Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

Trainer 24-06-07 21:02

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
http://www.junauto.co.jp/news/index-e.html?000059

http://www.superstreetonline.com/fea..._nissan_350z_r

Din cate am inteles este luat trenul de rulare AWD de la Skyline R32 fiind mult mai simplu de integrat decat cel de R34 (mai putina electronica ) . Inca nu am gasit un pret dar oricum cred ca e cel putin 10.000 USD .

SEBASTIAN 25-06-07 23:06

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
r32 e cu spate

IL Capo 26-06-07 01:28

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
poate vrea de VW.....

BogdanNZ 26-06-07 03:35

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Confundati numele platformei R32...cu modelul de top GTR.Toate skyline R32 au fost RWD, inafara de GTR(valabil si pt generatiile R33 si R34). Cred ca despre sistemul 4WD de pe GTR era vorba mai sus...

SEBASTIAN 26-06-07 12:11

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
asta e altcevam dar ii las sa vorbeasca ce vor

andrei.badea 06-07-07 02:11

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 957318)
Da Bogdane chiar asa este daca nu ai stiut.
Masina se vinde pentru reclama nu pt profit direct banesc.
Capitalul de imagine ...


Da-mi voie sa-ti corectez afirmatia. Cel ce a spus ca Veyronu costa 5 mil de euro sa fie produs este Jeremy Clarkson de la Top Gear. Ce nu a spus este ca pretul acela a fost defapt pretul proiectului impartit la numarul de masini construite la momentul respectiv(2005). Nu e nici o firma auto(si nu numai), indiferent cat de mare sa-si faca pagube atat de mari. Mai este si chestia aia numita damping care este ilegala.

pHlow 06-07-07 14:13

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by andrei.badea (Post 984418)
Mai este si chestia aia numita damping care este ilegala.


E vb de DUMPING dar nu e cazul aici...

car_addict 09-07-07 22:43

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
sebi, ce parere ai de subaru asta? https://www.youtube.com/watch?v=WCz5y...elated&search=


Sorry de Off.Eram curios.

andrei.badea 10-07-07 08:20

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by pHlow (Post 984991)
E vb de DUMPING dar nu e cazul aici...

Habar n-aveam k se scrie asa, si habar n-aveam k nu se aplica aici. Dar tot o tin pe a meacand spun k nu e nimeni atat de nebun sa piarda atatia bani doar sa isi faca publicitate.

Airscape 11-10-07 07:59

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Nu s-a mai scris nimic pe aici de ceva timp. Ce iti mai face masina Sebastian ? De Maftei ce se mai aude ?

U_TUNING 21-10-07 03:44

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
asta e subaru toataaaaaaaaaaa ziua!!!!!!!!!!!!
Si din cate stiu eu astia nu fac motociclete!!!!!!

bluey 21-10-07 11:34

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by U_TUNING (Post 1159642)
asta e subaru toataaaaaaaaaaa ziua!!!!!!!!!!!!
Si din cate stiu eu astia nu fac motociclete!!!!!!

Eu cred ca vrei sa ne pacalesti...
Cum ai ajuns la concluzia asta????:rolleyes2

Morro 22-10-07 09:59

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by U_TUNING (Post 1159642)
asta e subaru toataaaaaaaaaaa ziua!!!!!!!!!!!!
Si din cate stiu eu astia nu fac motociclete!!!!!!

hai ma tu nu vezi ca zice in titlu ca e motocicleta ... cum poti sa zici asa ceva?:shock:

racingcode 29-12-07 21:04

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Masina din filmultet este masina lui Sebastian si este masina de casa a RACINGCODE.Admite orice provocare serioasa si mai ales daca se aduce o fisa dino de peste 750cp din strainatate.Altfel provocarile vor lua curs dupa ce cei care arunca manusa vor demonstra prin intrecerile palpabile din palmares ca intradevar au valoare. Deasemenea orice provocare este conditionata de agreerea partenerului si respectului reciproc, se resping situatile conflictuale si agresive. RacinCode nu are curiozitatea de a vedea cum sta cu alte masini vine sa castige! Provocarile se pot valida si stabili in functie de mai multi factori incepand cu luna februarie a anului 2008 si cine vrea sa se orienteze dupa filmultele de aici sa nu o faca masina este mult mai rapida. Nu cautam carne de tun, dar putem raspunde cu ajutorul rietenilor, apropiatilor si altor provocari n functie de nivelul lor.Daca cineva aduce un Veyron acesta nu are nevoie de nici un fel de sistem de calificare.

blowwind 30-12-07 00:10

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by racingcode (Post 1267281)
Masina din filmultet este masina lui Sebastian si este masina de casa a RACINGCODE.Admite orice provocare serioasa si mai ales daca se aduce o fisa dino de peste 750cp din strainatate.Altfel provocarile vor lua curs dupa ce cei care arunca manusa vor demonstra prin intrecerile palpabile din palmares ca intradevar au valoare. Deasemenea orice provocare este conditionata de agreerea partenerului si respectului reciproc, se resping situatile conflictuale si agresive. RacinCode nu are curiozitatea de a vedea cum sta cu alte masini vine sa castige! Provocarile se pot valida si stabili in functie de mai multi factori incepand cu luna februarie a anului 2008 si cine vrea sa se orienteze dupa filmultele de aici sa nu o faca masina este mult mai rapida. Nu cautam carne de tun, dar putem raspunde cu ajutorul rietenilor, apropiatilor si altor provocari n functie de nivelul lor.Daca cineva aduce un Veyron acesta nu are nevoie de nici un fel de sistem de calificare.

ba da destept mai esti :D ma uimeste nivelul tau de inteligenta :))


All times are GMT +2. The time now is 19:51.

- Copyright 2026 4Tuning