Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

fazekasnfs 11-09-11 10:17

Re: New project renault 5gtl
 
caut masca schimbator r5 gtt si ornamente spate r5 gtt are cineva devanzare ?

Ferny 11-09-11 10:49

Re: New project renault 5gtl
 
kit de gtt nu se gaseste si in curand o sa ti se inchida si topicul asta cum au fost inchise si celelalte...

szoke_sz 11-09-11 11:17

Re: New project renault 5gtl
 
Quote:

Originally Posted by Ferny (Post 4578452)
kit de gtt nu se gaseste si in curand o sa ti se inchida si topicul asta cum au fost inchise si celelalte...

deschide alta...il gasim noi:D:D

andi_cimpean 12-09-11 13:24

Re: New project renault 5gtl
 
Quote:

Originally Posted by Jozsi (Post 4576472)
[...] logan din 2004...[...]

Ai vrut sa te dai inteligent dar nu ti-a reusit!

Vezi ca Logan se fabrica din 2005!

Slim29 12-09-11 19:22

Re: New project renault 5gtl
 
ce va tot agitati atat ? in viata avem optiuni de a alege ce vrem sa facem. Omu din greseli invata. daca ar fii avut bani , nu ar fii facut ceva? din partea mea il respect pentru ambitia de care da dovada . vad atatea posturi despre baiatul acesta ca e redus , retardat , distrus etc atatea judecati , critici . da voi v-ati pus oglinda in fata inainte sa-l judecati si criticati atat ? nu-l cunosc , nu-i i-au apararea , e viata lui , banii lui , masina lui , ce va tot atacati asa ?? ahhh Romanica. sa reusesti ceva te chinui , te lupti , te folosesti de tot ceea ce ai .
Postul asta e pentru cei ce vor simti ce spun aici si poate isi vor da seama si lasati-l in pace ...aviz Joszi . Vreti sa faceti ceva bun ?? Ajutati-l . decat baa vinde-o sau nu te mai chinuii de ce nu ii ziceti pustiule uite id meu , hai sa te ajut ? ai nevoie de un sfat ? hai ca din putinu meu te ajut. Ce dai aia primesti.

Intr`adevar cu investita in masina si ce bani o mai fii avut isi lua altceva , dar asta este decizia lui si trebuie sa-l respectam!
ps: A disparut RESPECTUL in 2011!
nu am o gramatica exceptionala dar cred ca m-am facut inteles.

fazekasnfs 12-09-11 19:32

Re: New project renault 5gtl
 
multumesc commentele, si ca ai stat langa mine, bine ca cineva intelege situatia

fazekasnfs 12-09-11 19:40

Re: New project renault 5gtl
 
1 Attachment(s)
...........

Slim29 12-09-11 21:41

Re: New project renault 5gtl
 
acum am citit mai mult , am vazut ca sfaturi ii s-au dat cacalau .. dar ambitia lui este ft puternica , foarte bine .
are un pontential maret fata de multi de pe forumul acesta . daca l-ar luat cineva la un garaj si l-ar tine pe langa el si ar avea de unde sa invete si sa practice ar putea face foarte multe . Eu sunt de parere ca daca ar mai asculta putin si de altii ar ajunge destul de sus cu aj ambitiei lui si durerii`n pl fata de ce zice lumea . Bravo pustiule! Ai un potential mare si pe langa esti foarte muncitor din ce observ.

logo 13-09-11 00:08

Re: New project renault 5gtl
 
Quote:

Originally Posted by Ferny (Post 4578452)
kit de gtt nu se gaseste....

body kit de GTT am eu de vanzare, complet din fibra, este facut nou, nu vand kit-ul de pe masina....
fazekasNFS (sau oricine altcnv) dak esti interesat da-mi un pm...
poate asa ii dai un aspect mai placut, poate ii schimba formele si o "incheaga"........

fazekasnfs 13-09-11 10:16

Re: New project renault 5gtl
 
3 Attachment(s)
cateva poza

fazekasnfs 13-09-11 11:53

Re: New project renault 5gtl
 
2 Attachment(s)
......

szoke_sz 13-09-11 12:09

Re: New project renault 5gtl
 
f bine.

B XX ADI 14-09-11 00:01

Re: New project renault 5gtl
 
pana acum este chiar ok..a scapat de bara aia gigantica si praguri , si bara aia care este acum pe masina mi se pare mare...ar trebui o bara de campus normala..si asa cum e ea acum fara praguri fara arcade sa o lasi mai jos. in rest ma jur ca imi place blanaaia de pe fetele de usi!! :)

fazekasnfs 14-09-11 08:56

Re: New project renault 5gtl
 
B XX ADI;
nupot sa lasi mai jos cauza drumurilor!

fazekasnfs 14-09-11 12:27

Re: New project renault 5gtl
 
1 Attachment(s)
.....


All times are GMT +2. The time now is 19:58.

- Copyright 2026 4Tuning