![]() |
Re: Masini tari din Iasi
George Odae,membru clubaudi,ca si BogdanIS..:-)
|
Re: Masini tari din Iasi
Hello costan :)) Off Topic !
On topic oDAE - numarul masinii |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
copii daca nu stiti nu vorbiti ! e doar un kit de amg masina e diesel daca va referiti la 77 Wan!
|
Re: Masini tari din Iasi
Nu ne refeream la WAN,vezi cu 2-3 pagini in urma am spus ca nu e AMG,a mai fost discutia,asa ca citeste mai bine si apoi sa postezi ;) !
|
Re: Masini tari din Iasi
4 Attachment(s)
oricare ar fi proprietaru` sau din ce tzara e masina e frumoasa....si scumpa;)......un mic Lincoln si un si mai mic Lamborghini Murcielago LP640
|
Re: Masini tari din Iasi
3 Attachment(s)
un Brabus
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
i un Morgan AERO
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
4 Attachment(s)
Chevrolet Silverado.....la mall.............prin vara..............o masina cu adevarat impresionanta...............si ce mai sunet:twisted:
|
Re: Masini tari din Iasi
5 Attachment(s)
o albastrica de la curse
|
Re: Masini tari din Iasi
faine pozele :-P
|
Re: Masini tari din Iasi
avem un nou "limuzina" printre noi ? sau sa deghizat?
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:46. |
- Copyright 2026 4Tuning