![]() |
1 Attachment(s)
audi 50/60 :oops:
|
xxdadixx :oops: :oops: :oops: sorry.. nu m-am luat dupa tine.. inainte sa pun postul... am facut si eu cercetari pe gugal... si.... in timpul asta ai pus u.. :oops:
|
3 Attachment(s)
Sa va vad acum! Numele masinii este pastrat si in ziua de astazi!
|
Re:
Quote:
|
vw transporter?
|
p'aproape Se mai fabrica transporter ?? :oops:
|
off topic transporter se mai fabrica de ex al politiei si este deja si mai nou da sincer nush c vw poa sa fie :)
|
Re:
Quote:
|
este o.. o.. stiu.. o rabla :lol: :lol: hai ceva indicii :P
|
eu cred k e prototipul noului Logan Break :roll:
|
Re:
Quote:
|
am ghicit?! 8) :lol: :lol: :lol: :lol: stiam eu...
|
Pai ce indicii sa va mai dau. Van, din germania care isi pastreaza numele si astazi pe modelul nou.
|
e un vw caravelle
parerea mea (hac) |
Am mai zis ca nu e VW!!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:50. |
- Copyright 2026 4Tuning