![]() |
Re: Diverse discutii
Griffo fara suparare .................. nu mai incerca sa dregi ciorba frate ca nu merge ...................... You'r out ............... cunostinte auto pauza, masina pauza, "baietzash" pauza si astea sunt doar cateva din motive asa ca fi baiat finutz si retragete acum pana nu iesi in batjocora!!! O zi buna!
|
Re: Diverse discutii
Quote:
De cate ori ai venit ai vazut ca toata lumea de ia la misto, rade pe seama ta .. etc Puteai sa iti dai seama ca nu prea te inghite nimeni |
Re: Diverse discutii
Haideti ca am reusit si eu sa citesc cateva chestii...mai putin tot ce a scris BLS...:)) asta scrie mult si degeaba!Sincer nu am nimic cu el..e inca mic..inca copil..(Fara suparare) Poate nu are frate masina...dar in comunitate sunt si alti apreciatii fara masina...astha e stilul lui de a fii si nu trebuie neeaparat "pedepsit"
Legat de Inferno..ca Fondator si Lider Inferno Motor Sport PLOIESTI si Lider Inferno ROMANIA....va pot spune ca inferno VA RAMANE LA FEL IN PLOIESTI!!! cu sau Fara ajutorul nimanui...Asa cum Vati Obisnuit..O sa ne Doare pe Toti La P*&a de restul!!! Legat de Griffo asta...Prietene..eu nu stiu cine P#$! mea esti si nu ma intereseaza..nu stiu unde ai facut tu posturile si ce e de capu tau,atat timp cat nu ai Treaba cu Mine sau cu membri Inferno esti ok..la gandire..!In rest ma doare in *&$ sincer de tine!!! Legat de comunitate....Frate nu sunt de vina "cei noi veniti" suntem de vina noi...ca nu am reusit sa ne pastram asa cum am fost si ne`am dat dupa ei !!! In rest mult respect pentru ai mei mebrii Inferno..si cei care merita respectati din comunitatea 4t Ploiesti! La restul bagatorilor in seama aiurea ...Multa M*&%! RESPECT DECIZIA MODERATORILOR PENTRU INSULTELE "MASCATE" SI AVERTISMENTELE CARE O SA LE IAU..DAR mi se rupe!!! BAFTA :))) Powered By Inferno MotorSport PLOIESTI |
Re: Diverse discutii
Un adevarat luptator !:lol:;)
|
Re: Diverse discutii
:joy::joy:Sa traiasca INFERNO ploiesti , ma bucur pt decizia facuta , daca o sa am vreodata masina demna de vreun club (ceea ce nu cred ca va fi prea curand ), la voi apelez , pana atunci bafta cu Inferno Ploiesti.:joy::joy:
Long live Inferno Ploiesti !!!:dance::clap: |
Re: Diverse discutii
Quote:
De frumos a fost frumos, multe masini/persoane si din ce am vazut eu cam aceeasi oameni la facut show si la impartitul riscului. Asta ar fi partea buna. Partea mai putin buna : un cauciuc nou-nout distrus si o janta julita. La sfarsit unii raman cu show-ul iar altii cu daune. BON-ul stie la ce ma refer - dc nu ma insel aceeasi roata si la el. Ce draq sa facem - pasiunea cere sacrificii ! |
Re: Diverse discutii
Quote:
Ce...ca am mers o data de mult cu tine pana la Mc cu grasu si atat...si poti sa spui ca ma cunosti...nu cred,nu cunosti omul si dupa 30 de ani de stat impreuna. De unde le scoti tu ca nu stiu "cunostinte auto pauza"...! Da masina pauza da...pentru ca am fost mai nebun ca voi si la 17 ani am plecat cu masina lui tata din ploiesti la pitesti...si in pitesti s-a intamplat ce nu trebuia...si alte probleme care tu oricum nu o sa le stii...nu are rost sa t-i le spun |
Re: Diverse discutii
Quote:
Si sa stea calmi toti ca nu am venit sa le fur lor painea de la gura...pana acum nu cred ca i-am cerut nimanui nimic..si daca pentru ei sa merg cu ei in masina pana unde au mers si eu (rond,tu de oras,sau la gara) a fost prea mult...atunci o sa mai apar cand o sa iau carnet'u si masina |
Re: Diverse discutii
inca lumea se ataca...sunt obiectiva (chiar daca nu sunt posesoarea unei masini sau nu vin la gratar) trebuie sa recunosc ca veteranii au dreptate...lume noua probleme mai multe...incercatzi sa fitzi intelegatori si sa va castigatzi locul de la gratar ...intotdeauna in viatza trebuie sa lupti pt ceva ce iti doresti...nu tre sa te plangi sa te enervezi ca nu te accepta in "clan" fara ca tu sa faci nimik...tot respectul pt cei care se duc la gtara ptr ca se stiu intre ei si pt ca incet incet incep sa faca si sa fie comunitatea de acum cativa ani cand se facea ceva... in rest nu mai comentez nimik dar nu`i frumos sa te plangi sa te enervezi etc ...nu te cunosc grifoo si nu pot sa te judec dar prin postarile tale dai dovada de prea multa imaturitate...cati ani ai daca nu sunt indiscreta? chiar tre sa te ataci in modul asta copilaresc? repet nu te cunosc nu te judec dar nu pot sa ma abtin sa nu comentez cand vad in ce fel t plangi
in rest bravo grupului care mananca mult la gratar :D si gogutzilor cu bautura rece :D |
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
:lol:pramatie ce esti...va respect pt ca avetzi capul pe umeri si stitzi ce facetzi si facetzi cu cap...tu stii mai bine ce parere am eu shantzule ca am vb noi ;)
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
Quote:
ma atac pentru ca am fost atacat de cineva care nu are habar de mine...ceilalti mai au habar de mine dar dansul nu...! |
Re: Diverse discutii
atunci daca esti cu capul pe umeri si stii ce`i respectul si nu te simti cu musca pe caciula,castiga increderea lor si taci din gura pentru moment...lumea nu te vrea acum..nush de ce ...au ei motivele lor..resemneaza`te!!
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:07. |
- Copyright 2026 4Tuning