![]() |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
http://www.junauto.co.jp/news/index-e.html?000059
http://www.superstreetonline.com/fea..._nissan_350z_r Din cate am inteles este luat trenul de rulare AWD de la Skyline R32 fiind mult mai simplu de integrat decat cel de R34 (mai putina electronica ) . Inca nu am gasit un pret dar oricum cred ca e cel putin 10.000 USD . |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
r32 e cu spate
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
poate vrea de VW.....
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Confundati numele platformei R32...cu modelul de top GTR.Toate skyline R32 au fost RWD, inafara de GTR(valabil si pt generatiile R33 si R34). Cred ca despre sistemul 4WD de pe GTR era vorba mai sus...
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
asta e altcevam dar ii las sa vorbeasca ce vor
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Da-mi voie sa-ti corectez afirmatia. Cel ce a spus ca Veyronu costa 5 mil de euro sa fie produs este Jeremy Clarkson de la Top Gear. Ce nu a spus este ca pretul acela a fost defapt pretul proiectului impartit la numarul de masini construite la momentul respectiv(2005). Nu e nici o firma auto(si nu numai), indiferent cat de mare sa-si faca pagube atat de mari. Mai este si chestia aia numita damping care este ilegala. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
E vb de DUMPING dar nu e cazul aici... |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
sebi, ce parere ai de subaru asta? https://www.youtube.com/watch?v=WCz5y...elated&search=
Sorry de Off.Eram curios. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Nu s-a mai scris nimic pe aici de ceva timp. Ce iti mai face masina Sebastian ? De Maftei ce se mai aude ?
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
asta e subaru toataaaaaaaaaaa ziua!!!!!!!!!!!!
Si din cate stiu eu astia nu fac motociclete!!!!!! |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Cum ai ajuns la concluzia asta????:rolleyes2 |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Masina din filmultet este masina lui Sebastian si este masina de casa a RACINGCODE.Admite orice provocare serioasa si mai ales daca se aduce o fisa dino de peste 750cp din strainatate.Altfel provocarile vor lua curs dupa ce cei care arunca manusa vor demonstra prin intrecerile palpabile din palmares ca intradevar au valoare. Deasemenea orice provocare este conditionata de agreerea partenerului si respectului reciproc, se resping situatile conflictuale si agresive. RacinCode nu are curiozitatea de a vedea cum sta cu alte masini vine sa castige! Provocarile se pot valida si stabili in functie de mai multi factori incepand cu luna februarie a anului 2008 si cine vrea sa se orienteze dupa filmultele de aici sa nu o faca masina este mult mai rapida. Nu cautam carne de tun, dar putem raspunde cu ajutorul rietenilor, apropiatilor si altor provocari n functie de nivelul lor.Daca cineva aduce un Veyron acesta nu are nevoie de nici un fel de sistem de calificare.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:51. |
- Copyright 2026 4Tuning