![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
si te rog eu frumos roaga`l pe baiatul cu tigra sa dea jos alea de pe stergatoare ... ms anticipat
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
asa este, acum am observat si r32-ul, si stikerele de pe capacul de la rezervor
Last Edit... eleronul de pe cielo e cam expirat... sorry daca deranjeaza criticile.. dar sunt anumite standarde care trebuie respectate... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
plm....mai frumos e golfu lu tizu de 50 de ori si nu ati vrut sa-l bagam la salon care jantele din fabrica care sunt si alea mai frumoase....
in fine... diseara o intalnire pe kiselef la 10 ? mai stam la o samanta, un pahar de vorba? ce zice baietii ? :* |
Re: Diverse (topic de offtopic)
asta ce a vrut sa fie???
o refulare a invidiei??? poate doar asa-mi pare mie |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Eu ziceam de ce ar trebuii facut la masina in general, nu ca sa intre la acest salon, pentru ca e cam clar ca nu il va putea prezenta. Dar baietilor de la styling (oltenita) le voi da eu cate o invitatie intr-o zi la alegere pentru a intra si vedea cam ce se prezinta la un tuning show. bafta
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bogdy da-mi un sms cu nr tau de cosmote
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
incerci si tu matrimonialele in alta parte? chiar nu puteai sa-l suni sa-l intrebi nr de csmt?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Am inteles nu vrei sa apar la voi pe forum...gata numai postez |
Re: Diverse (topic de offtopic)
body te ai si pe tine pe cosmote de sari asa ? nu mai interpreta si tu ca fraieru :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ori postezi ironic , ori postezi cu cap....
toti cei care au parasit sau au fost dati afara, au gresit cu ceva anume.....fiecare avem greselile noastre , dar unii se considera superiori/inferiori membrilor inferno.....nu va suparati pe mine, nu bat vreun apropo dar asta e adevarul..... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
te iei de duffy ca-l vezi mai mic si mai prost...e mic nu contest :lol: si faza cu gigolo...s'a gasit cine sa vorbeasca....ala care f|_|T3 toate mamiferele care au gaura intre picioare :lol::lol::lol:.... macar pt aia cu care pastrezi legatura din club...sa stai potolit p.s: razvanel...posturile tale sunt sterse pt ca sunt pline de copilarisme si invidii nefondate MATURIZEAZA'TE |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Un ardelean intra intr-un bar la New York. Barmanul il ia tare, din prima si ii spune ca in acest bar se bea numai pe pariu.
- Domnule, pun pariu cu tine ca nu poti sa bei o sticla de Whisky in 30 de minute. Ardeleanul isi cere scuze, iese din bar si apare peste 10 minute inapoi, pune banu pe tejghea si accepta provocarea. Barmanul ii da sticla, ardeleanul o termina in 10 minute. Barmanul, stupefiat. - Domnule, dar n-am crezut ca asa ceva e posibil. N-am crezut ca sunteti in stare de asa ceva... Nimeni nu a mai reusit! Ardeleanul: - Nici io n-am crezut, da' m-am dus la baru de vis-a-vis sa verific! AM GRESIT SECTIUNEA INTENTIONAT POATE VA MAI RELAXATI PUTIN! MAI LASATI SI VOI CERTURILE CA NU-S BUNE!:d:d:d |
Re: Diverse (topic de offtopic)
@gop am cam uitat ca bataia doare :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
10 Attachment(s)
un golf 5 gti din oltenita
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
frumos golfu asa pe burta.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Parasolar / sigla poarta si el?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
o sa poarte pana acum masina a fost in service si este proaspat achizitionata!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bun asa :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu mai zice nimeni nimica ? liniste si pace
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu a apucat inca sa-ti manance cainele cablurile la calculator? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ha ha ha :)) inca nu :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Nu va duceti ma la Tulcea pe aeroport?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu mergem la tulcea, vom merge la pitesti...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Buna seara si bine v-am regasit dragii mei, in sfarsit emitem din nou pe 4t! :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mdea back on air fullimigi toti nebunii :)) stiu ca ar zice si lucian asta dar nu are timp si chestii dar o sa rog un moderator care mai arunca un ochii pe aici ... sa isi rezerve si el putin timp sa stergem cateva thread`uri de pe aici :) adica sa imi dea un pm. ms anticipat :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
in sfarsit forumu iar merge
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bai analfabetule schimbi topica limbii romane ? :)) "in sfarsit, forumu MERGE iar" si mai corect gramatical ar fi din nou :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
merge in sfarsit iar forumu :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
fericire maxima :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce mai zice lumea buna ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu stiu..cred ca au uitat de forumu asta :))
pana acum plangeau ca nu mai e si acum..liniste si pace. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ma mir ce e cu Daffy de nu e pe forum...ca el era non stop...stia orice se posteaza pe orice sectiune din forum in orice moment... traia in viata lui virtuala
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:)) probabil ca nu i merge netu si isi inneaca amaru cu o sticla de ceva :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sau nu-l lasa ma-sa si isi face temele ca are bac-u :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sau v-ati gandit la faptul ca acum fiind om cu responsabilitati nu mai poate s-o zdrangane pe forumuri ca inainte.. sau.. poate ca nu il mai lasa ;)).
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mai mult ca sigur are restrictie:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:24. |
- Copyright 2026 4Tuning