Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

RoByNeT 10-12-09 15:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vroiai sa zici ban cumva johnny ? :))

kimi 10-12-09 15:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2878280)
sau.. poate ca nu il mai lasa ;)).

Sa inteleg ca Daffy si-a gasit si el o Daisy :lol: ???

daffy duck™ 10-12-09 16:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
repede si voi....baieti buni part II....

ai dreacu....

uite cine vorbea...altii in loc sa isi vanda masinile, sa isi repare sau sa isi schimbe ceva la masina, stau pe forum

hai...la munci am zis!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol:

johnny325 10-12-09 23:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
se poate spune si ban
ii baneaza dana doua peste ochi:)

daffy duck™ 11-12-09 16:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nici chiar asa....fara violenta, lasati animalele !!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

RoByNeT 11-12-09 16:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2882174)
nici chiar asa....fara violenta, lasati animalele !!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ba primu pas e sa recunosti =)))

Lucian_GXZ 11-12-09 16:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ratza e animal?

RoByNeT 11-12-09 17:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ma refeream la el ca persoana :)))) el de fapt e gasca :))))

daffy duck™ 13-12-09 21:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multumesc mult faniilor mei care este putini....

nu uitati.....viata e greu, nu toti poate

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ghiszmo 14-12-09 11:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ooo!!! bn v-am gasit!!!avem iar forum!toti bine sanatosi?(fizic):D salutari de la Oltenita city!:D

johnny325 14-12-09 16:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cine are chef de o caterinca in seara asta in jur de ora 20 va asptept in real vitan(E3) o sa fiu pe la urs;)

RoByNeT 14-12-09 16:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba esti nebun ? =))) te`ai lovit la ceas ? =)) spor la treaba :lol:

johnny325 14-12-09 16:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poate iti dau 2 full imigi peste ochi:D
vii si tu?ai voie:D

87MTX 14-12-09 18:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ia sa vedem care merge la patinoar zilele astea pe cismigiu ????

Evo-Jr 14-12-09 19:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ma poate vin eu cu pretena ca ma bate la cap...da poate mergem aci la unirea...ca sa beau si io un vin fiert ca nu ma dau cu rolele

bogdy.ghetto 14-12-09 21:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
buna fetele!

johnny325 14-12-09 22:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Bogdy_44 (Post 2892081)
buna fetele!

fata mai exerseaza plecarea de pe loc:D

noua achizitie:rolleyes2

jakal 14-12-09 23:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
clubul INFERNO a ajuns sa fie cunoscut si prin california...:)):))

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BMW-3...item2a00b87e99

daffy duck™ 15-12-09 00:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu esti sanatos jakale sa moara fratii caramida

RoByNeT 15-12-09 07:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 2891522)
ia sa vedem care merge la patinoar zilele astea pe cismigiu ????


mergem.


Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 2892312)
fata mai exerseaza plecarea de pe loc:D

noua achizitie:rolleyes2


sa o stapanesti sanatos si sa faceti treaba buna impreuna.


Quote:

Originally Posted by jakal (Post 2892421)
clubul INFERNO a ajuns sa fie cunoscut si prin california...:)):))

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BMW-3...item2a00b87e99

bv ma jakale ... firma face tot :)

kimi 15-12-09 07:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Tin sa va felicit pentru felul in care v-ati prezentat la Intalnirea E30....Ati fost clubul cu cei mai multi reprezentanti la acest eveniment..

Astept sa vad un topic creat separat si niste poze...

Bafta in continuare !

Al vostru Kimi;-)

Lucian_GXZ 15-12-09 10:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
BV Johnny, arata bine ursu! Sa-l stapanesti sanatos! si sa faci treaba cu el!

johnny325 15-12-09 15:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ms lucian momentan asteptam sa facem iar ceafa de bulgar
acum o ardem dubios cu 1.6

johnny325 15-12-09 15:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
baietii ce facem si noi in seara asta ca vremea tine cu noi :D

bogdan_e36 16-12-09 00:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mai bn nu tzinea vremea cu noi....a zis bn un tov k sa nu ma duc in ikea,acum fapta e consumata:(.....multzumesc celor kre au venit cu mn pana p grivitzei dupa inccidentul din ikea.bn k e doar un harb kre se repara la ciocan:))

RoByNeT 16-12-09 08:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bogdane imi pare rau ... pe de alta parte bine ca nu erai cu matza ... idioti dastia care nu au o treaba si vor sa se dea ei smardoi o sa fie mereu si peste tot :|

Evo-Jr 16-12-09 09:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
adica asa ca mn robinet?:))

RoByNeT 16-12-09 09:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lasa ma tu esti un caz special :)) pana mea zi ms ca nu e mai rau. stii tu

kimi 16-12-09 09:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
I-am si zis lu Duffy in plm sa nu stati acolo ca sunt tot felul de pocniti..
Inainte sa veniti voi un passat si un audi s-au belit..

Unde vedeti prosti nu va mai bagati ca nu are rost sa le aratati lor ce stiti voi...

RoByNeT 16-12-09 09:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am incercat sa mergem la aia din fata de la ikea dar era zapada mare si nu puteam sa facem nimic ... vorba lui EVO :)) e mai rau ca la 4tuning days aici :)) daca au venit si daia cu dube in pana mea iti dai seama in ce hal s`a ajuns. Bine ca nu au fost lucruri mai rele ... dar voi unde v`ati pitit ?

daffy duck™ 16-12-09 09:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
kimi era in parcarea de la carrefour si noi in cea de la brico store....

diseara care ce face?:D:D:D:D

RoByNeT 16-12-09 09:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
diseara am inteles ca iesi tu cu sania ... nu ? :lol:

Evo-Jr 16-12-09 09:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:)))))

kimi 16-12-09 10:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Diseara iesim pe oriunde in afara de ikea...

daffy duck™ 16-12-09 11:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ne auzim la telefon kimi mai incolo?

kimi 16-12-09 11:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2896566)
ne auzim la telefon kimi mai incolo?

da ma ne auzim la telefon...Eu o sa fiu in zona la Lucica asta seara nu ma duc in Nord...

87MTX 16-12-09 13:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce ati patit mah?

ghiszmo 16-12-09 14:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daffy dak e cva p seara ma suni si p mn k sunt in buk!poate apar si eu cu buburuza ucigasa!:)))

Lucian_GXZ 17-12-09 10:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2896584)
da ma ne auzim la telefon...Eu o sa fiu in zona la Lucica asta seara nu ma duc in Nord...

Si acum zici ma?.....:cry:

Lucian_GXZ 17-12-09 14:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2892916)
Tin sa va felicit pentru felul in care v-ati prezentat la Intalnirea E30....Ati fost clubul cu cei mai multi reprezentanti la acest eveniment..

Astept sa vad un topic creat separat si niste poze...

Bafta in continuare !

Al vostru Kimi;-)


Multumim Frumos Kimi, este traditie pentru noi si totodata "ramura" noastra de baza, pe ursi stam cel mai bine :)


All times are GMT +2. The time now is 13:04.

- Copyright 2026 4Tuning