![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
vroiai sa zici ban cumva johnny ? :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
repede si voi....baieti buni part II....
ai dreacu.... uite cine vorbea...altii in loc sa isi vanda masinile, sa isi repare sau sa isi schimbe ceva la masina, stau pe forum hai...la munci am zis!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
se poate spune si ban
ii baneaza dana doua peste ochi:) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nici chiar asa....fara violenta, lasati animalele !!!!!!!
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ratza e animal?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ma refeream la el ca persoana :)))) el de fapt e gasca :))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
multumesc mult faniilor mei care este putini....
nu uitati.....viata e greu, nu toti poate :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ooo!!! bn v-am gasit!!!avem iar forum!toti bine sanatosi?(fizic):D salutari de la Oltenita city!:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cine are chef de o caterinca in seara asta in jur de ora 20 va asptept in real vitan(E3) o sa fiu pe la urs;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba esti nebun ? =))) te`ai lovit la ceas ? =)) spor la treaba :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
poate iti dau 2 full imigi peste ochi:D
vii si tu?ai voie:D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ia sa vedem care merge la patinoar zilele astea pe cismigiu ????
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ma poate vin eu cu pretena ca ma bate la cap...da poate mergem aci la unirea...ca sa beau si io un vin fiert ca nu ma dau cu rolele
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
buna fetele!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
5 Attachment(s)
Quote:
noua achizitie:rolleyes2 |
Re: Diverse (topic de offtopic)
clubul INFERNO a ajuns sa fie cunoscut si prin california...:)):))
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BMW-3...item2a00b87e99 |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu esti sanatos jakale sa moara fratii caramida
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
mergem. Quote:
sa o stapanesti sanatos si sa faceti treaba buna impreuna. Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Tin sa va felicit pentru felul in care v-ati prezentat la Intalnirea E30....Ati fost clubul cu cei mai multi reprezentanti la acest eveniment..
Astept sa vad un topic creat separat si niste poze... Bafta in continuare ! Al vostru Kimi;-) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
BV Johnny, arata bine ursu! Sa-l stapanesti sanatos! si sa faci treaba cu el!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ms lucian momentan asteptam sa facem iar ceafa de bulgar
acum o ardem dubios cu 1.6 |
Re: Diverse (topic de offtopic)
baietii ce facem si noi in seara asta ca vremea tine cu noi :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mai bn nu tzinea vremea cu noi....a zis bn un tov k sa nu ma duc in ikea,acum fapta e consumata:(.....multzumesc celor kre au venit cu mn pana p grivitzei dupa inccidentul din ikea.bn k e doar un harb kre se repara la ciocan:))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bogdane imi pare rau ... pe de alta parte bine ca nu erai cu matza ... idioti dastia care nu au o treaba si vor sa se dea ei smardoi o sa fie mereu si peste tot :|
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
adica asa ca mn robinet?:))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
lasa ma tu esti un caz special :)) pana mea zi ms ca nu e mai rau. stii tu
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
I-am si zis lu Duffy in plm sa nu stati acolo ca sunt tot felul de pocniti..
Inainte sa veniti voi un passat si un audi s-au belit.. Unde vedeti prosti nu va mai bagati ca nu are rost sa le aratati lor ce stiti voi... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
am incercat sa mergem la aia din fata de la ikea dar era zapada mare si nu puteam sa facem nimic ... vorba lui EVO :)) e mai rau ca la 4tuning days aici :)) daca au venit si daia cu dube in pana mea iti dai seama in ce hal s`a ajuns. Bine ca nu au fost lucruri mai rele ... dar voi unde v`ati pitit ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
kimi era in parcarea de la carrefour si noi in cea de la brico store....
diseara care ce face?:D:D:D:D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
diseara am inteles ca iesi tu cu sania ... nu ? :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:)))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Diseara iesim pe oriunde in afara de ikea...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ne auzim la telefon kimi mai incolo?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce ati patit mah?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daffy dak e cva p seara ma suni si p mn k sunt in buk!poate apar si eu cu buburuza ucigasa!:)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Multumim Frumos Kimi, este traditie pentru noi si totodata "ramura" noastra de baza, pe ursi stam cel mai bine :) |
| All times are GMT +2. The time now is 13:04. |
- Copyright 2026 4Tuning