Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

johnny325 19-03-09 12:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2161494)
pt. jonny special... tiru tata...

ms frumos hyena
PS lasa ca sa cresc si eu mare in curand:twisted:

johnny325 19-03-09 12:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://www.youtube.com/watch?v=rvJps...eature=related
nu am putut sa ma abtin

SPECIAL PENTRU DUNGA :))))))=)))0

Hyena 19-03-09 13:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2163226)
Stai cuminte ca si tu daca te dai cu masina aia ti-o iei..
E grav rau golful ala...

Era alta chestia ca vorbeam cu jonny la tel si ziceam ca si a luat o cu 2 masini da pe film am vazutdefapt ca e mai mult, nu am batut apropo ca sunt mai bun :)

Hyena 19-03-09 14:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
in drup spre olteni :D ( se filmeaza toata lumea :D )

Hyena 19-03-09 14:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Octavian fratele lu lucian in premiera ! ( doarme pe mese ) :D

Hyena 19-03-09 14:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Cik reisari.... de unde betzivi notorii !!

Lucian_GXZ 19-03-09 15:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si sa vrei sa mai zici ceva.... si nu mai ai ce :))

cozo 19-03-09 15:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2157526)
deci stii cum il aduci de la 125 cp la 150 cp ? foarte simplu ii schimbi ambreiaj sport si injectoare ... =))))) cred ca am auzit astea de 100000 de ori in seara aia ... vezi ce face tequila din om ? =)))) doamne dunga de ai vedea ce deliram aici de tine =)))) deci un del sol ....

frate.....deci ma doare burta de atata ras......

daffy duck™ 19-03-09 17:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@ kimi : e vb de acel 1.9 tdi de 131 de cai

johnny325 19-03-09 17:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2163834)
in drup spre olteni :D ( se filmeaza toata lumea :D )

panarame ce sunteti voi:lol:
ps: Hyena ai o fata de...........deci nu mai pot de ras
nu uitati: deci un del sol

Tweety_rzw 19-03-09 18:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2164434)
@ kimi : e vb de acel 1.9 tdi de 131 de cai

Daff,ce dreacu face mă Vasilică :lol: ???:arrow::?::?::?:

daffy duck™ 19-03-09 19:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
shade fraieru...zilele astea ii iau de la santos niste scaune cu rotile, sa stea si el bine si porma incepem operatiunea "dezbracarea"

Tweety_rzw 19-03-09 19:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2164895)
shade fraieru...zilele astea ii iau de la santos niste scaune cu rotile, sa stea si el bine si porma incepem operatiunea "dezbracarea"

Dă-l în p*%^ goală afară mă fi rău cu el,că aşa merită urşii ăştiaa ;)baftă cu el fă-l bineee...să te vedem dând gogşele cu el :lol::lol::lol:

BGY_Bogdy 19-03-09 19:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Morrrr de rassss =))) filmuletele de la craiova alea din masina si cu octavian =))) in ce hal dormea :))

daffy duck™ 19-03-09 19:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
:) :) :) :)...ma mai gandesc sa vedem....una peste alta...am gasit o poza cu un membru care a venit si el la craiova si din pacate nu a putut sa le rupa norma la grupa lui....


All times are GMT +2. The time now is 15:48.

- Copyright 2026 4Tuning