Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

dr_pricop 29-07-11 15:23

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4494361)
am montat aparatoriile de noroi, tunelu de frana ... oglinziile...

ALELUIA!!!!!!Masina este bomba mister

TM 77 ADF 29-07-11 15:46

Re: E46 - TM 77 EEE
 
bomba bombelor.... steaua stelelor.... salammmm :)) reghetonnnn

18BSV 31-07-11 00:11

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Bv un BMW nemtesc.. Rupe!

RideTheRiddle 31-07-11 01:17

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by 18BSV (Post 4498154)
Bv un BMW nemtesc.. Rupe!

pai ce nu se mai fabrica in turcia? :lol:
frumoas ce se intampla aici, pozele cand vin?

mutzu 31-07-11 07:33

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Maşina poate fi văzută în 30.07 - 31.07 pe Transfăgărăşan. 5 lei privitu, 10 lei poza ! :)))))))))

vam_19 31-07-11 09:23

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by mutzu (Post 4498290)
Maşina poate fi văzută în 30.07 - 31.07 pe Transfăgărăşan. 5 lei privitu, 10 lei poza ! :)))))))))

Hai la poze cu bombata....azi o faci si Maine-I gata

Nosfer 31-07-11 12:48

Re: E46 - TM 77 EEE
 
eu am reusit sa ma uit fara sa-mi ceara taxa :)) insa a cerut ala sa platesc parcarea, 5lei. Foarte tare arata masina live, sta incredibil de bine pe jantele alea, si cand o vezi in miscare e si mai faina. Felicitari si... sper ca nu vrei s-o vinzi si tu.

dony ddc 31-07-11 19:24

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
Brothers...:twisted:

radu_bmwe36 31-07-11 20:33

Re: E46 - TM 77 EEE
 
B.O.M.B.A rau teava caius :X


e orgasm pe roti masina:)) : Lol:: Lol::peace::peace:

bafta maestre ...!!!!!

Caius TM 01-08-11 08:20

Re: E46 - TM 77 EEE
 
7 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Nosfer (Post 4498744)
eu am reusit sa ma uit fara sa-mi ceara taxa :)) insa a cerut ala sa platesc parcarea, 5lei. Foarte tare arata masina live, sta incredibil de bine pe jantele alea, si cand o vezi in miscare e si mai faina. Felicitari si... sper ca nu vrei s-o vinzi si tu.

hehe.. mersi.. si ma bucur ca ne-am cunoscut.


dony ddc ... mai mult sisters... :lol: ms pt. poza!


radu_bmwe36 .. ms! :D


mai urc si eu cateva poza ce am facut cu telefonu....

abby3325 01-08-11 08:48

Re: E46 - TM 77 EEE
 
2 Attachment(s)
Si doua marunte de la mine ;)

dony ddc 01-08-11 09:20

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4500238)
hehe.. mersi.. si ma bucur ca ne-am cunoscut.


dony ddc ... mai mult sisters... :lol: ms pt. poza!

Asta am vrut sa scriu prima oara dar am zis frati....:lol::lol::lol:

bebe no1 01-08-11 10:26

Re: E46 - TM 77 EEE
 
SALUT BOSS ITI ZIC SI AICI PE FORUM MASINA E ***** "E BOMBA BOMBELOR SEFA SEFELOR'' :)) TE PUP SI SPER SA NE MAI VEDEM

DariusAlexandru 01-08-11 10:43

Re: E46 - TM 77 EEE
 
:shock: Speachless...

b31rmy 01-08-11 13:47

Re: E46 - TM 77 EEE
 
DA BAIATU!!:shock::shock:


All times are GMT +2. The time now is 21:14.

- Copyright 2026 4Tuning