![]() |
Re: New project renault 5gtl
caut masca schimbator r5 gtt si ornamente spate r5 gtt are cineva devanzare ?
|
Re: New project renault 5gtl
kit de gtt nu se gaseste si in curand o sa ti se inchida si topicul asta cum au fost inchise si celelalte...
|
Re: New project renault 5gtl
Quote:
|
Re: New project renault 5gtl
Quote:
Vezi ca Logan se fabrica din 2005! |
Re: New project renault 5gtl
ce va tot agitati atat ? in viata avem optiuni de a alege ce vrem sa facem. Omu din greseli invata. daca ar fii avut bani , nu ar fii facut ceva? din partea mea il respect pentru ambitia de care da dovada . vad atatea posturi despre baiatul acesta ca e redus , retardat , distrus etc atatea judecati , critici . da voi v-ati pus oglinda in fata inainte sa-l judecati si criticati atat ? nu-l cunosc , nu-i i-au apararea , e viata lui , banii lui , masina lui , ce va tot atacati asa ?? ahhh Romanica. sa reusesti ceva te chinui , te lupti , te folosesti de tot ceea ce ai .
Postul asta e pentru cei ce vor simti ce spun aici si poate isi vor da seama si lasati-l in pace ...aviz Joszi . Vreti sa faceti ceva bun ?? Ajutati-l . decat baa vinde-o sau nu te mai chinuii de ce nu ii ziceti pustiule uite id meu , hai sa te ajut ? ai nevoie de un sfat ? hai ca din putinu meu te ajut. Ce dai aia primesti. Intr`adevar cu investita in masina si ce bani o mai fii avut isi lua altceva , dar asta este decizia lui si trebuie sa-l respectam! ps: A disparut RESPECTUL in 2011! nu am o gramatica exceptionala dar cred ca m-am facut inteles. |
Re: New project renault 5gtl
multumesc commentele, si ca ai stat langa mine, bine ca cineva intelege situatia
|
Re: New project renault 5gtl
1 Attachment(s)
...........
|
Re: New project renault 5gtl
acum am citit mai mult , am vazut ca sfaturi ii s-au dat cacalau .. dar ambitia lui este ft puternica , foarte bine .
are un pontential maret fata de multi de pe forumul acesta . daca l-ar luat cineva la un garaj si l-ar tine pe langa el si ar avea de unde sa invete si sa practice ar putea face foarte multe . Eu sunt de parere ca daca ar mai asculta putin si de altii ar ajunge destul de sus cu aj ambitiei lui si durerii`n pl fata de ce zice lumea . Bravo pustiule! Ai un potential mare si pe langa esti foarte muncitor din ce observ. |
Re: New project renault 5gtl
Quote:
fazekasNFS (sau oricine altcnv) dak esti interesat da-mi un pm... poate asa ii dai un aspect mai placut, poate ii schimba formele si o "incheaga"........ |
Re: New project renault 5gtl
3 Attachment(s)
cateva poza
|
Re: New project renault 5gtl
2 Attachment(s)
......
|
Re: New project renault 5gtl
f bine.
|
Re: New project renault 5gtl
pana acum este chiar ok..a scapat de bara aia gigantica si praguri , si bara aia care este acum pe masina mi se pare mare...ar trebui o bara de campus normala..si asa cum e ea acum fara praguri fara arcade sa o lasi mai jos. in rest ma jur ca imi place blanaaia de pe fetele de usi!! :)
|
Re: New project renault 5gtl
B XX ADI;
nupot sa lasi mai jos cauza drumurilor! |
Re: New project renault 5gtl
1 Attachment(s)
.....
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:58. |
- Copyright 2026 4Tuning