![]() |
Re: Diverse discutii
LA MULTZI ANI SHANTZU!!! :peace:
MULTA SANATATE, FERICIRE SI INDEPLINIREA TUTUROR DORINTELOR!!! SA FII UN GOGUTZ ADEVARAT IN NOUL AN SI SA TE DISTREZI DIN PLIN IN NOUA LOCATZIE CU GOGUTZII DE-ACOLO!!! |
Re: Diverse discutii
ce ma ai imbatranit si tu? ofofof, viata asta.
la multi ani shantsule! |
Re: Diverse discutii
la multi ani shantzu ...sorry` k n`am apukt sa`ti spun si live ...dar efectu` wiskey`ului si`a facut tb rpd:)
|
Re: Diverse discutii
3 Attachment(s)
LA MULTI ANI SHANTZULE!!!!! SA NE TRAIESTI !!!!!
NU O SA SCAPI ASA USOR DE NOI , O SE VENIM DUPA TINE GOGUTZULE CA SA II CUNOASTEM MAI BINE SI PE GOGUTZII TAI DE ACOLO :p URMATOAREA MELODIE PT SHANTZU CU DEDICATIE SPECIALA !!!!!! ascult-o pe toata p.s. nu e remixata de Dj Bengyyyyyy !!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse discutii
La mulţi ani şanţule ! :)
|
Re: Diverse discutii
LA MULTI ANI BAI SAORMA!:lol:
|
Re: Diverse discutii
la multi ani santule
|
Re: Diverse discutii
Mersi mult de tot Gogutzilor :mrgreen:
tre - chiar am imbatranit , de azi merg pe 20 8) bls-ule - stiu ca nu scap de voi oirunde as pleca :lol: leprelor |
Re: Diverse discutii
la multi ani :)
|
Re: Diverse discutii
La multi Ani colegu' Shantzu ! Multa sanatate si bucurii !
|
Re: Diverse discutii
La multi ani!!!:-)
|
Re: Diverse discutii
Mersi Mersi :D
|
Re: Diverse discutii
Ti am urat si pe mess,iti urez si aici, LA MULTI ANI!!!! :bunch:
|
Re: Diverse discutii
Santule, sa fii sanatos si fericit ! La multi ani !
|
Re: Diverse discutii
La multi ani shantzu......Vazusem pe hi5...si era sa uita sa-ti zic:D:D:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:57. |
- Copyright 2026 4Tuning