Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

R.Equinox 23-10-11 17:14

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Radu A.K.A. G.R.M. (Post 4664095)
Audi A6

2.5 V6
Quattro

Ce ziceti?:oops:


1-Ce jante sun alea?:D:D
2-Pe ce mapa esti?
3-WOW...arata super...:X:X:X:X

Robicutz 23-10-11 18:22

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Radu A.K.A. G.R.M. (Post 4664095)
Audi A6

2.5 V6
Quattro

Ce ziceti?:oops:

radu_cainamisir Baga rotile mai inauntru la Seat
R.Equinox Foarte frumoasa pisica
Dms628 Schimba culoarea la e92; nu arata nicicum cu culoarea asta. scoate jantele un pic mai inafara. si schimba si culoarea jantelor!
radu_cainamisir Scirroco-ul e foarte frumos. Imi place cum a iesit
R.Equinox La Porsche schimba culoarea de la jante si scoatele mai in afara.

Nice radu, uitel si pe varu` 6

radu_cainamisir 23-10-11 18:22

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Radu A.K.A. G.R.M. (Post 4664095)
Audi A6

2.5 V6
Quattro

Ce ziceti?:oops:

radu_cainamisir Baga rotile mai inauntru la Seat
R.Equinox Foarte frumoasa pisica
Dms628 Schimba culoarea la e92; nu arata nicicum cu culoarea asta. scoate jantele un pic mai inafara. si schimba si culoarea jantelor!
radu_cainamisir Scirroco-ul e foarte frumos. Imi place cum a iesit
R.Equinox La Porsche schimba culoarea de la jante si scoatele mai in afara.

masina este perfecta, bv doar ca folia de pe gamurile din spate, respectiv acea dunga neagra ai pus-o in photoshop. vezi ca dunga de pe parbriz e stramba, gresesc?

P.S.- eu folosesc SLRR al lui maryus si zilele acestea am incercat sa il bag si pe cel al lui crazy. problema e ca imi da o eroare cand intru in el si nush de ce. imi puteti spune? plz

R.Equinox 23-10-11 19:18

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Robicutz (Post 4664255)
Nice radu, uitel si pe varu` 6

Te-am prins:))))))...Jantele pe spate iese ceva din ele:)))....

Arata Bestial Masina ma..:D:D:X:X:X

danny125 23-10-11 20:01

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
altezza pentru concurs ;)

Plesa 24-10-11 08:09

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
NO COMMENT!!

Radu A.K.A. G.R.M. 24-10-11 15:56

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 4664256)
masina este perfecta, bv doar ca folia de pe gamurile din spate, respectiv acea dunga neagra ai pus-o in photoshop. vezi ca dunga de pe parbriz e stramba, gresesc?

P.S.- eu folosesc SLRR al lui maryus si zilele acestea am incercat sa il bag si pe cel al lui crazy. problema e ca imi da o eroare cand intru in el si nush de ce. imi puteti spune? plz


Folia nu am pus-o eu. Asa era in joc. Masina arat nu are photoshop in ea. Numa contrastu` un pic:D

Plesa Frumos. De unde il ai? Poti sa-l pui aici?:D
danny125Danny, foarte frumos. Imi place combinatia de culori:D
RobicutzArata bine golfu`

Plesa 24-10-11 17:46

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Mult mai simplu click8)

ebone 24-10-11 20:10

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
@Robicutz: frumos vr6`ele :>

@danny125: Altezza, frumoasa, un eleron putin mai maricel pe ea eu cred ca da bine, da nu da`la de drift sau altele, dala mai cu simt asa :D oricum cum am spus e super.

@R.Equinox: La GT3 sau GT2 ce o fi, parerea mea ca trebuie inca putin lasa in bot, in rest e o masina furioasa :)))



SUBARU IMPREZA STI! ! !

dary762 24-10-11 20:41

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
:arrow:

KrYpToN 24-10-11 20:54

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
ebone- eleronu ala e cam urat

Dary:Ai facuto cu brush in photoshop??? se vede foarte nasoll...

Subaru:X

radu_cainamisir 24-10-11 21:07

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
misto toate masinile dar se remarca mai mult danny desigur, dary si krp...bv imi place

de altezza mea ce spuneti?

dary762 24-10-11 21:51

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by KrYpToN (Post 4667141)
ebone- eleronu ala e cam urat

Dary:Ai facuto cu brush in photoshop??? se vede foarte nasoll...

Subaru:X

E reflexia mata de la raducu kkmas in ea trebuie sa o schimb de urgenta

ebone 24-10-11 22:39

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by KrYpToN (Post 4667141)
ebone- eleronu ala e cam urat

Dary:Ai facuto cu brush in photoshop??? se vede foarte nasoll...

Subaru:X

si mie nu imi place eleronu asta simplu care il ai tu, parca e cocosata, obosita rau masina, asa cu eleronu asta parca e in forta o masina tanara :))

radu_cainamisir 24-10-11 22:56

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
de a mea nu spuneti nimic?


All times are GMT +2. The time now is 02:47.

- Copyright 2026 4Tuning