![]() |
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
2 Attachment(s)
Quote:
ivite , uite ceva finuţ şi plăcut! |
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
E pur si simplu odios ce au facut aia din masini :-| Nu cred ca o sa vad asa ceva la iviTe. Hai man, fa o vraja sa vina primavara :lol:
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Gab +1 asa o sa fie :D sti tu ce sti :twisted:
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
3 Attachment(s)
Schimbare de planuri ... Deci astazi a fost ziua mea norcoasa pot spune ptr ca am dat de BBS RM 012 6.5J stock 4x100 sunt super fericiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitttttt nu mai pun flanse de trecereeee si astea vor fi 7J fata si 9J spatele arata IMPECABIL rotile si ca drept urmare celalante BBS RM 005 4x108 intra la vanzare
p.s. pozele sunt facute in graba... |
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Norocosule ... :D. Sunt cele de la Valex ( parca avea 1 set la vanzare )?
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Nu, nu sunt de la valex astea le`am gasit la mine in oras :))
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Ma ce e acolo la tine in oras ? :lol: Gasesti BBS-uri la orice colt de strada ? :lol:
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Peste astea am dat fara sa vreau :)) si cum le`am vz le`am si luat nu am mai stat pe ganduri :lol:
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Deci iti trebuie 165.50.15 pentru 7J :lol:
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
nustiu inca nimic ce va fi pe fata .. dar pe viitor adica pana la sf anului vreau buze de 2J pe fata ..
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Ivite tata,fara suparare, imi placeau mai mult celelalte......
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Pai sunt identice costi .. :)) doar ca nu au buzele alea late puse pe ele dar aceleasi buze vin puse pe astea :)) ca nu se vand alea cu buzele alea de 1j si 3j ... buzele vin puse pe astea .. sunt IDENTICE doar difera prinderea lor si latimea cu 0.5" :P
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Daca as avea bani...ale mele ar fi :rolleyes2
Spor la vanzare pretenas |
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
hai sari cu banu ca nu se vand scump :| daca si astea este mult :) ce sa zic atunci ... totusi sunt RM :rolleyes2
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Nu sunt .Tocmai de aia si zic. DACA ! daca si cu parca se plimbau in barca.
Lasa ca nu duci lipsa de clienti.Nu stai o luna cu ele in casa.Sunt sigur. |
| All times are GMT +2. The time now is 18:59. |
- Copyright 2026 4Tuning