Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

limuzina 25-06-09 14:37

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 2436494)
Doar 3 poze??

Iar :))))))?Tot timpul cand gasesc o masina,fac multe poze..dar nu are rost sa le postez pe toate...

TuningBoy 25-06-09 16:33

Re: Masini tari din Iasi
 
De ce nu are rost? Nu-mi zi ca si tu faci poze pentru tine, macar arata-le sa le vedem si noi....(macar pe mess :lol:)

limuzina 16-07-09 12:47

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
S-au imbogatit vecinii :twisted:.
O bruta mica :lol:.

MnezO 16-07-09 12:48

Re: Masini tari din Iasi
 
S-au imbogatit tare nu gluma !

bmwh548 17-07-09 13:26

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
A avut nunta...a mai participat la coloana respectiva si un Grand Cherokee...probabil sunt pasionati de masini americane inutile. Uite si o poza de la mine.

limuzina 17-07-09 15:12

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by bmwh548 (Post 2493103)
A avut nunta...a mai participat la coloana respectiva si un Grand Cherokee...probabil sunt pasionati de masini americane inutile. Uite si o poza de la mine.

Parca-i poza mea...treci prin fata blocului si nu dai nici un semn.. :cry:

bmwh548 19-07-09 16:42

Re: Masini tari din Iasi
 
Ma grabeam... daca tot stai acolo nu vorbesti tu cu Ciprian (BMW-ul de BC) in locul meu? Ca de vreo doua saptamani incerc sa il prind pe langa masini sa il rog sa fac niste poze cu interiorul BMW-ului si nu reusesc.

limuzina 19-07-09 17:34

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by bmwh548 (Post 2497066)
Ma grabeam... daca tot stai acolo nu vorbesti tu cu Ciprian (BMW-ul de BC) in locul meu? Ca de vreo doua saptamani incerc sa il prind pe langa masini sa il rog sa fac niste poze cu interiorul BMW-ului si nu reusesc.

Ba da,dar nu circula des cu el...o sa vad,dar nu promit:D.
Daca esti disperat si vrei poze cu orice pret,urci 2-3 scari,bati la usa,il rogi si gata.(sigur nu iti da in cap ;) )
Si eu stau dupa DBS de 4 saptamani..nu esti singurul :lol:.

bmwh548 19-07-09 17:36

Re: Masini tari din Iasi
 
Ideea e ca nu vreau sa il deranjez pe om pentru poze, ma gandeam ca poate il prind pe la masina. Am nevoie de ele pentru un proiect, vreau sa reproduc masina la scara 1:24, macheta o am, cu exteriorul am facut poze, dar vreau si poze cu interiorul...

Gincsi 28-07-09 15:43

Re: Masini tari din Iasi
 
6 Attachment(s)
Daihatsu Materia - primul in Iasi :-)

andreyutzu 28-07-09 17:27

Re: Masini tari din Iasi
 
da da dupa cum vad eu cred ca asta a venit doar in vacanta si peste o luna nu mai este in iasi :D

vlad87 29-07-09 11:30

Re: Masini tari din Iasi
 
E tare ca e nou :-P

Vialy 29-07-09 20:19

Re: Masini tari din Iasi
 
E nou si stoc ! :)

Gincsi 30-07-09 14:22

Re: Masini tari din Iasi
 
intradevar nu sta prea mult in iasi, la sfarsitul saptamanii pleaca inapoi in italia, dar oricum cate daihatsu materia a-ti mai vazut in iasi? :lol: stock cum e e destul de simpatica :-)

StGermain 11-08-09 22:16

Re: Masini tari din Iasi
 
Foarte inedit designul..... seamana cu o masina de transport valori, doar ca e la alta scara.


All times are GMT +2. The time now is 17:17.

- Copyright 2026 4Tuning