Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

trafy-vr6 18-04-11 23:40

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
multumesc frumos. intr-adevar, shmechera rau..nu cred ca a luat`o cineva din valcea pentru ca era intr`un OMV la iesire din oras si se ducea catre SB..

GJ 64 GAB 19-04-11 00:58

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by MarioCrT (Post 4266879)
Din pacate sau fericire este la vanzare . Probabil o fi ajuns la cineva din Valcea . Este criminala masinuta .

L-am văzut la VTM la bucovăţ , e frumoasă maşina , dar nu s-a prea mişcat aşa cum mă aşteptam !

Robert Coca 21-04-11 17:55

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
E in Brasov ursul.

mihai2692 18-08-11 22:49

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Noul BMW seria 5 https://img163.imageshack.us/img163/6...8202212.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Shortround 22-08-11 23:00

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Are cel putin 2 luni de cand e in oras masina asta. Mai sunt 2-3 la fel

mihai2692 22-08-11 23:02

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Stiu...dar nu am apucat sa ii fac o poza

MirceaWkC 23-08-11 00:19

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
are cineva poze cu ursuletul galben cu kit rieger care are triple si faruri de pisica? de cateva zile tot incerc sa dau de el prin oras si nu il vad deloc.

GJ 64 GAB 23-08-11 11:14

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Sună a kitch! :)

Shortround 23-08-11 15:44

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Suna a multi cai ;)) iti spun eu. Am inteles ca masina nu prea are o turbina functionala. A stat mult timp la KM 0 in service.

Ruff_Ryders 23-08-11 17:04

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
poi cam pe acolo isi tine berzigheanu masiniile de aia a stat acolo ca si eclipsele ala tunat

fitanu-vasi 10-09-11 14:18

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Frumos ursu si pleaca al naiba de frumos.

calingruia2001 16-09-11 12:01

Quote:

Originally Posted by GJ 64 GAB (Post 4267395)
L-am văzut la VTM la bucovăţ , e frumoasă maşina , dar nu s-a prea mişcat aşa cum mă aşteptam !

Cum te asteptai tu sa se miste in ce competitii te dai tu s au unde eu nu am auzit de tine si vb de lume ce esti tu si cine....???:idea:

Quote:

Originally Posted by MarioCrT (Post 4266879)
Din pacate sau fericire este la vanzare . Probabil o fi ajuns la cineva din Valcea . Este criminala masinuta .
Attachment 1971576Attachment 1971577

masina s a vandut la brasov 3500e si e tot la baiatul ala.....

GJ 64 GAB 16-09-11 18:05

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by calingruia2001 (Post 4588764)
Cum te asteptai tu sa se miste in ce competitii te dai tu s au unde eu nu am auzit de tine si vb de lume ce esti tu si cine....???:idea:


:lol::lol::lol::lol:

fitanu-vasi 28-10-11 12:11

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Range Rover Evoqe vazut saptamana trecuta, din pacate fara poze, nu stie nimeni nimic despre el?

22K!ngzor 11-11-11 19:30

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
cred ca de unu alb zici ? e al lui Rasu cel cu tehnoinstal :D


All times are GMT +2. The time now is 00:13.

- Copyright 2026 4Tuning