![]() |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Cadillac escalade, model dupa 2007vazut astazi; foarte misto masina, il conducea o tipa.
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
8 Attachment(s)
:dribble:Sa las pozele sa vb de la sine:joy:
Attachment 1640876 Attachment 1640877 Attachment 1640882 Attachment 1640883 Attachment 1640879 Attachment 1640880 Attachment 1640878 Attachment 1640881 |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
sau alta scuza nu gasesc pentru faza de acum 2-3 saptamni de la Caractere, cand a facut o parcare de toata frumusetea :) nu stiu ce-a avut cu saracul spoiler de pe fata.. sau cu bordura :) oricum a fost haios, s-a dat jos: "hahaha!" uite ce facui =) Nici prea intreg la minte nu cred ca e.. i-o fi placut culoarea mea de pe C, sau fetele din masina mea sau pana mea.. sau poate o fi pe invers de ii place sa ma urmareasca in jurul clubului :| |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
Scuze de double post, dar masinuta asta nu a fost facuta pachet sub un TIR mai demult? Este un 3.0TDI quattro daca nu ma insel :) si KIT-ul (ABT daca nu ma insel) a fost pus dupa paguba :D oricum frumoasa.. cam strica 4 finale pentru un diesel.. dar gusturile nu se discuta. |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
care stie ceva de un AUDI cu numere Hunedoara. Hd xx LUS :shock:
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
stie cineva al cui e camaro ala galben de america pe la noi?
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Si ar mai fii BMW-u ala seria 6 AC-SCHNITZER. nu stiti nimic?
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Camaro este al unor tigani .
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
seria 6 e a lu unu din 9 mai mai kel el asa:))...tiganii...iar au furat astia prin america:))
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
da scuze gab..." l-au gasit" :))
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
2 Attachment(s)
In trecere.. :-)
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
A8 de HD cu "LUS" la numar, mai nou inmatriculata RMT este un 4,2 turbo diesel din cate am inteles si este al unui tip de pe meteor. Ii place respectivului s-o huruie zi de zi. Are evacuarile de W12.
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:13. |
- Copyright 2026 4Tuning