Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

morpheusmaster 07-05-09 13:47

Re: Roman
 
Eu stiu bine cum se aude :) Si cum merge si tot ce e de stiut...

nck_xx 07-05-09 15:01

Re: Roman
 
Opreste la stopuri....da pana sa scoti aparatu de bucuros ce esti ca e oprit se face verde si a plecat foarte repede:))....se vede ca a facut scoala de pilotaj al lui Titi Aur....a luat si locul 2 la un eveniment numit Elevul de Aur parca organizat de Titi Aur

VladM 07-05-09 17:34

Re: Roman
 
Mi-a promis odata ca ma plimba si pe mine...da vad ca a uitat :))

nck_xx 07-05-09 18:18

Re: Roman
 
Nu cred ca esti sau vei fi primul la care ii promite:))

scturoag 08-05-09 02:38

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by nck_xx (Post 2297043)
Opre
ste la stopuri....da pana sa scoti aparatu de bucuros ce esti ca e oprit se face verde si a plecat foarte repede:))....se vede ca a facut scoala de pilotaj al lui Titi Aur....a luat si locul 2 la un eveniment numit Elevul de Aur parca organizat de Titi Aur

Nu vorbi la trecut ... inca e la scoala lu' Titi Aur ... de fapt ... ii unul dintre pilotii lui Titi Aur ... in vara asta va incepe raliurile ...

Cat despre poze ?!? neah ... greu de prins ... nu e genu' care se lasa pozat ... ii mai retras omu' ... nu deschide geamu' la masina(toate masinile lui sunt foliate) sa nu il vada lumea ... nu prea sta prin oras .. mai mult in afara orasului.
Mai face un show cateodata ... dar cand nu ii multa lume prin preajma.. nu prea ii place sa fie in centrul atentiei ...
@Alin : jantele is rosii ...

...despre stilu' de mers ... ce sa zic ... n-am cuvinte .. am mers de 2 ori cu el .. 1 data a mers inces din cauza traficului si odata m-am dat jos din masina verde la fata si agitat mai rau ca un pepsi ... 0-180km/h in cca. 150 metri ... slalom la 100-120 printre masini(IN ORAS, pe la OMV) ...
Omu' e meserias ... la superlativ ...

VladM 08-05-09 15:38

Re: Roman
 
Da ia spune tu Dragos(turoag) cu M3`u condus de o fata cum e ?:))

scturoag 08-05-09 21:17

Re: Roman
 
:lol: La fel ... tot asa .. m-am dat jos verde la fata ... spre ghinionul meu am mers de mai multe ori cu ea ... foarte multe ori ... si mi-a intors stomacu' pe dos de fiecare data... e nebuna rau de tot ... cine o cunoaste ... stie despre ce vorbesc ...
BTW pentru cei care nu stiu despre ce m3 ..... e un M3 din 2008 ... de 420bhp ... imaginati-va la volanul acestui "avion" o fata ... una nebuna...

AlinutzuTNS 09-05-09 07:25

Re: Roman
 
si eu am mers cu un M5 si exact cum a sp chiriac te inverzesti la fatza:)))....si as vrea sa stiu cine stie de cat este motorul la tanculetzul ala gri a lu anania

Dragosh_Asb 09-05-09 12:00

Re: Roman
 
din cate stiu are 6000 cmc Dodge Ram,nu stiu daca sunt si alte motoare sau care il are el ,dar oricum e masina americana deci are potential :D uite un link informativ http://en.wikipedia.org/wiki/Dodge_Ram

AlinutzuTNS 09-05-09 12:04

Re: Roman
 
aha ... unu zicea ca are motor de 2000 cm3 cand l am auzit am ras la cat te prost poate fi

scturoag 09-05-09 13:25

Re: Roman
 
:lol::lol: poate omu' a vazut ca scrie pe spate Dodge Ram 2500 .... 2500 ala vine de la model ... are motor de 6.0 ... nu ai cum sa ii pui motor de 2.0 pe masina aia ... ar prinde 100 in 5 minute daca ar avea motor de 2.0 :lol:

AlinutzuTNS 09-05-09 13:29

Re: Roman
 
probabil:)

VladM 09-05-09 14:35

Re: Roman
 
Are motor de 6700 si se conduce cu C`ul :))

AlinutzuTNS 09-05-09 14:38

Re: Roman
 
era de asteptat la cat e d mic: ))))))

scturoag 09-05-09 17:45

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by VladM (Post 2302403)
Are motor de 6700 si se conduce cu C`ul :))

Sau 6.7 .. nu stiu exact .. oricum .. stiu ca e peste 6.0 ... si nu stiu cu ce categorie se conduce ... desi nu cred ca se conduce cu C'ul


All times are GMT +2. The time now is 10:54.

- Copyright 2026 4Tuning