Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

Bogdan.IS 12-08-09 14:38

Re: Masini tari din Iasi
 
joi pe la 12 noapte dadeam o plimbare prin copou , si ce se aude cum urca ... VKR-u(AUDI R8 ) facea ture de copou , per total l-am vazut de 6 ori , si de fiecare data cand trecea intorceam capu ca un ciobanel ... pfaai cum facea fsi-ala aia de motor :love:
cu toate astea , a cui este acel R8 ???

ferrariF430 15-08-09 23:43

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by limuzina (Post 1439208)
Era unul negru,statea in fata stadionului Emil Alexandrescu,dar de vreo 6 luni nu l-am mai vazut!Ori la vandut ori a plecat omul din Iasi!Sa dea Domnu sa fie macar asta din Iasi...dar nu prea as crede!La fel cum a fost si cu acel lamborghini gallardo portocaliu....deodata a disparut!Cine merge cu mine sa vedem un ferrari 360 modena?Cineva peste 18 ani si sa detina o masina...sunam omul si ii zicem sincer ...suntem pasionati si daca se poate ,,,,daca cineva ar putea merge...propietaru e din Iasi si-l vinde!:):):)

limuzina zi-mi si mie unde sta omu`

ferrariF430 15-08-09 23:48

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 1450887)
da l`am vazut si eu azi pe pacurari ... din cate am auzit ... e proprietarul casei unde era parcat ... mai are un 300c si un Jeep Tj s ala modificat ...

ba,asta cu porshe-ul sta in copou si mai are un toyota hilux si un bmw z4 coupe.pe porsche il conduce tipa

DarkDevil666 18-10-09 11:07

Re: Masini tari din Iasi
 
Am vzut si eu aseara bmw Z4 coupe....ultimul model si e tare de tot, printre cele mai reusite bmw-uri...

ferrariF430 25-02-10 16:24

Re: Masini tari din Iasi
 
4 Attachment(s)
........:lol:

Emiliannec 25-02-10 19:35

Re: Masini tari din Iasi
 
frumoase exemplare, acuma cu calitatea strazilor din oras numai Lamborghini sa nu ai :sad:

ferrariF430 26-02-10 13:02

Re: Masini tari din Iasi
 
20 Attachment(s)
...no comment

Bogdan.IS 26-02-10 13:58

Re: Masini tari din Iasi
 
parcare de supercocalar o tras colegu cu hummer ... in rest faine pozele ferrariF430 , mai astepta poze, am vazut pe alte topicuri ca postezi poze , vorba aia "fara numar" , mai baga si aici :D

ferrariF430 26-02-10 14:29

Re: Masini tari din Iasi
 
10 Attachment(s)
...praf:twisted:

Bogdan.IS 26-02-10 15:38

Re: Masini tari din Iasi
 
7 Attachment(s)
minunatia aia de AMG S-Klasse e a unor mexicani ... te doare inima cand vezi o bijuterie ca aia pe mana unor mexicani ...

Audi A4 DTM-kit e a unui prieten de-al meu , sper sa nu se supere daca bag cateva poze cu masinutza lui .

ferrariF430 26-02-10 15:41

Re: Masini tari din Iasi
 
30 Attachment(s)
8).........8)

TuningBoy 26-02-10 17:13

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan.IS (Post 3125822)
minunatia aia de AMG S-Klasse e a unor mexicani ... te doare inima cand vezi o bijuterie ca aia pe mana unor mexicani ...

Audi A4 DTM-kit e a unui prieten de-al meu , sper sa nu se supere daca bag cateva poze cu masinutza lui .


Nu vrea niste poze?:ciggy:

Bogdan.IS 26-02-10 17:52

Re: Masini tari din Iasi
 
are cateva , dar am sa-l intreb daca mai vrei :-P

ESPinoza 26-02-10 19:38

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan.IS (Post 3126172)
are cateva , dar am sa-l intreb daca mai vrei :-P

cum il cheama pe prietenul tau?

TuningBoy 26-02-10 23:20

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan.IS (Post 3126172)
are cateva , dar am sa-l intreb daca mai vrei :-P

Nu tin neaparat, doar daca vrea el poze...


All times are GMT +2. The time now is 05:33.

- Copyright 2026 4Tuning