Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

DONU' 26-09-08 01:42

Re: Diverse discutii
 
LA MULTZI ANI SHANTZU!!! :peace:

MULTA SANATATE, FERICIRE SI INDEPLINIREA TUTUROR DORINTELOR!!!

SA FII UN GOGUTZ ADEVARAT IN NOUL AN SI SA TE DISTREZI DIN PLIN IN NOUA LOCATZIE CU GOGUTZII DE-ACOLO!!!

tre 26-09-08 02:01

Re: Diverse discutii
 
ce ma ai imbatranit si tu? ofofof, viata asta.

la multi ani shantsule!

kraven_4_all 26-09-08 02:41

Re: Diverse discutii
 
la multi ani shantzu ...sorry` k n`am apukt sa`ti spun si live ...dar efectu` wiskey`ului si`a facut tb rpd:)

Bengy_BLS 26-09-08 03:31

Re: Diverse discutii
 
3 Attachment(s)
LA MULTI ANI SHANTZULE!!!!! SA NE TRAIESTI !!!!!
NU O SA SCAPI ASA USOR DE NOI , O SE VENIM DUPA TINE GOGUTZULE CA SA II CUNOASTEM MAI BINE SI PE GOGUTZII TAI DE ACOLO :p

URMATOAREA MELODIE PT SHANTZU CU DEDICATIE SPECIALA !!!!!!
ascult-o pe toata

p.s. nu e remixata de Dj Bengyyyyyy !!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Gabi 26-09-08 08:06

Re: Diverse discutii
 
La mulţi ani şanţule ! :)

Skma 26-09-08 09:51

Re: Diverse discutii
 
LA MULTI ANI BAI SAORMA!:lol:

alex2see 26-09-08 10:15

Re: Diverse discutii
 
la multi ani santule

shantzu 26-09-08 10:22

Re: Diverse discutii
 
Mersi mult de tot Gogutzilor :mrgreen:

tre - chiar am imbatranit , de azi merg pe 20 8)
bls-ule - stiu ca nu scap de voi oirunde as pleca :lol: leprelor

bogdan_wrc 26-09-08 10:23

Re: Diverse discutii
 
la multi ani :)

tng 26-09-08 11:51

Re: Diverse discutii
 
La multi Ani colegu' Shantzu ! Multa sanatate si bucurii !

tune_AKj 26-09-08 12:03

Re: Diverse discutii
 
La multi ani!!!:-)

shantzu 26-09-08 12:04

Re: Diverse discutii
 
Mersi Mersi :D

PH86MIN 26-09-08 14:22

Re: Diverse discutii
 
Ti am urat si pe mess,iti urez si aici, LA MULTI ANI!!!! :bunch:

MeHiGH 26-09-08 15:36

Re: Diverse discutii
 
Santule, sa fii sanatos si fericit ! La multi ani !

negoitacata 26-09-08 17:46

Re: Diverse discutii
 
La multi ani shantzu......Vazusem pe hi5...si era sa uita sa-ti zic:D:D:


All times are GMT +2. The time now is 18:57.

- Copyright 2026 4Tuning