![]() |
Re: E46 - TM 77 EEE
ti-ai raspuns singur.. :lol:
la anu o sa fie sexy... iti trebuie alte gume + distantiere la jante.. parere personala: nu-mi plac angel-urile... preferam cele originale. |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
du-te ma ca s-ar vedea mai bine pe rosu tau :D
anyway, pune oglinziliii alea odata. |
Re: E46 - TM 77 EEE
Masina,ai vrut sa o vinzi si te-ai razgandit? sau ai cumparat-o recent? Te intreb pentru ca o vazusem pe net la vanzari.
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Nu am de ce să mă supăr :)) Baftă ! |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
On : Pune angel rosii :rolleyes2:rolleyes2 |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
bucsa_n ...masina nu a fost la vanzare.... cel putin nu inca.. :lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
@Sax: Revin la clasic fara nici un rosu , alb etc iar cat despre set-up la cauc din primavara se schimba foaia,acum deh... |
Re: E46 - TM 77 EEE
3 Attachment(s)
am montat aparatoriile de noroi, tunelu de frana ... oglinziile...
|
Re: E46 - TM 77 EEE
:shock::shock::shock::shock::shock: dupa cum spuneam G..U. :D:D:D ce trebuie.
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
arata foarte frumos masina, s-o stapanesti cu placere , poate iti vei schimba pe viitor si oglinzile dar si asa sunt foarte putini care stiu sa VADA diferenta :peace: |
Re: E46 - TM 77 EEE
te,am vazut azi in trafic pe calea aradului...arata mult mai bine masina in realitate decat in poze!
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Caius a iesit speechless. Oricum nu putea sa iasa altceva din mana ta. Atentia la detalii face totul.
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:23. |
- Copyright 2026 4Tuning