![]() |
Re: Masini tari din Iasi
joi pe la 12 noapte dadeam o plimbare prin copou , si ce se aude cum urca ... VKR-u(AUDI R8 ) facea ture de copou , per total l-am vazut de 6 ori , si de fiecare data cand trecea intorceam capu ca un ciobanel ... pfaai cum facea fsi-ala aia de motor :love:
cu toate astea , a cui este acel R8 ??? |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Am vzut si eu aseara bmw Z4 coupe....ultimul model si e tare de tot, printre cele mai reusite bmw-uri...
|
Re: Masini tari din Iasi
4 Attachment(s)
........:lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
frumoase exemplare, acuma cu calitatea strazilor din oras numai Lamborghini sa nu ai :sad:
|
Re: Masini tari din Iasi
20 Attachment(s)
...no comment
|
Re: Masini tari din Iasi
parcare de supercocalar o tras colegu cu hummer ... in rest faine pozele ferrariF430 , mai astepta poze, am vazut pe alte topicuri ca postezi poze , vorba aia "fara numar" , mai baga si aici :D
|
Re: Masini tari din Iasi
10 Attachment(s)
...praf:twisted:
|
Re: Masini tari din Iasi
7 Attachment(s)
minunatia aia de AMG S-Klasse e a unor mexicani ... te doare inima cand vezi o bijuterie ca aia pe mana unor mexicani ...
Audi A4 DTM-kit e a unui prieten de-al meu , sper sa nu se supere daca bag cateva poze cu masinutza lui . |
Re: Masini tari din Iasi
30 Attachment(s)
8).........8)
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Nu vrea niste poze?:ciggy: |
Re: Masini tari din Iasi
are cateva , dar am sa-l intreb daca mai vrei :-P
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:33. |
- Copyright 2026 4Tuning