![]() |
Opel Movano / Vivaro?
|
Re:
Quote:
|
atunci e DAF da` nu stiu ce model
|
Mercedes .... Vito ?
|
Suntetzi aproape. A castigat ka van of the year prin 2001 vreo trei premii am impresia!
|
iveco?!
|
1 Attachment(s)
uite si modelu ala nou!
|
1 Attachment(s)
Sa mor daca stiam ca Ford Transit se fabrica in Nemtzia... :?: :?:
|
confirmare: se fabrica FORD si in \"nemtia\" :)
stiu sigur!!! |
Re:
Quote:
xxDadixx, te rog frumos omule, fii corect si explicit, cand mai pui poze si dai amanunte. |
1 Attachment(s)
Poza mea... :wink:
|
Bine mah da ce trebuia sa scriu ca-i englezeasca. Sau americana, am impresia ca e facut in Turcia ( din nou nu sunt sigur 100 % ) Daca puneam un ford Puma ce ziceam ca-i americana. Asta e ford europa si sediul e in Germania! In fine corcitura aia a ta este Opel omega sau cadilac habar nam cum sau vauxhall omega :ciggy:
|
offtopic: xxdadixx are dreptate hondaru la faza asta, se produce in GER dar nu e firma GER
ONTOPIC: OPEL OMEGA |
Nu este germana !!!! Si vb serios, nu este FIRMA germana, ca sa intelegea toti... Dadixx a zis el ceva acolo, dar nu indeajuns... :wink:
|
daca aia nu este OPEL OMEGA si ar fi vauxhal, tre luat in considerare ptr ca e acelasi lucru, IAR DACA AIA NU E OPEL sunt sigur ca am vazut-o toti pe strazile din ROmania, vorba unuia de mai sus: s-a dus drq tot topicu asta
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:06. |
- Copyright 2026 4Tuning