Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

quze 24-07-11 10:14

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Sterge chenarul cu negru de la numarul fata/spate cu acetona.

da_joint 25-07-11 10:08

Re: E46 - TM 77 EEE
 
hai ca ai asteptat dupa oglinzile astea mai ceva decat pe mos gerila :))

Caius TM 25-07-11 10:55

Re: E46 - TM 77 EEE
 
quze .. m-am gandit si eu la varianta asta .... o sa incerc la unu sa vad cum arata...

da_joint .. chiar ca :D mai rau ca-n filme...

am si eu o intrebare / nelamurire...
de ce tot dispar posturi de aici ? adica nu mi se pare nimic iesit din comun incat sa fie sterse...
sufera careva de sindromu "moderator"? :rolleyes2

quze 25-07-11 11:31

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Iti pun niste poze cu un e90 negru sa vezi later, efectu e garantat

vam_19 26-07-11 08:59

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Caius ... Ai o persoana caruia nu-i place topicul tai. Tot sterge si sterge si sterge. Macar sa-si spuna ofurile aici. In rest ce sa zic. Masina e crima hai cu oglinzile, chair e cel Mai Tare cabrio, wow wow wow......

crysty.bobok 26-07-11 21:29

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Am văzut că la inceputul topicului zici că vrei să o ții ... vorbeai serios ? :)

Nu te-ar cooafa un e39 ? Nu ai făcut nici unul pānă acum :)

Caius TM 27-07-11 06:35

Re: E46 - TM 77 EEE
 
vam_19 .. ce sa zic frate, "haters" :lol:

crysty.bobok .. ba da , next project ii e39.. sa vad si eu cum "tancu se transforma'n avion..." :lol:

Provenzano 27-07-11 09:46

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4490000)
vam_19 .. ce sa zic frate, "haters" :lol:

crysty.bobok .. ba da , next project ii e39.. sa vad si eu cum "tancu se transforma'n avion..." :lol:

tancu se transforma'n avion... Frumos da...si suna chiar bine

quze 27-07-11 09:53

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
Dai cu acetona :)

Provenzano 27-07-11 10:45

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by quze (Post 4490368)
Dai cu acetona :)

banda dubla?

quze 27-07-11 10:49

Re: E46 - TM 77 EEE
 
dap... byson

florinfty 27-07-11 14:28

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Bison dublu adeziv, cel negru, nu alb. :)

crysty.bobok 27-07-11 21:33

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4490000)
vam_19 .. ce sa zic frate, "haters" :lol:

crysty.bobok .. ba da , next project ii e39.. sa vad si eu cum "tancu se transforma'n avion..." :lol:

Nu vrei tancu meu ?!, mă gāndesc că și mie mi-ar sta īn cabrio :))

Caius TM 28-07-11 11:43

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Provenzano ... ce trebuie un e39 .. dar neaparat benzinar, ("veu" ma refer)


quze .. nu vreau sa dezamagesc .. dar nu-mi place :D
numerele le am cu dubluadeziv .. dar asa sters nu-mi place.


crysty.bobok ... daca aveai alt motor .. discutam
nu vreau diesel.. cel putin nu 2.0 :lol:
fara suparare

2styled 28-07-11 11:50

Re: E46 - TM 77 EEE
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4492845)
Provenzano ... ce trebuie un e39 .. dar neaparat benzinar, ("veu" ma refer)


quze .. nu vreau sa dezamagesc .. dar nu-mi place :D
numerele le am cu dubluadeziv .. dar asa sters nu-mi place.


crysty.bobok ... daca aveai alt motor .. discutam
nu vreau diesel.. cel putin nu 2.0 :lol:
fara suparare

530d , 2001, 193cp

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1311846404
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1311846404
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1311846404

In mod normal urmeaza o suspensie "a la Pake" ca sa o culc si un kit M dar astea la anu`,arunca un ochi de profesor si zi-mi ce sa-i mai fac sa fie si ea sexy :))


All times are GMT +2. The time now is 11:00.

- Copyright 2026 4Tuning