Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

fitanu-vasi 17-08-10 17:35

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Cadillac escalade, model dupa 2007vazut astazi; foarte misto masina, il conducea o tipa.

Sah@Mat 04-09-10 23:41

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
8 Attachment(s)
:dribble:Sa las pozele sa vb de la sine:joy:
Attachment 1640876 Attachment 1640877 Attachment 1640882 Attachment 1640883
Attachment 1640879 Attachment 1640880
Attachment 1640878 Attachment 1640881

Shortround 05-09-10 03:34

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by MarioCrT (Post 3580843)
Cine are M3`ul alb din oras , cunoaste cineva :) ?

Nu stiu al cui e.. dar nu pot spune ca e prea istet proprietarul =))

sau alta scuza nu gasesc pentru faza de acum 2-3 saptamni de la Caractere, cand a facut o parcare de toata frumusetea :) nu stiu ce-a avut cu saracul spoiler de pe fata.. sau cu bordura :)

oricum a fost haios, s-a dat jos: "hahaha!" uite ce facui =)

Nici prea intreg la minte nu cred ca e.. i-o fi placut culoarea mea de pe C, sau fetele din masina mea sau pana mea.. sau poate o fi pe invers de ii place sa ma urmareasca in jurul clubului :|

Shortround 05-09-10 03:39

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Sah@Mat (Post 3634927)



Scuze de double post, dar masinuta asta nu a fost facuta pachet sub un TIR mai demult? Este un 3.0TDI quattro daca nu ma insel :) si KIT-ul (ABT daca nu ma insel) a fost pus dupa paguba :D oricum frumoasa.. cam strica 4 finale pentru un diesel.. dar gusturile nu se discuta.

MarioCrT 05-09-10 11:48

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Shortround (Post 3635104)
Scuze de double post, dar masinuta asta nu a fost facuta pachet sub un TIR mai demult? Este un 3.0TDI quattro daca nu ma insel :) si KIT-ul (ABT daca nu ma insel) a fost pus dupa paguba :D oricum frumoasa.. cam strica 4 finale pentru un diesel.. dar gusturile nu se discuta.

O are facuta la SKN . Si l`a pus dupa ce s`a intamplat la Amanda , Campu Mare .

costzik 25-01-11 13:20

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
care stie ceva de un AUDI cu numere Hunedoara. Hd xx LUS :shock:

Ruff_Ryders 02-02-11 20:06

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
stie cineva al cui e camaro ala galben de america pe la noi?

fitanu-vasi 03-02-11 11:32

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Si ar mai fii BMW-u ala seria 6 AC-SCHNITZER. nu stiti nimic?

costzik 03-02-11 11:43

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Camaro este al unor tigani .

Ruff_Ryders 03-02-11 11:58

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
seria 6 e a lu unu din 9 mai mai kel el asa:))...tiganii...iar au furat astia prin america:))

GJ 64 GAB 03-02-11 12:02

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Ruff_Ryders (Post 4048447)
tiganii...iar au furat astia prin america:))

Ruff, nu fi rău ... Nu l-au furat, l-au găsit :lol:

Ruff_Ryders 03-02-11 12:04

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
da scuze gab..." l-au gasit" :))

GJ 64 GAB 03-02-11 12:11

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Ruff_Ryders (Post 4048459)
da scuze gab..." l-au gasit" :))

Aşa da :lol::lol:

costzik 18-02-11 16:39

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
In trecere.. :-)

Shortround 19-02-11 18:31

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
A8 de HD cu "LUS" la numar, mai nou inmatriculata RMT este un 4,2 turbo diesel din cate am inteles si este al unui tip de pe meteor. Ii place respectivului s-o huruie zi de zi. Are evacuarile de W12.


All times are GMT +2. The time now is 08:13.

- Copyright 2026 4Tuning