![]() |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
bomba bombelor.... steaua stelelor.... salammmm :)) reghetonnnn
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Bv un BMW nemtesc.. Rupe!
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
frumoas ce se intampla aici, pozele cand vin? |
Re: E46 - TM 77 EEE
Maşina poate fi văzută în 30.07 - 31.07 pe Transfăgărăşan. 5 lei privitu, 10 lei poza ! :)))))))))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
eu am reusit sa ma uit fara sa-mi ceara taxa :)) insa a cerut ala sa platesc parcarea, 5lei. Foarte tare arata masina live, sta incredibil de bine pe jantele alea, si cand o vezi in miscare e si mai faina. Felicitari si... sper ca nu vrei s-o vinzi si tu.
|
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
Brothers...:twisted:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
B.O.M.B.A rau teava caius :X
e orgasm pe roti masina:)) : Lol:: Lol::peace::peace: bafta maestre ...!!!!! |
Re: E46 - TM 77 EEE
7 Attachment(s)
Quote:
dony ddc ... mai mult sisters... :lol: ms pt. poza! radu_bmwe36 .. ms! :D mai urc si eu cateva poza ce am facut cu telefonu.... |
Re: E46 - TM 77 EEE
2 Attachment(s)
Si doua marunte de la mine ;)
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
SALUT BOSS ITI ZIC SI AICI PE FORUM MASINA E ***** "E BOMBA BOMBELOR SEFA SEFELOR'' :)) TE PUP SI SPER SA NE MAI VEDEM
|
Re: E46 - TM 77 EEE
:shock: Speachless...
|
Re: E46 - TM 77 EEE
DA BAIATU!!:shock::shock:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:14. |
- Copyright 2026 4Tuning