![]() |
Re: New project renault 5gtl
2 Attachment(s)
poza cu nou jentile
|
Re: New project renault 5gtl
ce dimensiuni au nou jentile?:)
|
Re: New project renault 5gtl
13" si mai trebe 4 anvelopa cu 185/55 sau asaceva
primadata vreau sa vad cum arata pe masina si daca nu arata bine atuncea vopsesc pe alb |
Re: New project renault 5gtl
de ce nu icerci sa pui ceva mai mare...14-15?
|
Re: New project renault 5gtl
pentru ca nuam bani acuma sa mai cumper si 4 anvelopa buna!
|
Re: New project renault 5gtl
cineva a facut curatenie de toamna prin sau pe masina :)) ;)
|
Re: New project renault 5gtl
Quote:
|
Re: New project renault 5gtl
Pe fata am 2 difuzor de 17 cm dibeisi cu 3 cai
merge foartebine si spate 2 crunch gangsta 17 cm si un subwoofer xsite 12" 2 ohm,momentan amplificator nu am.si nu are rost sa iau nou, si asta merge bine. |
Re: New project renault 5gtl
2 Attachment(s)
...........
|
Re: New project renault 5gtl
neonul mai lipseste din fata.
|
Re: New project renault 5gtl
numai am am vandut.
|
Re: my tuning r5
Am unit topicurile, l-am redeschis pe ăsta vechi, dacă nu vă scuipaţi şi vă înjuraţi chiar o să fie bine :)
|
Re: my tuning r5
Esti foarte ambitios .. sfatu meu ii ca inainte sa faci orice modificare pe masina sa te gandesti de mai multe ori..stii vorba aia.."masori de 100 de ori si tai odata".. in rest cu masina..zic ca ai luat-o pe drumul cel bun, Bafta Multa si rabdare multa!;)
|
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
astazi amprimit un set de buji ngk v-line dela sefu.
|
Re: my tuning r5
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:17. |
- Copyright 2026 4Tuning