Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

RoByNeT 30-09-09 12:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si te rog eu frumos roaga`l pe baiatul cu tigra sa dea jos alea de pe stergatoare ... ms anticipat

Lucian_GXZ 30-09-09 12:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asa este, acum am observat si r32-ul, si stikerele de pe capacul de la rezervor

Last Edit... eleronul de pe cielo e cam expirat... sorry daca deranjeaza criticile.. dar sunt anumite standarde care trebuie respectate...

87MTX 30-09-09 15:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
plm....mai frumos e golfu lu tizu de 50 de ori si nu ati vrut sa-l bagam la salon care jantele din fabrica care sunt si alea mai frumoase....
in fine...
diseara o intalnire pe kiselef la 10 ? mai stam la o samanta, un pahar de vorba? ce zice baietii ? :*

GopPo 30-09-09 16:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asta ce a vrut sa fie???
o refulare a invidiei???
poate doar asa-mi pare mie

Lucian_GXZ 30-09-09 16:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Eu ziceam de ce ar trebuii facut la masina in general, nu ca sa intre la acest salon, pentru ca e cam clar ca nu il va putea prezenta. Dar baietilor de la styling (oltenita) le voi da eu cate o invitatie intr-o zi la alegere pentru a intra si vedea cam ce se prezinta la un tuning show. bafta

DRK*DeSiGn 30-09-09 16:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bogdy da-mi un sms cu nr tau de cosmote

Lucian_GXZ 30-09-09 17:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
incerci si tu matrimonialele in alta parte? chiar nu puteai sa-l suni sa-l intrebi nr de csmt?

bogdy.ghetto 30-09-09 17:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2680457)
taci ma nemernicule =)) asa hal de om ca tine rar vezi :)) panarama ... deci daca il treci pe gogu pe cosmote ... e clar ... spune`i pe cine suni pe cosmote :)))))

hahha Robynet nu-mi strica planurile! Bine Gogu ...Robynet mi-a stricat treaba ..pe Cosmote am doar fete :)))

bogdy.ghetto 30-09-09 17:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2681412)
incerci si tu matrimonialele in alta parte? chiar nu puteai sa-l suni sa-l intrebi nr de csmt?

Imi cer scuze in numele lu` Drk!
Am inteles nu vrei sa apar la voi pe forum...gata numai postez

RoByNeT 30-09-09 18:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
body te ai si pe tine pe cosmote de sari asa ? nu mai interpreta si tu ca fraieru :))

Lucian_GXZ 30-09-09 21:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Bogdy_44 (Post 2681533)
Imi cer scuze in numele lu` Drk!
Am inteles nu vrei sa apar la voi pe forum...gata numai postez

Nu am nimic cu tine, nu mai face pe victima... ma irita drk cand face posturi cretine ca sa para activ... :)

daffy duck™ 30-09-09 22:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ori postezi ironic , ori postezi cu cap....
toti cei care au parasit sau au fost dati afara, au gresit cu ceva anume.....fiecare avem greselile noastre , dar unii se considera superiori/inferiori membrilor inferno.....nu va suparati pe mine, nu bat vreun apropo dar asta e adevarul.....

bogdy.ghetto 30-09-09 22:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2682314)
ori postezi ironic , ori postezi cu cap....
toti cei care au parasit sau au fost dati afara, au gresit cu ceva anume.....fiecare avem greselile noastre , dar unii se considera superiori/inferiori membrilor inferno.....nu va suparati pe mine, nu bat vreun apropo dar asta e adevarul.....

foarte frumos! sau cum zice o pers f apropiata mie FREMOS :))) Daffy am rugamintea sa numai vb urat la adresa mea persoanelor care ma cunosc...acele persoane mi-au spus....vb urat adica pt tema ca am iesit din club ca era eu nus cum basinos sau numai tin minte cum exact dar maine il intreb cum te-ai exprimat ...si tu gigolo 800$ pe Ana te gasesti tu sa o inviti la un suc in oras :))) si alte invitatii care nu vreau sa le zic aici=)) esti nebun

87MTX 30-09-09 23:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2681266)
asta ce a vrut sa fie???
o refulare a invidiei???
poate doar asa-mi pare mie

a fost doar ce mi-a venit in minte in acel moment :)

GopPo 01-10-09 05:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Bogdy_44 (Post 2682436)
foarte frumos! sau cum zice o pers f apropiata mie FREMOS :))) Daffy am rugamintea sa numai vb urat la adresa mea persoanelor care ma cunosc...acele persoane mi-au spus....vb urat adica pt tema ca am iesit din club ca era eu nus cum basinos sau numai tin minte cum exact dar maine il intreb cum te-ai exprimat ...si tu gigolo 800$ pe Ana te gasesti tu sa o inviti la un suc in oras :))) si alte invitatii care nu vreau sa le zic aici=)) esti nebun

ba p0L@ ... potoleste'te cu refulari d'astea p'aici....ce ai uitat ca bataia doare??? :lol:
te iei de duffy ca-l vezi mai mic si mai prost...e mic nu contest :lol:
si faza cu gigolo...s'a gasit cine sa vorbeasca....ala care f|_|T3 toate mamiferele care au gaura intre picioare :lol::lol::lol:....
macar pt aia cu care pastrezi legatura din club...sa stai potolit

p.s: razvanel...posturile tale sunt sterse pt ca sunt pline de copilarisme si invidii nefondate
MATURIZEAZA'TE

ghiszmo 01-10-09 09:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Un ardelean intra intr-un bar la New York. Barmanul il ia tare, din prima si ii spune ca in acest bar se bea numai pe pariu.
- Domnule, pun pariu cu tine ca nu poti sa bei o sticla de Whisky in 30 de minute.
Ardeleanul isi cere scuze, iese din bar si apare peste 10 minute inapoi, pune banu pe tejghea si accepta provocarea. Barmanul ii da sticla, ardeleanul o termina in 10 minute. Barmanul, stupefiat.
- Domnule, dar n-am crezut ca asa ceva e posibil. N-am crezut ca sunteti in stare de asa ceva... Nimeni nu a mai reusit!
Ardeleanul:
- Nici io n-am crezut, da' m-am dus la baru de vis-a-vis sa verific!
AM GRESIT SECTIUNEA INTENTIONAT POATE VA MAI RELAXATI PUTIN! MAI LASATI SI VOI CERTURILE CA NU-S BUNE!:d:d:d

bogdy.ghetto 01-10-09 16:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@gop am cam uitat ca bataia doare :))

ghiszmo 01-10-09 22:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
10 Attachment(s)
un golf 5 gti din oltenita

Evo-Jr 01-10-09 22:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
frumos golfu asa pe burta.

Lucian_GXZ 02-10-09 10:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Parasolar / sigla poarta si el?

ghiszmo 02-10-09 11:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
o sa poarte pana acum masina a fost in service si este proaspat achizitionata!

Lucian_GXZ 02-10-09 14:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bun asa :D

87MTX 05-10-09 23:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu mai zice nimeni nimica ? liniste si pace

daffy duck™ 06-10-09 00:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu a apucat inca sa-ti manance cainele cablurile la calculator? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol:

87MTX 06-10-09 15:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ha ha ha :)) inca nu :D

kidu2006 08-10-09 11:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Nu va duceti ma la Tulcea pe aeroport?

Lucian_GXZ 08-10-09 15:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu mergem la tulcea, vom merge la pitesti...

Lucian_GXZ 04-12-09 16:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Buna seara si bine v-am regasit dragii mei, in sfarsit emitem din nou pe 4t! :)

RoByNeT 04-12-09 16:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mdea back on air fullimigi toti nebunii :)) stiu ca ar zice si lucian asta dar nu are timp si chestii dar o sa rog un moderator care mai arunca un ochii pe aici ... sa isi rezerve si el putin timp sa stergem cateva thread`uri de pe aici :) adica sa imi dea un pm. ms anticipat :)

87MTX 04-12-09 16:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
in sfarsit forumu iar merge

RoByNeT 04-12-09 16:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bai analfabetule schimbi topica limbii romane ? :)) "in sfarsit, forumu MERGE iar" si mai corect gramatical ar fi din nou :))

87MTX 04-12-09 16:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
merge in sfarsit iar forumu :)

Evo-Jr 05-12-09 10:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
fericire maxima :))

87MTX 09-12-09 23:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce mai zice lumea buna ?

Evo-Jr 09-12-09 23:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu stiu..cred ca au uitat de forumu asta :))
pana acum plangeau ca nu mai e si acum..liniste si pace.

87MTX 09-12-09 23:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ma mir ce e cu Daffy de nu e pe forum...ca el era non stop...stia orice se posteaza pe orice sectiune din forum in orice moment... traia in viata lui virtuala

Evo-Jr 10-12-09 00:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:)) probabil ca nu i merge netu si isi inneaca amaru cu o sticla de ceva :D

87MTX 10-12-09 00:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sau nu-l lasa ma-sa si isi face temele ca are bac-u :))

Lucian_GXZ 10-12-09 12:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sau v-ati gandit la faptul ca acum fiind om cu responsabilitati nu mai poate s-o zdrangane pe forumuri ca inainte.. sau.. poate ca nu il mai lasa ;)).

johnny325 10-12-09 15:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mai mult ca sigur are restrictie:D


All times are GMT +2. The time now is 23:24.

- Copyright 2026 4Tuning