Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

xxdadixx 03-01-05 13:16

Volga? :lol:

Hondarul 03-01-05 13:18

Cam pe acolo, dar nu e Volga... :wink:

xxdadixx 03-01-05 13:33

Moskvich/Aleko, GAZ, IZH, Uaz, VAZ, ZIL

Hondarul 03-01-05 13:41

Hai ca pe bune ca numai pe aia care trebuie n-ai zis-o... Ce naiba mah... :wink: Schimba o litera la o marca pe care ai zis-o si gata !!! Dar sa bagi si modelul, ca mi-e lene sa-l caut acuma... :wink:

Bogdan_16v 03-01-05 15:47

Ar mai fi LIAZ, dar stiu ca aia fabrica doar camioane si autobuze... :?

Hondarul 03-01-05 16:19

Mai este ceva ce incepe cu Z si se termina cu AZ, ce naiba... :wink:

xxdadixx 03-01-05 16:21

Prin logica LAZ??

Hondarul 03-01-05 16:25

Bagati search la google cuvantul ZAZ...

Mai precis ZAZ 965A... Un fel de trabant al rusilor, ce naiba... :oops:

xxdadixx 03-01-05 16:30

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"xxdadixx\"
Prin logica LAZ??

Bagamias picioarele am vazut \"L\" acolo! Pune alta poza!

Hondarul 03-01-05 16:35

1 Attachment(s)
Asta e chiar usoara frate... :wink:

shadow 03-01-05 17:48

Banuiesc ca rolls royce nu e???

alexutzu 03-01-05 17:56

FIAT / PEUGEOT / SKODA

driver 03-01-05 18:29

da nu va suparati masinile astea le vedeti voi pe toate drumurile????????????parca era vorba de masini care le vezi de zi cu zi nu masini din anii 60 c p#%$ mea s-o dus dreaq jocu asta bagatzi masini care le vezi de zi cu zi!!! :evil: :twisted: :twisted: :evil: :evil:

xxdadixx 03-01-05 18:32

Hai mai ca asta e simpla.( cred) Dupa numar zic ca e Audi! :idea: :dance:

xxdadixx 03-01-05 18:39

Si dupa cercetari este un audi 60!


All times are GMT +2. The time now is 15:07.

- Copyright 2026 4Tuning