Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Accidente (https://forum.4tuning.ro/451-accidente.html)
-   -   ACCIDENTE (https://forum.4tuning.ro/451-accidente/271-accidente.html)

GL-22-GTR 03-11-09 12:29

Re: ACCIDENTE
 
14 Attachment(s)
Vineri dimineata la ora 07:00 in timp ce ma indreptam spre Tg Mures, dupa 5 km de Sigisoara am vazut acest tir accidentat. Cand m-am intors inapoi traficu era blocat facandu-se o coada mai mare de 3 km.

bluey 03-11-09 12:49

Re: ACCIDENTE
 
Azi dimineata am vazut unul live la pasajul Victoriei.
Un Cielo gri a venit dinspre St cel Mare si la intrarea in pasaj a lovit o masina care iesea din coada formata pe dreapta , a ajuns pe contrasens si a lovit niste panouri de tabla cu spuma folosite la cladiri (cam la 3-4 m lungime) .
Eu eram pe breteaua pasajului venind dinspre Victoriei (in fata bancii Transilvania) si am vazut 2 panouri de tabla de 4 metri sarind din pasaj si ajungand pe sosea in fata mea la 2 masini distanta si pe masinile parcate pe dreapta.
Din cate am observat nu au fost victime dar Cielo gri era destul de sifonat.

aUd_SeMNe 15-11-09 22:11

Re: ACCIDENTE
 
De accidentu din Bragadiru cu Seat leon ( parca avae b -- NEO la numar din no speed limit) si un Clio.
Stie cineva cum sa intamplat? era sifonat rau seatu..

wise SashA 20-11-09 21:29

stie cineva ceva de NEO??????? akum am vazut anuntul postat

am aflat...multumesc oricum! pacat de masina, bine ca este el ok

BR 03 VLZ 09-12-09 21:39

Re: ACCIDENTE
 
5 Attachment(s)
acum mai putin de 30 de minute. este al 3-lea accident care il face cu aceasta masina, celebra pe strazile brailei. sper ca e ultima data cand conduce.
doamne care i-a mai dat carnet...

julaikos 09-12-09 21:57

Re: ACCIDENTE
 
daca el a scapat,si n-a omorat pe nimeni atunci ma bucur nespus ca si-a facut praf masina,si nu pentru ca as fi invidios pe bunastarea unuia ca el,ci pentru ca exista cineva ori pe sus,ori pe "jos" care ii doreste binele...

andi_cimpean 10-12-09 15:08

Re: ACCIDENTE
 
Parvenitul, este fiu de "politician" sau de "om cu afaceri"?

emyy 10-12-09 16:04

Re: ACCIDENTE
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 2878804)
Parvenitul, este fiu de "politician" sau de "om cu afaceri"?

cred ca e corcitura intre "politician" si "om de afaceri"...:lol:

Snoopz 10-12-09 18:58

Re: ACCIDENTE
 
Quote:

Originally Posted by BR 03 VLZ (Post 2877034)
acum mai putin de 30 de minute. este al 3-lea accident care il face cu aceasta masina, celebra pe strazile brailei. sper ca e ultima data cand conduce.
doamne care i-a mai dat carnet...

banuiesc că e aceeaşi maşina care colinda Galaţiul

johhny 10-12-09 21:00

Re: ACCIDENTE
 
a stricat frumusete de masina....

dog99 10-12-09 21:08

Re: ACCIDENTE
 
Quote:

Originally Posted by BR 03 VLZ (Post 2877034)
acum mai putin de 30 de minute. este al 3-lea accident care il face cu aceasta masina, celebra pe strazile brailei. sper ca e ultima data cand conduce.
doamne care i-a mai dat carnet...

of of of:shock:pacat de masinuta asta:cry:bine ca nu a patit nimica tembelul,dar ma mir cum de io mai da parinti pe mana dupa deja 2 accidente.

Nautilus 10-12-09 21:10

Re: ACCIDENTE
 
Accident in lant petrecut putin dupa ora 21:00 la intersectia Calea Rahovei / Str. Malcoci: Dacia 1310 si un Matiz pe jumatate distruse (botul Daciei a intrat oblic in laterala dreapta-fata a Matizului), un taxi parcat si un Touran care mergea pe banda alaturata au fost putin atinse. Cel putin 3 raniti in Matiz, o femeie ranita grav si culeasa de echipajul SMURD, alte 2 femei ranite usor.

Niste cimpanzei cu pretentii de soferi treceau pe rosu intr-o veselie "sa vada si ei mai de aproape", cu politistii de fata..

~Nautilus

Bogdan.IS 10-12-09 22:35

Re: ACCIDENTE
 
PROST cu bani . asta se intampla cand un trancalau care a condus numai biciclete pana a dat de eropt .

Sh4d0w 10-12-09 23:01

Re: ACCIDENTE
 
Quote:

acum mai putin de 30 de minute. este al 3-lea accident care il face cu aceasta masina, celebra pe strazile brailei. sper ca e ultima data cand conduce.
doamne care i-a mai dat carnet...
:shock: Cum sa farami o asemenea masina cum so scapi de sub control imposibil cred ca a vrut sa intre cu ia =)) glumeam.

Nu se poate.:rolleyes2 imposibil cine io fi dat permisu :sad::?:

Bine ca na patit nimic si na omorat pe nimeni.

Pace8)

Alex_55 10-12-09 23:04

Re: ACCIDENTE
 
ce va roade ca altu are mai mult ca voi, tipic romanesc, invidie, ura, va bucura raul altuia !

v-as da ban pe viata pt ce scrieti aici !


All times are GMT +2. The time now is 20:19.

- Copyright 2024 4Tuning