![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
PS lasa ca sa cresc si eu mare in curand:twisted: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
https://www.youtube.com/watch?v=rvJps...eature=related
nu am putut sa ma abtin SPECIAL PENTRU DUNGA :))))))=)))0 |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
in drup spre olteni :D ( se filmeaza toata lumea :D )
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Octavian fratele lu lucian in premiera ! ( doarme pe mese ) :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Cik reisari.... de unde betzivi notorii !!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si sa vrei sa mai zici ceva.... si nu mai ai ce :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@ kimi : e vb de acel 1.9 tdi de 131 de cai
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
ps: Hyena ai o fata de...........deci nu mai pot de ras nu uitati: deci un del sol |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
shade fraieru...zilele astea ii iau de la santos niste scaune cu rotile, sa stea si el bine si porma incepem operatiunea "dezbracarea"
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Morrrr de rassss =))) filmuletele de la craiova alea din masina si cu octavian =))) in ce hal dormea :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
:) :) :) :)...ma mai gandesc sa vedem....una peste alta...am gasit o poza cu un membru care a venit si el la craiova si din pacate nu a putut sa le rupa norma la grupa lui....
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:48. |
- Copyright 2026 4Tuning