un Craciun Fericit si plin de bucurii din partea mea, tuturor membrilor, prietenilor, asociatilor, sposorilor si partenerilor Inferno MotorSport cat si familiilor acestora. Sa ne auzim sanatosi si cu burtile pline de carnatzi, sarmale si alte bunatati si in 2010 :). va salut si va iubesc.
Lucian GXZ - Inferno MotorSport

si in timpul sarbatorilor vrei carnati ma???...nu ti-au ajuns tot anu?

Va pupa Daffy - Inferno MotorSport Romania!

Evo-Jr 25-12-09 14:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La multi ani baieti!!
sarbatori fericite langa cei dragi,si anu 2010 sa fie plin cu bani ...cat mai multi pentru masini :D

La multi ani!!
Mihai Ursu

ps:hai la halit sarmale si carnati ...si lasati dreaq forumu macar de Craciun :)))


All times are GMT +2. The time now is 08:13.

- Copyright 2026 4Tuning