![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
JAC-ule :deci aveam un del sol |
Re: Diverse (topic de offtopic)
data viitoare promit sa fiu si eu acolo, si ca sa sa vedeti ca nu sunt baiat rau... am sa va dau si carnatul meu!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
deci aveam un del sol:twisted::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
luciane eu zic sa stai linistit ca daca ii dai carnatu tau lu jac`u :)))) e grav .. i`a intreaba`l ce a facut cu el pe mijloc =))))))))) muhahahahahaha tataica cand ne strangem poate mai facem niste carnaciori daia =)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
poate sambata dak e frumos facem si noi un gratar.EU vin numai dak vine si DUNGA(alias deci un del sol)=)):)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
BA MAI TACI CU DEL SOL`U TAU !!! m`ai terminat si aici si la telefon GATA nu esti sanatos ? =)))) incepi tu dupa dunga ? :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
saracu dunga ...cred ca sughitz non stop...nu mai zic de del sol cate "rateuri" da :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
De la plictiseală totul a început aşa.....:lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
Şi sa terminat aşa...cum vi se pare?:oops:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
frumos razvanele :D bv aerograf nu faci :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
pt. jonny special... tiru tata...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Frumos Razvanica, bv! dar ai uitat sa umplii primul o de la motorsport :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
E grav rau golful ala... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
1.9 tdi, soft, turbina modificata, intercooler schimbat...vreo 180 de cai cica are
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Depinde de la cat a plecat cu ea(stock)... |
| All times are GMT +2. The time now is 08:12. |
- Copyright 2026 4Tuning