Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

fazekasnfs 14-09-11 19:05

Re: New project renault 5gtl
 
2 Attachment(s)
poza cu nou jentile

B XX ADI 14-09-11 19:28

Re: New project renault 5gtl
 
ce dimensiuni au nou jentile?:)

fazekasnfs 14-09-11 19:31

Re: New project renault 5gtl
 
13" si mai trebe 4 anvelopa cu 185/55 sau asaceva
primadata vreau sa vad cum arata pe masina
si daca nu arata bine atuncea vopsesc pe alb

B XX ADI 14-09-11 19:45

Re: New project renault 5gtl
 
de ce nu icerci sa pui ceva mai mare...14-15?

fazekasnfs 14-09-11 20:49

Re: New project renault 5gtl
 
pentru ca nuam bani acuma sa mai cumper si 4 anvelopa buna!

alin-007 17-09-11 00:10

Re: New project renault 5gtl
 
cineva a facut curatenie de toamna prin sau pe masina :)) ;)

compozite 17-09-11 13:23

Re: New project renault 5gtl
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4587022)
nou mp3 palyer/aproape nou

super frumoasa arata mpetreiu tau noua sa ii faci una cd cu muzica daia frumos si sa ii pui si boxe noua

fazekasnfs 17-09-11 16:46

Re: New project renault 5gtl
 
Pe fata am 2 difuzor de 17 cm dibeisi cu 3 cai
merge foartebine si spate 2 crunch gangsta 17 cm si un subwoofer xsite 12" 2 ohm,momentan amplificator nu am.si nu are rost sa iau nou, si asta merge bine.

fazekasnfs 18-09-11 10:32

Re: New project renault 5gtl
 
2 Attachment(s)
...........

szoke_sz 18-09-11 11:14

Re: New project renault 5gtl
 
neonul mai lipseste din fata.

fazekasnfs 18-09-11 12:33

Re: New project renault 5gtl
 
numai am am vandut.

aleks 21-09-11 21:15

Re: my tuning r5
 
Am unit topicurile, l-am redeschis pe ăsta vechi, dacă nu vă scuipaţi şi vă înjuraţi chiar o să fie bine :)

GallDann 22-09-11 16:19

Re: my tuning r5
 
Esti foarte ambitios .. sfatu meu ii ca inainte sa faci orice modificare pe masina sa te gandesti de mai multe ori..stii vorba aia.."masori de 100 de ori si tai odata".. in rest cu masina..zic ca ai luat-o pe drumul cel bun, Bafta Multa si rabdare multa!;)

fazekasnfs 22-09-11 19:21

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
astazi amprimit un set de buji ngk v-line dela sefu.

fazekasnfs 24-09-11 19:11

Re: my tuning r5
 
neon pentru subwoofer 12" albastru,
https://www.youtube.com/watch?v=CgLXYr4wO4s
devanzare nou


All times are GMT +2. The time now is 21:17.

- Copyright 2026 4Tuning