Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

cozmin23 14-11-10 10:54

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mananc o ciorba de miel si ma mai uit pe aici...

Maniak22 14-11-10 22:16

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
23:15:41 fac caterinka si ni se sterg posturile:))

Babutz 15-11-10 03:25

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mananc un sandwich cu pasta de peste

cozmin23 15-11-10 16:55

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
stau pe net si ma plictisesc

spiner 15-11-10 23:55

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Tocmai am iesit din jocul Counter strike fericit ca i-am nenorocit pe aia :))
In ciuda maselei care ieri ma pus in genunchi de durere :(

cangri 16-11-10 00:07

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Astept sa treaca ora asta sa plec si eu acasa
Who the fcuk invented work?

Babutz 16-11-10 03:38

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by cangri (Post 3815891)
Astept sa treaca ora asta sa plec si eu acasa
Who the fcuk invented work?

de acord:(

imi pica ochii in gura..bag un hamburger si un energizant si pornesc spre wrk:cry:

Babutz 18-11-10 13:41

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau o bere8)

Manson 19-11-10 11:50

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
sunt la munca abia m am trezit.....


PS: nu e sefu:)))))

Babutz 19-11-10 11:52

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am facut o mancare si ma joc yams

DrifterGT 22-11-10 01:15

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma uit la T.V :shock:

Babutz 22-11-10 05:06

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am ajuns home...ma bag la un film ca n-am somn:rolleyes2

cozmin23 22-11-10 07:18

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
fac bagaju...diseara plec in Romanica:-)

DrifterGT 22-11-10 07:34

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
cozmin23 drum bun sa ai :D.

Abia ce m'am trezit, iau micul dejun si fug in oras imediat :).

cozmin23 22-11-10 07:36

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by DrifterGT (Post 3833000)
cozmin23 drum bun sa ai :D.

Abia ce m'am trezit, iau micul dejun si fug in oras imediat :).

multumesc frumos...
ON:ma duc sa fac baie....


All times are GMT +2. The time now is 06:16.

- Copyright 2026 4Tuning