Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

Caius TM 28-07-11 12:05

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ti-ai raspuns singur.. :lol:
la anu o sa fie sexy...

iti trebuie alte gume + distantiere la jante..
parere personala: nu-mi plac angel-urile... preferam cele originale.

2styled 28-07-11 12:09

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4492891)
ti-ai raspuns singur.. :lol:
la anu o sa fie sexy...

iti trebuie alte gume + distantiere la jante..
parere personala: nu-mi plac angel-urile... preferam cele originale.

Aici la angel stiu ca am dat-o in bara,si eu sunt adeptul clasicului dar daca m-a mancat in fund ? revin imediat la normal.Distantiere sunt pe spate 25 si 20 fata doar ca atunci cand o cobor am sa le schimb,iar despre set-up la cauciucuri am sa optez pentru un 245/30/19 spate si un 225/35/19 fata,o-m trai si o-m vedea. Merci :D

quze 28-07-11 13:09

Re: E46 - TM 77 EEE
 
du-te ma ca s-ar vedea mai bine pe rosu tau :D
anyway, pune oglinziliii alea odata.

bucsa_n 28-07-11 14:05

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Masina,ai vrut sa o vinzi si te-ai razgandit? sau ai cumparat-o recent? Te intreb pentru ca o vazusem pe net la vanzari.

crysty.bobok 28-07-11 16:36

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4492845)
Provenzano ... ce trebuie un e39 .. dar neaparat benzinar, ("veu" ma refer)


quze .. nu vreau sa dezamagesc .. dar nu-mi place :D
numerele le am cu dubluadeziv .. dar asa sters nu-mi place.


crysty.bobok ... daca aveai alt motor .. discutam
nu vreau diesel.. cel putin nu 2.0 :lol:
fara suparare

Mă gāndeam eu că motorul o să fie problema :))

Nu am de ce să mă supăr :)) Baftă !

SAX1987 28-07-11 20:32

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by 2styled (Post 4492905)
Aici la angel stiu ca am dat-o in bara,si eu sunt adeptul clasicului dar daca m-a mancat in fund ? revin imediat la normal.Distantiere sunt pe spate 25 si 20 fata doar ca atunci cand o cobor am sa le schimb,iar despre set-up la cauciucuri am sa optez pentru un 245/30/19 spate si un 225/35/19 fata,o-m trai si o-m vedea. Merci :D

Ai de 30 pe fata ( fiecare roata) si de 20 spate .... aici trebuia de 25 ( cum am eu ) dar cu cauciucurile tale de buldozer iti atingea :D bine de tot Mai bine vinzi jantele ca-s urate rau :lol:



On : Pune angel rosii :rolleyes2:rolleyes2

ar85gyl 28-07-11 21:34

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by SAX1987 (Post 4493790)
Ai de 30 pe fata ( fiecare roata) si de 20 spate .... aici trebuia de 25 ( cum am eu ) dar cu cauciucurile tale de buldozer iti atingea :D bine de tot Mai bine vinzi jantele ca-s urate rau :lol:



On : Pune angel rosii :rolleyes2:rolleyes2

eu zic sa nu poluati topicul daca vrea sa deschida alt topic,e pacat sa va apucati sa vb de alta masina cand aici se afla o frumusete

Caius TM 28-07-11 23:13

Re: E46 - TM 77 EEE
 
bucsa_n ...masina nu a fost la vanzare.... cel putin nu inca.. :lol:

2styled 29-07-11 00:10

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by ar85gyl (Post 4493915)
eu zic sa nu poluati topicul daca vrea sa deschida alt topic,e pacat sa va apucati sa vb de alta masina cand aici se afla o frumusete

Stai linistit prietene ca nu polueaza nimeni nimic,eu doar am cerut o parere nu trebuie sa intervii atat de promt si de dur.O seara buna!

@Sax: Revin la clasic fara nici un rosu , alb etc iar cat despre set-up la cauc din primavara se schimba foaia,acum deh...

Caius TM 29-07-11 06:41

Re: E46 - TM 77 EEE
 
3 Attachment(s)
am montat aparatoriile de noroi, tunelu de frana ... oglinziile...

kox_24 29-07-11 08:45

Re: E46 - TM 77 EEE
 
:shock::shock::shock::shock::shock: dupa cum spuneam G..U. :D:D:D ce trebuie.

dony ddc 29-07-11 08:50

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4494361)
am montat aparatoriile de noroi, tunelu de frana ... oglinziile...

Beautiful............:shock::shock::shock:

edy1092 29-07-11 09:32

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by kox_24 (Post 4494506)
:shock::shock::shock::shock::shock: dupa cum spuneam G..U. :D:D:D ce trebuie.

https://img143.imageshack.us/img143/3706/img4865sp.jpg

arata foarte frumos masina, s-o stapanesti cu placere , poate iti vei schimba pe viitor si oglinzile dar si asa sunt foarte putini care stiu sa VADA diferenta :peace:

TM 03 BAD 29-07-11 12:34

Re: E46 - TM 77 EEE
 
te,am vazut azi in trafic pe calea aradului...arata mult mai bine masina in realitate decat in poze!

ovidiu89 29-07-11 12:52

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Caius a iesit speechless. Oricum nu putea sa iasa altceva din mana ta. Atentia la detalii face totul.


All times are GMT +2. The time now is 15:23.

- Copyright 2026 4Tuning