Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

costzik 01-03-11 17:30

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
12 Attachment(s)
O gagicuta blonduta la volan.. :lol:

fitanu-vasi 03-03-11 12:25

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Proprietaru cu bijuteria asta negra parca mai are si un mercedes s500 negru foarte misto.

adrian78bmw 22-03-11 17:24

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Shortround (Post 4100610)
A8 de HD cu "LUS" la numar, mai nou inmatriculata RMT este un 4,2 turbo diesel din cate am inteles si este al unui tip de pe meteor. Ii place respectivului s-o huruie zi de zi. Are evacuarile de W12.

Din cate stiu din HD e 4.2 benzina ar suna prea frumos pentru un diesel

Shortround 27-03-11 20:31

Quote:

Originally Posted by adrian78bmw (Post 4191408)
Din cate stiu din HD e 4.2 benzina ar suna prea frumos pentru un diesel

Este diesel te asigur :)

Quote:

Originally Posted by fitanu-vasi (Post 4048346)
Si ar mai fii BMW-u ala seria 6 AC-SCHNITZER. nu stiti nimic?

645i mai mult ca sigur cu Tuning Schnitzer. Undeva pe la 400 si ceva de cai (333 are de baza 45ul). Face frumos masina. Adesea o vad mergand seara spre Dragoieni si am vazut-o si parcata pe la o casa pe acolo. Proprietarul este de acolo din cate mi-au zis si mie altii.

Quote:

Originally Posted by costzik (Post 4132985)
O gagicuta blonduta la volan.. :lol:

2,7 benzina.. e demult masina pe aici. Prima oara a aparut asta vara apoi a disparut si acum vad ca e iar pe aici. Intr-un timp stiu ca am vazut-o si pe Autovit de vanzare. La un pret de nimic.

-> http://www.***********/dodge-charger-C18132822.html

sper ca nu este interzisa postarea linkurilor de genul acesta

costzik 28-03-11 20:17

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
am gasit anuntul oricum :-) e superba masina :shock:

ps; am aflat si eu de audi'u RMT, si da..este diesel :lol:

ionut18_2006 12-04-11 16:28

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Tipa blonda cu Dodge e viitoarea sotie a lu` berzy si Mitshubisi de la burlan e tot a lu` berzy si mai are si un a8 GJ ....TTO alb foliat ;)

MarioCrT 12-04-11 20:09

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Porsche Panamera :shock:

Shortround 12-04-11 20:35

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by MarioCrT (Post 4249696)
Porsche Panamera :shock:

Porsche 911..

Ruff_Ryders 12-04-11 20:38

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
vazut sambata trecuta la dacia porsche carrera 4s...smecher rau arata

costzik 12-04-11 22:28

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Shortround (Post 4249777)
Porsche 911..

te contrazic, chiar este un panamera prin oras :lol:

Ruff_Ryders 12-04-11 22:30

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
nu e de aici...a venit sal incerce habitu;)da nu ii place cica

MarioCrT 13-04-11 13:39

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Shortround (Post 4249777)
Porsche 911..

Credeai ca nu stiu cum arata Panamera ?

Shortround 13-04-11 18:15

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Bai.. Doamne :) mi-ati sarit in cap toti.

Ai postat ca e Panamera pe oras, ok. Iti zic ceva, a fost si acum 1 an sau in vara cand a avut meci Dinamo cu Pandurii, a lui Borcea. Deci nu ar fi ceva nou.

Si daca tot ai postat despre Porsche, am spus ca mai este si un 911 sau Carrera pe oras..

trafy-vr6 18-04-11 18:58

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
salutare. are careva poze cu ursul acela gri GJ 25 WOP ? l`am vazut acuma 5 minute prin Valcea si e demential !!!!!!!!!!!!

MarioCrT 18-04-11 21:54

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
Din pacate sau fericire este la vanzare . Probabil o fi ajuns la cineva din Valcea . Este criminala masinuta .
Attachment 1971576Attachment 1971577


All times are GMT +2. The time now is 21:13.

- Copyright 2026 4Tuning