![]() |
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
muhahaha ! de cine ne mai luam?!:lol:
II mah s-a umflat tarata in voi ! Propun asa pe fiecare seara meciuri de box in ciocolata: Maine seara: Griffo+The maxx! Biletele se gasesc la skma pretul unui bilet : MOCA!:lol: |
Re: Diverse discutii
Daca la Skama bilete sunt MOCA atunci la mine sunt si mai ieftine!
Gata! Sa incercam sa ne vedem de treburile noastre si sa nu mai facem gresheli aiurea. Intr-un fel trebuie intzeleasa toata lumea. Sunt oameni care ar vrea sa se integreze in randurile noastre dar nu stiu cum. Asta e problema. Nu ii iau apararea lui Griffo, dar omul chiar vroia sa fie printre noi. I-am explicat ca e foarte greau atata timp cat nu ai mashina ta cu care sa vii la intalniri. Nimanui nu-i convine sa ia pe cineva necunoscut in masina. Cel mai bine e sa vii mereu cu cela care te-a adus si usurel sa incepi sa-ti faci prieteni. Nu poti devenii prieten repede cu oricine dintre noi. Nu e bine sa fii nici prea vorbaretz, nici prea amuzant, nici prea serios, nici prea copilaros, nici prea tupeist. Nu e bine sa te certzi si sa te contrazici cu lumea fiindca iti sar mult mai multzi in cap mai ales daca esti nou si nu e bine sa vorbesti in afara grupului despre tot ce se intampla in mijlocul nostru. Nu poti face parte dintr-un club atata timp cat nu ai un an cel putzin de experientza la volan, pana nu vede lumea cum te descurci in trafic si bineinteles pana nu ai o mashina care sa fie pregatita de show sau curse. Cam astea ar fi in mare regulile. Bafta la toata lumea! |
Re: Diverse discutii
Trebuie sa fii alcoolic ca sa te integrezi ushor :lol:
|
Re: Diverse discutii
ma primiti si pe mine in grupul vostru..? plm imi doresc de mic sa fiu raicer si sa am masina cu tuining...in trafic sunt misto paru pe spate..si pozitie de raicer..mai imi trebuie ceva?
|
Re: Diverse discutii
Salutare la toata lumea se anunta doua liniute in luna septembrie una la covasna si una la targu secuiesc la targu va fi pe 402m ceva de minune va asteptam cu drag pe toti sa ne vedem cu bine si cati mai multi salutare la toata lume mai multe detali pe www.autocrono.ro
|
Re: Diverse discutii
http://economie.hotnews.ro/stiri-fin...ei-poluare.htm
Comisiile reunite de buget si de administratie ale Senatului au modificat, miercuri, OUG 50/2008, astfel incat se mentine eliminarea din Codul Fiscal a vechii taxe auto, se elimina noua taxa de poluare, iar banii incasati de catre stat pana acum se restituie integral, indexati in functie de inflatie, anunta Mediafax. Senatorii au adoptat 15 amendamente, care elimina complet taxa de poluare introdusa incepand cu 1 iulie 2008 si vechea taxa de prima inmatriculare, introdusa pe baza Codului Fiscal, care a functionat pana in primul semestru al anului 2008. De asemenea, senatorii celor doua comisii au decis sa restituie integral sumele incasate de stat pentru cele doua taxe. Restituirea sumelor se va face de la bugetul de stat, nu de la Fondul de Mediu, iar sumele vor fi indexate potrivit ratei inflatiei. Potrivit unui alt amendament, sumele incasate de stat se restituie in termen de trei luni de la data intrarii in vigoare a legii de modificare a Ordonantei 50/2008. Presedintele Comisiei de buget, liberalul Aron Popa, s-a declarat nemultumit ca Ordonanta 50/2008 a fost "spulberata", pentru ca era un act normativ conform cu solicitarile UE privind instituirea unei taxe de poluare. Daca legea va fi adoptata in formula propusa de comisii, Guvernul va trebui sa restituie 1.300 de miliarde de lei. Aron Popa si-a exprimat speranta ca propunerea va fi analizata "cu mai multa atentie" la Camera Deputatilor. Senatul este prima Camera sesizata, votul final apartinand deputatilor. Inainte de vacanta parlamentara, aceleasi comisii au votat pentru respingerea taxei de mediu, dar votul a fost invalidat de Biroul permanent al Senatului, invocand lipsa cvorumului. |
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
Quote:
Care par mha chelule??? :lol: |
Re: Diverse discutii
Quote:
Sa fii mare bautor de alcool si sa mananci la ore tarzii shaorme, grujoane de pui cu sos de maioneza cu usturoi, bulz ciobanesc sau ciorba de burta. Tuning-ul corporal sa insemne ciarcane si burta!!! :peace: :peace: :peace: |
Re: Diverse discutii
pleoapa...pleoapa nu uita de ea Boby..e cea mai importanta!!! :)))) =))
|
Re: Diverse discutii
:lol::lol::lol::lol:
Streasina! |
Re: Diverse discutii
|
Re: Diverse discutii
eu nu as cumpara ceva care sa nu aibe macar o poza reala :)
|
Re: Diverse discutii
pai oricum ma duc personal sa-l ridic , daca nu`mi place sa il vanda cui o vrea. sa raspunda intai cineva la telefonu ala :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:24. |
- Copyright 2026 4Tuning