Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

johnny325 18-03-09 11:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 2159555)
i-o fi placut lu grasu? cred k da, k prea i-a dat cu mult mustar..... iar ala cu cel solu lui....m-a disperat.
ar fi bn daca am face o treaba de asta dar sa fim toti.......stii la ce ma refer....=))

cred ia placut mult lu grasu ai uitat ce mai lauda carnaciorii:)))))),
JAC-ule :deci aveam un del sol

Lucian_GXZ 18-03-09 12:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
data viitoare promit sa fiu si eu acolo, si ca sa sa vedeti ca nu sunt baiat rau... am sa va dau si carnatul meu!

johnny325 18-03-09 15:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2159874)
data viitoare promit sa fiu si eu acolo, si ca sa sa vedeti ca nu sunt baiat rau... am sa va dau si carnatul meu!

=)) cu-i il dai lu grasu sau lu Duffy ca Ace a iesit din ecuatie
deci aveam un del sol:twisted::lol:

RoByNeT 18-03-09 16:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
luciane eu zic sa stai linistit ca daca ii dai carnatu tau lu jac`u :)))) e grav .. i`a intreaba`l ce a facut cu el pe mijloc =))))))))) muhahahahahaha tataica cand ne strangem poate mai facem niste carnaciori daia =)))

johnny325 18-03-09 16:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poate sambata dak e frumos facem si noi un gratar.EU vin numai dak vine si DUNGA(alias deci un del sol)=)):)

RoByNeT 18-03-09 16:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
BA MAI TACI CU DEL SOL`U TAU !!! m`ai terminat si aici si la telefon GATA nu esti sanatos ? =)))) incepi tu dupa dunga ? :))

Evo-Jr 18-03-09 16:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
saracu dunga ...cred ca sughitz non stop...nu mai zic de del sol cate "rateuri" da :)))

Tweety_rzw 18-03-09 18:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
De la plictiseală totul a început aşa.....:lol:

Tweety_rzw 18-03-09 18:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
Şi sa terminat aşa...cum vi se pare?:oops:

BGY_Bogdy 18-03-09 19:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
frumos razvanele :D bv aerograf nu faci :))

Hyena 18-03-09 20:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
pt. jonny special... tiru tata...

Lucian_GXZ 19-03-09 10:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Frumos Razvanica, bv! dar ai uitat sa umplii primul o de la motorsport :)

kimi 19-03-09 10:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2161494)
pt. jonny special... tiru tata...

Stai cuminte ca si tu daca te dai cu masina aia ti-o iei..
E grav rau golful ala...

daffy duck™ 19-03-09 11:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1.9 tdi, soft, turbina modificata, intercooler schimbat...vreo 180 de cai cica are

kimi 19-03-09 11:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2163292)
1.9 tdi, soft, turbina modificata, intercooler schimbat...vreo 180 de cai cica are

Nu are 180 dar 150-160 tot are..
Depinde de la cat a plecat cu ea(stock)...


All times are GMT +2. The time now is 08:12.

- Copyright 2026 4Tuning