Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 17-03-09 16:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@ RoByNeT : a meritat asteptatul si mica lovitura de la iesire nu? :D
@ Bogdy : e clar...borbet A pe fabioasa....

Discutie intre 2 pasionati de tuning:
X: a facut ala un urs turbo de e crima crima...
Y: dar vezi k e un del sol smecher in bucuresti...

:D :D :D :D :D :D

Evo-Jr 17-03-09 18:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
robynet:a iesit misto bemevuu bravo :D

BGY_Bogdy 17-03-09 18:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@Robynet fratimiu scuza-ma atunci numai aveam baterie la tel am inchis cu tn si am dat sa-l sun pe batran si numai aveam baterie si nu am apucat sa vb daca mai ai nevoie spune :|

RoByNeT 17-03-09 18:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stai linistit tati nu`i problema :) mi`am dat seama ... sa vad ce iese ca am vb cu cineva daca nu e bine te anunt :) ms mult oricum

ms mihaitza :D

johnny325 17-03-09 18:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
incepe sa capete si el forma mai agresiva:D

johnny325 17-03-09 19:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2155203)
traiasca tataica ca a stat 2 ore nemiscat de langa gratarele de la 3 dimineata si a facut carnatu` ala =)))))))) cu mirodenii de craiova =)))) cine stie cunoaste :))


si un mic off`topic :) https://forum.4tuning.ro/showpost.php...&postcount=471





PS: deci .... UN DEL SOL =)))))))))))

a fost tare rau faza cu carnatu ata ete,JAC-ule iti multumin pentru cina gustoasa si pentru bautura carbogazoasa
ps in concluzie nu uitati SI AVEAM UN DEL SOL sau Frate am vazut pe net o pisik misto rau cu aproape 450cp/Da frate stiu,am vazut un DEL SOL TURBO RUPEA TOT:shock::-P:-P:-P:-P:lol:

RoByNeT 17-03-09 19:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci stii cum il aduci de la 125 cp la 150 cp ? foarte simplu ii schimbi ambreiaj sport si injectoare ... =))))) cred ca am auzit astea de 100000 de ori in seara aia ... vezi ce face tequila din om ? =)))) doamne dunga de ai vedea ce deliram aici de tine =)))) deci un del sol ....

johnny325 17-03-09 19:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci o sticla de tequila + dunga aflati tot ce se poate modifica si ce nu la un DEL SOL,bn asta da aveti rabdarE
DORESC MULTA BAFTA AMATORILOR(credeti-ma nu este usor) SI NU UITATI DECI UN DEL SOL SAU MAI BN Aveam un Del Sol(asculta la mine da!!!!!)
)))))))))))))))))))))))))=)))))))))))))))))))))))) )=)))))))))))))))))000

RoByNeT 17-03-09 19:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
gata ma ca aberam prea mult si se supara lucian :)

johnny325 17-03-09 19:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
au ma aici nu cumva este de offf topic (adica sa aberam)pac pac
deci aveam un del sol

RoByNeT 17-03-09 19:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da ma dar nu 1000 de posturi numai cu : "am avut un del sol" :)) pana mea

johnny325 17-03-09 19:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci aveam un del sol

RoByNeT 17-03-09 19:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
hai ca sa nu mai fiu off topic eu ... uitati aici cea mai buna pizza din bucale =))




si ... ce am gasit noi pe strada ....

daffy duck™ 17-03-09 21:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Welcome to Johnny's Pizza, the best pizza at only 13,5 Lei :)) :)) :)) :))

cozo 18-03-09 10:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2155203)
traiasca tataica ca a stat 2 ore nemiscat de langa gratarele de la 3 dimineata si a facut carnatu` ala =)))))))) cu mirodenii de craiova =)))) cine stie cunoaste :))


si un mic off`topic :) https://forum.4tuning.ro/showpost.php...&postcount=471





PS: deci .... UN DEL SOL =)))))))))))

i-o fi placut lu grasu? cred k da, k prea i-a dat cu mult mustar..... iar ala cu cel solu lui....m-a disperat.
ar fi bn daca am face o treaba de asta dar sa fim toti.......stii la ce ma refer....=))


All times are GMT +2. The time now is 02:39.

- Copyright 2026 4Tuning