Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

Bogdan_16v 04-01-05 12:01

Opel Movano / Vivaro?

xxdadixx 04-01-05 12:53

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Bogdan_16v\"
Opel Movano / Vivaro?

Nu!

road_menace 04-01-05 17:02

atunci e DAF da` nu stiu ce model

Calindcm 04-01-05 17:07

Mercedes .... Vito ?

xxdadixx 04-01-05 20:26

Suntetzi aproape. A castigat ka van of the year prin 2001 vreo trei premii am impresia!

SpeedeR 04-01-05 20:46

iveco?!

xxdadixx 04-01-05 21:05

1 Attachment(s)
uite si modelu ala nou!

Hondarul 04-01-05 21:23

1 Attachment(s)
Sa mor daca stiam ca Ford Transit se fabrica in Nemtzia... :?: :?:

alexutzu 04-01-05 21:41

confirmare: se fabrica FORD si in \"nemtia\" :)

stiu sigur!!!

Hondarul 04-01-05 21:45

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"xxdadixx\"
Pai ce indicii sa va mai dau. Van, din germania care isi pastreaza numele si astazi pe modelul nou.

Ce intelegi mah tu din asta ??? Ca masina este germania. Drept dovada, toti au inteles la fel, ca este vorba de o firma nemtzeasca. Au dat raspunsuri numai de masini germane. Deci toti suntem nebuni ??? Ford Transit se fabrica si in Anglia si in Europa de Est. Dar este masina americana, nu va mai cacati pe voi... E ca si cum as zice eu ca Daewoo e romaneasca sau Renault e ungureasca.

xxDadixx, te rog frumos omule, fii corect si explicit, cand mai pui poze si dai amanunte.

Hondarul 04-01-05 21:53

1 Attachment(s)
Poza mea... :wink:

xxdadixx 04-01-05 22:05

Bine mah da ce trebuia sa scriu ca-i englezeasca. Sau americana, am impresia ca e facut in Turcia ( din nou nu sunt sigur 100 % ) Daca puneam un ford Puma ce ziceam ca-i americana. Asta e ford europa si sediul e in Germania! In fine corcitura aia a ta este Opel omega sau cadilac habar nam cum sau vauxhall omega :ciggy:

alexutzu 04-01-05 22:11

offtopic: xxdadixx are dreptate hondaru la faza asta, se produce in GER dar nu e firma GER

ONTOPIC: OPEL OMEGA

Hondarul 04-01-05 22:13

Nu este germana !!!! Si vb serios, nu este FIRMA germana, ca sa intelegea toti... Dadixx a zis el ceva acolo, dar nu indeajuns... :wink:

alexutzu 04-01-05 22:28

daca aia nu este OPEL OMEGA si ar fi vauxhal, tre luat in considerare ptr ca e acelasi lucru, IAR DACA AIA NU E OPEL sunt sigur ca am vazut-o toti pe strazile din ROmania, vorba unuia de mai sus: s-a dus drq tot topicu asta


All times are GMT +2. The time now is 09:06.

- Copyright 2026 4Tuning