Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

CoCaine 26-02-10 23:22

Re: Masini tari din Iasi
 
George Odae,membru clubaudi,ca si BogdanIS..:-)

MnezO 26-02-10 23:31

Re: Masini tari din Iasi
 
Hello costan :)) Off Topic !

On topic oDAE - numarul masinii

Bogdan.IS 26-02-10 23:54

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CoCaine (Post 3127222)
George Odae,membru clubaudi,ca si BogdanIS..:-)

membri clubaudi , ca si costan 8)

limuzina 27-02-10 13:18

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan.IS (Post 3125822)
minunatia aia de AMG S-Klasse e a unor mexicani ... te doare inima cand vezi o bijuterie ca aia pe mana unor mexicani ...

Nu este adevarat,proprietarul este un roman,cu par mai lung si carunt,o sa apara un S 65 in locul lui ;) !

MnezO 27-02-10 13:43

Re: Masini tari din Iasi
 
copii daca nu stiti nu vorbiti ! e doar un kit de amg masina e diesel daca va referiti la 77 Wan!

limuzina 27-02-10 13:54

Re: Masini tari din Iasi
 
Nu ne refeream la WAN,vezi cu 2-3 pagini in urma am spus ca nu e AMG,a mai fost discutia,asa ca citeste mai bine si apoi sa postezi ;) !

ferrariF430 27-02-10 14:34

Re: Masini tari din Iasi
 
4 Attachment(s)
oricare ar fi proprietaru` sau din ce tzara e masina e frumoasa....si scumpa;)......un mic Lincoln si un si mai mic Lamborghini Murcielago LP640

ferrariF430 27-02-10 14:46

Re: Masini tari din Iasi
 
3 Attachment(s)
un Brabus

Bogdan.IS 27-02-10 14:53

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by limuzina (Post 3128373)
Nu este adevarat,proprietarul este un roman,cu par mai lung si carunt,o sa apara un S 65 in locul lui ;) !

eh ma rog , am vazut un AMG S-klasse , nu-i mai tin minte numarul , in care erau mexicani punct. probabil ca l-am confundat cu "AMG" u ala

ferrariF430 27-02-10 15:01

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
i un Morgan AERO

limuzina 27-02-10 16:01

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by ferrariF430 (Post 3128599)
un Brabus

Nu e Brabus,e masina domnului Fenechiu,mai are un S tot "brabus " ;) !

ferrariF430 27-02-10 16:11

Re: Masini tari din Iasi
 
4 Attachment(s)
Chevrolet Silverado.....la mall.............prin vara..............o masina cu adevarat impresionanta...............si ce mai sunet:twisted:

ferrariF430 27-02-10 16:42

Re: Masini tari din Iasi
 
5 Attachment(s)
o albastrica de la curse

Bogdan.IS 27-02-10 17:33

Re: Masini tari din Iasi
 
faine pozele :-P

Tim 27-02-10 22:14

Re: Masini tari din Iasi
 
avem un nou "limuzina" printre noi ? sau sa deghizat?


All times are GMT +2. The time now is 19:46.

- Copyright 2026 4Tuning